E Elvijs 21.12.2010

Diemžēl tie nav māni.Liekas vēl viens veikals ātri vien atkal bankrotēs, laikam doma ka duraki te dzivo un cenu maiņu neredz.Alus bija1, 09 nakamo dienu, 1, 50 ls. un ta ir ar daudzam lietam.Bija prieks ka veikals atveries, un re ka noplaka.

K krabis 22.12.2010

Losītis, atradis par ko rakstīt! Baigā sūdzība! :D Tak ej uz tirgus paviljonu!

T ToKrabis 22.12.2010

Uz kadu loh tirgus paviljonu?Sūdzība par Jēkabpili, tur ir pavisam neliels tirgus kurš strādā līdz 14.00 un vakara pec darba protams ka ciet.

I Ivis 22.12.2010

Nu ne jau visi zin tās točkas.Turklat maizi ar zin vajag un kadu gaļas gabalu.Vienigais veikals tur un tagad lenu garu ceļ cenas.Laikam doma ka laukos mulķi dzivo un nemana .

O Olga 22.12.2010

Celtnieku ielā tas ir vienīgais veikals, kiosku neskaitam.Tur vispar užasņikā ceņņiki.Viens veikals tajās telpās jau dārgo cenu dēl bankrotēja.Laikam šito ja tā cels cenas ar tas pats sagaida.

E Efeja 22.12.2010

Ja par šitādu lietu jācepās, tad cilvēciņš garu mūžu nenodzīvos! :D

J Jēcis 22.12.2010

Bērns man jau ilgi gadi aiz muguras.Vai tu domā ka tikai Rīga veci opapi izmanto datorus?

T toEfeja 22.12.2010

Tavs veikals tas laikam?

B B.O.M.ž. 22.12.2010

Efeja ir no padomijas laikiem, kad kāds muti atvēra uzreiz slikts bija.Ko neapmierina ka cilvēki pasaka ko doma atklāti?

P PulkvedisAlnis 22.12.2010

Toties slimnīca blakus! Un vispār, ja veikalā notiek tāda huinja, tad vajag viņu aplaupīt

J Jēcis 22.12.2010

Zin ko, mums tur labi cilvēki dzīvo.

J Jēcis 22.12.2010

Nu kam der točkas, kam vajag labu veikalu.Visiem neder tavi padomi.Pardevejiem ar laipniem un runigiem jābūt.

J Jēcis 22.12.2010

Arī par māku pārdot, tirgoties un strādāt ar cilvēkiem iet runa.Ja vēl cenas sāk lielas likt.Tad nu ir pavisam švaki.

J Jēcis 22.12.2010

Kādi čigāni un točkas?Mums te cita runa.