www.sudzibas.lv Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija Negodīgi sastādīta mācību maksas tāme

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija - Negodīgi sastādīta mācību maksas tāme

Ja ejat šajā mācību iestādē studēt par maksu, pārbaudiet rūpīgi sastādīto tāmi pirms parakstīšanas. Diemžēl pati par šīm lietām laicīgi nebiju informēta, bet laika gaitā atklājās, ka tāmē stundas tarifa likmē visur ierakstīta profesora likme(bet visas lekcijas, protams, nenotiek pie profesoriem). Viņi nepiedāvā lētāko variantu(izejot cauri maksas studiju nolikumam, var atrast punktu, ka individuālo nodarbību skaitu iespējams samazināt pat uz pusi, bet, ja pats nepaskatīsies, neviens tev to neteiks). Individuālās nodarbības daudzos studiju kursos nenotiek kā nākas, pasniedzēji kavē, nenāk, līdz ar to, reāli samaksā arī par nodarbībām, kuras nenotiek, bet naudu atpakaļ neviens nedos, jo - esi taču parakstījis tāmi. Jā, tāme parakstīta, bet tad arī tomēr gribētos saņemt visu, kas tur sarakstīts. Vēl viena neizprotama lieta - ja vasarā gribi vingrināties JVLMA telpās, jāmaksā papildus 2 eiro nedēļā - lai nu kā, maksas studentiem, manuprāt, nebūtu jāmaksā papildus. Nerunājiet ar Irēnu Baltābolu - nav vērts, melo uz nebēdu, it kā citē ministru kabineta noteikumus(drošvien puse no tiem pašas izdomāti).Diemžēl šī ir vienīgā mūzikas augstskola Latvijā, es nožēloju, ka aizgāju mācīties par maksu, bet šobrīd kredīts jau paņemts, atpakaļceļa īsti nav. Katrā ziņā - padomājiet un pārbaudiet visus papīrus pirms sākt maksāt par šīs iestādes vadības labāku dzīvi.

L Lelle Bez Matiem 18.08.2014

Tev vēl aizvien ir iespēja no mācību iestādes prasīt visu, par ko esi parakstījusies un samaksājusi - gan nodarbības, gan profesorus. Ja viņi to visu nespēj nodrošināt, tad tas ir iemesls prasīt atpakaļ vismaz daļu no mācību maksas.
Šādā veidā - ar nenotiekošām, un nepilnīgi notiekošām nodarbībām - studentus atļaujas cūkot ļoti daudzas mācību iestādes. Ja vadības līmenī šo problēmu nav iespējams atrisināt, raksti iesniegumu Izglītības Ministrijai. Bet ar Ministru Kabineta noteikumiem tev tomēr nenāktu par ļaunu iepazīties, tāpat ar visiem "papīriem", kurus paraksti