www.sudzibas.lv Javita SIA Neapmaksāta pavadzīme

Javita SIA - Neapmaksāta pavadzīme

2021. gada 21. jūnijā veicām remontu SIA "JaVita" (īpašnieks un remonta pieteicējs Jānis Sparāns) automašīnai Scania (valsts reģistrācijas nr. MZ-3539) un piekabei (valsts reģistrācijas nr. Z-6776). Izmantojot servisa vadības noslodzi, uzņēmumam izdevās transportu aizdzīt no servisa pirms pavadzīmju (264,24 EUR un 1073,55 EUR) apmaksas. Sagatavotās
pavadzīmes tajā pašā dienā tika nosūtītas uz SIA JaVita norādīto e-pastu [slēpt]@gmail.com, lūdzot nekavējoties apmaksāt pavadzīmju atlikušo summu (atskaitot iepriekš samaksāto avansu 217,80 EUR apmērā).

Uz sūdzības sagatavošanas brīdi (03.02.2022.) SIA JaVita apmaksājusi pavadzīmi
RS2021-273, kā arī, pēc ilgstošiem atgādinājumiem, 2021. gada 3. oktobrī daļēji (500 EUR apmērā) arī pavadzīmi RS2021-274. Pilnīga pavadzīmes RS2021-274 apmaksa atlikušajā apmērā (573.55 EUR) nav veikta, un Jānis Sparāns uz atgādinājumiem nereaģē. Uzņēmumam ir arī ievērojams nodokļu parāds (17 tūkst. EUR).

Ja nav vēlme ar saviem līdzekļiem risināt svešu personu problēmas, darījuma attiecībās ar SIA "JaVita" un Jāni Sparānu neiesaku iesaistīties.

Ivo Rubīns
SIA "RIPO SERVISS"