Jaunkemeri - Ēdināšana

Ēdināšana absolūts Psrs. Samaksāju 69eur par diennakti, brokastīs pasniedza vārītu desu un prosas biezputru. Vakariņās kartupeļu biezputra, 1a karote pa visu šķīvi, ar piedevām vai Griķi ar piedevām un tā katru vakaru. Saldais - šokolādes sieriņš, un arī katru 2 vakaru. Ja Jaunķemeru sanatoriju apmaksā darba vieta jābrauc, noteikti, ja pašam jāmaksā... Iesaku padomāt, aiz bada pat maizi sāksiet grauzt.

G Gunars1987 21.10.2020

Jūs noteikti cerējāt par 69.eiro kazas pautus nopirkt...Atjēdzies tā ir Eiropas savienība...

Vagons Komā 21.10.2020

Es Londonas centrā izīrëju viesnīcas istavu ar lielu tv pie sienas bez logiem pa 50 eiro. Ēdiens tur iekĺauts nebija, bet neizskatās, ka šeit kaut kas no tā ,izńemot šoko sieriņus, bija ēdams.

Viesnīcas istaba ar lielu tv kurš rāda 5 kanālus, bez logiem un varbūt pagrabstāvā? Tad 50 Eur 2-3 * viesnīcā ir īstā cena priekš tevis. :D Un vispār Londona vairs nav Eiropas savienība, un ja maksāji Eiro valūtā, tad gan jau booking.com atradi pašu lëtāko.

M Mošpietiek??? 21.10.2020

Šajā cenā bija iekļauta tikai gultas vieta un ēdināšana? Par procedūrām bija jāmaksā atsevišķi? Cik man zināms, sanatorijā notiek atveseļošanās, organisma attīrīšana, varbūt tāpēc nedod ēst daudz, lai lieki nenoslogotu organismu.

W wwoki 21.10.2020

:D bet brokastīs desu ar putru, common...būtu labāk auzu putru iedevusi.

Vagons Komā 21.10.2020

Tad dotu kaut ko garšīgu, piemëram tomātu gurķu salātus, augļus, smūtijus, nevis pretīgu putru ar daudz mazăk vitamīniem

Džozefīne 22.10.2020

''aiz bada pat maizi sāksiet grauzt'' kas tad maizītei vainas? Pārāk izlepuši jūs cilvēki esat.

L Linda301 07.11.2020

Maizītei nav ne vainas. Bet es netiku brīdināta, ka ēdināšana būs kā PSRS laiku slimnīcā. Iepriekšējā gadā, par līdzīgu samaksu, Dzintarkrasta jeb Jantarnij Bereg sanatorijā bija 4* ēdināšana. Man ir ar ko salīdzināt. Vienmēr taču ir izvēle par ko savu naudu maksāt.