www.sudzibas.lv Jaunie Latvieši pie stūres??!! Autovadītāju kūltūra uz ceļa!?

Jaunie Latvieši pie stūres??!! - Autovadītāju kūltūra uz ceļa!?

Autovadītāji, lūdzu uz ceļa pret citiem neizturaties kā sivēni!Pats esmu tālbraucējs šoferis ar stāžu 17 gadi, taču kā pie mus brauc stipri atgādina Krieviju pirms 2 gadiem!īpaši besī tas, ka tevi apdzen mašīna, kurai itkā jāsteidzas, taču tiko viņa tevi apdzen, tā uzreiz strauji samazina ātrumu, jo uzreiz automātiski domās, ka uz radara uzrausies pirmā, taču tā nav, radars abos virzienos ņem 3 mašīnas!!Un lūdzu nevajag dirst citiem stiklus ciet, ja pašam mīziens maksāt sodu!!!Mīļie vīri, nekad nesakiet savām sievām, ja jums mašina kaut galīgi jauna, kad tā tagad ir ļoti kruta!!It sevišķi, ww, mazda, seat, škoda, audi-2, 5D-a4!par Hyndai vispār nerunāsim..Man volvo-v-70, jaunais, taču tikai reti braucuu agresivi-240 zs..., kad kāds sāk atkal stiklus dirst ciet, un nebrauc..Cieniet ari citus, ja jāsteidzas, skrieniet, mašinas vecumam nav nozīmes, tikai nevajag bremzēt atkal tiko apdzenot nākamo mašīnu!120 un uz priekšu!!!

J

H hmmm 20.10.2009

vislabaakie keksi ir tie kas apdzen un tad uzreiz kautkur nogriezhas shkjeersiela radot biistamu situaaciju uz celja :|

H Hugo Djego 21.10.2009

Vakar pa radio dzirdēju, ka negadijumu skaits no pagājusa gada samazinajies par 30%, tas nozīmē, ka daļa jau ir soditi un vairs tik lukni nebrauc.