www.sudzibas.lv Jauni veikali 7788 un Phonespot lv Būs slikts servis, maldināšana

Jauni veikali 7788 un Phonespot lv - Būs slikts servis, maldināšana

Tīri informatīri, ja nu kāds sāks lasīt. Nojaušu, ka būs problēmas.

"Phonespot darbojas kopš 2013. gada un, izvēloties pareizu cenu politiku, tā apgrozījums pakāpeniski ir audzis, kļūstot par vienu no vadošajiem tirgus spēlētājiem."
Kā tad!! Jūsu firma darbojas, kopš 2013. gada, nevis veikals PhoneSpot. 8gadu laikā neesmu manījis šo vadošo tirgus spelētaju vidū. Pat vecais Expressshops tiek uzskatīts par konkurentu.

Vai nu veikals ir mainījis pilnībā nosaukumu (jo čakarējis klientus) vai arī nekad iepriekš nav tāds bijis.

Otrs, no kura laikam ieteikšu uzmanīties.
7788[.]lv
Igauņu uzņēmums. Šeit ir pilns ar sūdzībam, ka vienā Igauņu kantorī neviens neceļ trubu un pasūtījums tikai ar priekšmaksājumu. Protams ne naudas, ne preces. Izskatās ka bizness iet no rokas.
Man jau šķiet, ka viņi veco lapu aizvēra (par kuru te jau ir sūdzības) un atvēra tagad jaunu.

Tā kā prātīgi.

Par igauņu veikalu 100% varu piekrist.

V Vinnipuh 03.11.2016

Враньё! у 7788.lv вчера покупал! в течении дня доставили в Иманту, да ещё и за еврик.
По ходу вы их конкуренты просто :))))))

K koshara 03.11.2016

Как раз звонил на 7788.lv интересовался...комментарии у магазина хорошие, товар с официальной гарантией. Счет в Swedbanke а не на Панаме.По запросу высылают серийники ,чтобы проверить. Далее если,что разбираюсь с официальным сервисом. В данном случае пусть хоть 50 раз меняют магазины, мне то какое дело. Действительно похоже ,что просто экономят на офисе и персонале. Вообще постоянно покупаю по всей Европе и ни разу не нарвался,обычно по косвенным признакам надежность легко проверить.

A Aigars Spulle ツ 12.06.2017

es gan teiktu ka super serviss. Pasuutiju telefonu, laicigi mani sazvanija pateica ka paslaik nav noliktava bet bus pec 2-3 dienam. pagaidiju, atsutija man rekinu - samaksaju, aizsutiju maksajuma uzdevumu un telefons jau nakamaja diena bij man roka 100km no Riigas. Tikai pozitiva atsauksme

N Nick Wayne 12.01.2018

Очень долго казалось что 7788.lv кидалово и обманщики, но всётаки рискнул и заказал у них Galaxy S8+. Доволен как слон :) Доставили в тот же день что и оплатил. Отвечали на все мои эмайлы и даже отправили IMEI телефона на проверку. Магазин однозначно рекомендую и буду заказывать ещё!