www.sudzibas.lv JaunavAnna Vai krāpšanas mēģinājums?

JaunavAnna - Vai krāpšanas mēģinājums?

Labdien!

Vai kāds var padalīties ar pieredzi?
Tātad pasūtīju vecas čuguna vannas restaurāciju, un pirms iemaksāt avansu noskaidroju no pārstāvja un vienojāmies, ka cena būs 350 EUR par veco vannu + 100 EUR par restaurāciju. Kas man likās, ok, jo jaunas šādas vannas maksā ap 500-600 EUR.

Bet.
Kad vanna gatava, tagad man priekšā liek citu ciparu. Tas ir 450 EUR par vannu plus 350 EUR par restaurāciju, kas kopā veido 800 EUR. Kas nu jau ir neadekvāts cipars.

Lūdzu padalīties, vai kādam ir izgājis līdzīgi un cik tad jums izmaksājusi vannas restaurācija,jo internetā atrodami dažādi izcenojumi (70 EUR,100 EUR,200 EUR), lai varu saprast kā rīkoties. Jo darbs ir izdarīts un par to ir jāmaksā, bet ja vienkārši mani vēl grib izžmiegt, tas gan ir neglīti.

N Noboby 01.04.2020

Kur problēma atteikties no viņu pakalpojuma ja maldina klientu? Nopērc jaunu vannu par tiem 500-600€ un būs lētāk

hola_amigo 01.04.2020

Cuguna vannas var nokrasot ar baltu epoksida krasu, var atrest krievija razotus komplektus. Maksa ap 20 eur + darbs

T Turkey901 01.04.2020

1) Pirms šāda veida pakalpojuma ir jānoslēdz līgums, kurā cenai jābūt definētai!
2) Ja līguma nav, tad arī Jums nav pienākums maksāt!
3) Kur problēma nopirkt jaunu smuku akrila vannu depo par 100 Eiro un to izmantot gadiem ilgi uz nebēdu?!