Jatto auto - Krāpšana

Neiesaku neko ne taisīt ne pirkt.
Noskatīju auto par 8+ tūkstoši euro, viss likās labi, teica mainijs zobsiksnu sparatatu uc. Auto iegūldījumus neprasa. 3 reiz jautāju vai defektu nebūs "ja kas zvani" Pēc 9 dienām auto pazūd jauda nav braucams.
Secinājums ir tāds degvielas sistēma bojāta jāmaina, (augstspiediena sūknis utt) remots 1500 +, puss vēl tā zobsiksna arī nebija mainīta. Tirgotājs kā auto elektriķis, čipotājs ļoti labi noslēpa defektu ko nespētu pamanīt pat auto eksperts. Kad zvanu, lai sedz zaudējumus atrunājas, draud ar policiju par naudas izspiešanu. NEIESAKU NEVIENAM. NEIEKRĪTIET

T

E esmeraldae 17.06.2022

Šo vajadzētu kā sižetu BezTabu! Parasti , ja izsauc televīziju, lietas tiek atrisinātas. Pasen atpakaļ arī bija sizēts par autoplaci Valmierā.
Lai veicas!

T Tasess123 17.06.2022

Tādas domas ir. Paldies.

J Janis Frolovs 21.06.2022

Tasess123, ja esat nolēmis rakstīt sūdzību vajag izstāstīt cilvēkiem visu stāstu nevis tikai daļu kur nomelnojat tikai pārdevēju, izstāstat ka pārdevējs jau uzreiz saprata kas jūs par cilvēku un šādam cilvēkam vispār labāk neko nepārdot un nekādu pakalpojumu nesniegt jo viņam vienmēr viss būs slikti, jau pie auto apskates sapratu ka nebūs labi, tapēc pēc pirmā jūsu saņemtā zvana pārdevējs piedāvāja atgriezt naudu un paņemt auto atpakaļ bet dienā kad auto bija jāatgriež klients tomēr izdomāja ka viņš viņu paturēšot, atsūtija ziņu ka mašīnu atstāšot un man likšot mieru! kautkā jūs man mieru neliekat ja nomelnojat pa soc. tīkliem.
Pats ar šo auto biju nobraucis 7000 km un nekādas problēmas, izņemot sajūgu kurš tika nomanīts pilnībā, nav bijušas. Tapēc biju ar mieru ņemt atpakaļ un braukt pats tālāk, jo zinu ka ar auto viss bija labi.

Un publicējot šādus rakstus uzrādiet savu vārdu un uzvārdu lai tauta zin savus Varoņus.

T Tasess123 21.06.2022

Tad kad grasijos vest atpakaļ, kad piedāvājāt defekti nebija vēl nekādi atklāti, jūs turpinājāt vēl pārliecināt "tur egr vārsts, var taisīt skaņas, tur viss ir kārtībā-lejiet labu degvielu un nekādu problēmu nebūs." Un pilnībā visu summu jūs nepiedāvājāt atgriezt! Jā iespējams esmu muļķis kad neizvedu uzreiz, bet kurš būtu domājis ka auto nebrauks? Auto 3 dienas pēc mana zvana ieslēdzās avārijas režijumā, kamēr sagaidīju rindu servisā... Nezvanīju, jo nezināju, kas par vainu, kad atklāja vainu tad arī devu ziņu pārdevējam. Un nestāstiet man kad kā auto Elektriķis nobraucot 7000km neredzējāt kad bija defekti.
Būtu tiešām godīgs pārdevējs atmaksātu kaut pusi no remonta: "bet protams kā jau visur, pats nopirki pats vainīgs vaine? "

J Janis Frolovs 21.06.2022

Patiesībā būtu kaunējies vecīt, bet jā tu jau pat savu vārdu neatklāj, no kā tev kaunēties!