www.sudzibas.lv Jasmīna.lv Nesaņemta prece

Jasmīna.lv - Nesaņemta prece

Internetveikalā tika pasūtīta prece (melnās ķimenes un čio sēklas) . Pēc internetveikalā atrodamās informācijas pārdevējs, ja preces nav noliktavā par to informē pircēju, ja prece ir pieejama izsūta rēķinu uzreiz. Pēc rēķina saņemšanas to apmaksāju, bet kā vēlāk, pēc trīs nedēļām izrādījās, ka ir bijusi aizķeršanās ar preces piegādi muitā. Veikala aģents solījās, ka preci noteikti saņemšu. Bet nu ir pagājušas vēl divarpus nedēļas, bet preces kā nav, tā nav. Veikala aģentu pēc norādītā tālruņa vairs nav iespējams sazvanīt, un arī uz e-pasta vēstulēm neviens neatbild. Uzskatu, ka tā ir krāpniecība, un noteikti vērsīšos arī attiecīgajās instancēs.
Vēršu pircēju uzmanību - internetveikals www.jasmina.lv nav droša vietne, kur pasūtīt un iegādāties preces.

Aigars31 23.02.2017

nebēdāies... -- pieliec pie maltas gaļa cūkgaļas kotletēm parastās ķimenes .. reāli smeķīgi

Aigars31 23.02.2017

nebēdāies jo tas j burts ir lieks šajā vārdā... nezinu kapēc viņam tur jābūt ... nu nav loģikas nekādas nevienam ... saprātīga ekonomisma kā tikai WC .. un CW .. tas ir viens un tas pac :) un kapēc ts.. pats ja visi saka pac

"saprātīga ekonomisma kā tikai WC .. un CW .. tas ir viens un tas pac :)" - WC saprotams water closet, taču kas ir CW? Varbūt Close your Water? tad tas noteikti nav viens un tas pats, pardon, pac!

Aigars31 23.02.2017

jums pienākusi patsiņa .. ...

"jums pienākusi patsiņa .. ..." - labāk būtu pienākusi Aigaram31 pedējā stundiņa.

Aigars31 23.02.2017

hmmm tādas jau ir... visādas filmas.. LAST HOUR un visādi citādi lēsti .. kur nu vēl... LOST TIME un ttt un tājo Projām lēsti tājo pēts patsiņas pats pakaļ

"LOST TIME un ttt un tājo " - jeb lost brain, tavā gadījumā atbilstošāk būtu: brain free.

C cietēja62 25.02.2017

Šo sievieti sauc Signe Balčūna un, liekas, ka komentārus raksta vīrs! Mēs neko neprasām! Preci vai naudu atpakaļ! Nav ko te ņirgāties un aizstāvēt krāpniekus!

K Kristīne Kupča 03.03.2017
Esmu pasūtījusi preci un neesmu saņēmusi.Nevar sazvanīt un neatbild uz e-pastu.

Pasūtīju februāra sākumā preces no Jasmīna.lv ,pārskaitīju naudu,un neko neesmu saņēmusi.Sazvanīt nevar un neatbild uz e-pastiem.Pagājušo gadu arī sūtīju no šīs adreses un nebija nekādu problēmu.

S Sandra Tupčijenko 10.07.2018

Žēl, ka nebiju paskatījusie sūdzības! Pasūtīju jūnijā preces no Jasmīna.lv ,pārskaitīju naudu,un neko neesmu saņēmusi. Sazvanīt nevar un neatbild uz e-pastiem. Tagad arī lapa pazudusi!

G Gita Freimane 18.07.2018

Sveiki! Kŗāpnieku bodīte...ņirgāšanās par cilvēkiem.Un cik tādu cilvēku nav iekrituši. Arī es esmu pasūtijusi preci no šīs bodītes 19. jūnijā, Arī naudiņa tika pārskaitīta 20.jūnijā uz doto rēķinu. Ļoti naski tika apstirinats pasūtijums, tikpat naski tika atsūtīts rēķins, nu jau ir 18. jūlijs, bet prece tā arī nav atsūtīta, kaut rakstīts prece tiek izsūtīta 5-10 dienu laikā. Var rakstīt uz e-pastu cik gribi,atbildes nav,var zvanīt cik vēlies. Bezkaunība no šīs bodītes.