www.sudzibas.lv Jansone Rūta neirologs Nederīgs ārsts, kas bija gatavs mani nogalēt

Jansone Rūta neirologs - Nederīgs ārsts, kas bija gatavs mani nogalēt

Labdien, piekrītu pilnīgi nederīgs ārsts. Tikšanās reizē likās, ka viņai ir savas depresīvas problēmas. Gāju pie viņas, kā invalīde 2. Gr. , ar pulmonālo hipertensiju, pēc avārijas ar pasmagu galvas traumu. Izstāstīju vēsturi, ka tā nav pirmā reize jau no pusaudža gadiem. Viņa uzdrošinājās pateikt: "nu, ko jūs brīnāties par problēmām, tik daudz reizes galvas traumas. "? Es pierakstījos, par valsts naudu - 4, - mēneša laikā. Tas jau ir rādījums, ka viņai problēmas ar klientiem. Pie labiem ārstiem var pieteikties tikai par valsts naudu rudenī vai pat decembrī! Noklausījusies manu stāstu par slimībām, alerģijām, imunitātes deficītu. Viņa tikai skaitīja, tas nav no galvas problēmām. Man nav apmaksas dokumenta, jo man, kā 2. Gr. Invalīdam nav jāmaksā nauda. Es jau gadu atpakaļ ar galvas problēmām biju par maksu pie Dr. Keris, kad to viņai pateicu, viņa pasmējās, ka tas jau gadus 50 nestrādā. Un tad viņa man iedeva ģimenes ārstam aprakstu par manu vizīti. Interesanti, viņa neuzrakstīja man zāles pati, bet norīkoja ģim. Ārstam. Es varbūt varēju zāles ar viņas recepti, saņemt ar sarkano recepti. Un interesanti, ka tabletes, ko viņaq lika lietot, jau gadus 2 nevienā Latvijas aptiekā nav! Bet bija vēl vispirms injekcijas vēnā. Šodien otro dienu saņēmu šprici un sākās smagas problēmas - alerģija pret zālēm. Brīdinājums instrukcijā tā arī rakstīts - neiesaka lietot tiem, kas slikta imunitāte un alerģiski.

B Bez_vārds 03.08.2022

Tiešām esat invalīde. Ko jūs brinaties, par tik daudzām galvas traumām? Tur nekas labs nevar būt. Nevainojiet ārstu pie savām traumu sekām.

L Lolita Indriksone 03.08.2022

Domāju, ka Jums ir problēmas ar romānu lasīšanu! Man jau tā 2. invalidāte nav no galvas traumām, no pulmonālās hiprtensijas!

B Bez_vārds 03.08.2022

Pirmo reizi dzirdu, ka invaliditāti dod dēļ hipertensijas. Tad jau 99% lv iedzīvotāju dabūtu 2.grupu.

B Bez_vārds 03.08.2022

Un jā, man ir problēmas ar jūsu romāna garumā esošo sūdzību lasīšanu. Galvenais jau apcelt ārstu. Tagad katrs invalīds un latvietis vidējais ir gudrāks par ārstiem. Tā vismaz šiem šķiet.

L Lolita Indriksone 03.08.2022

Oi, vai tik Jūs pati neesat tā daktere!? :)))Tā nav hipertensija, sirds. BET PULMONĀlĀ hipertensija. Jums tak ir internets, palasiet, kas tas ir! Visu atlikušo mūžu man jālieto pasmagas zāles. Gadus 2 atpakaļ pat vajadzēja slēgt ar Veselības inspekciju līgumi, lai dabūtu zāles par velti, kas mēnesī maksāja ap 850,- EUR. Tagad viņas ir iekļautas valsts kompensējamās, pateicoties kardiologam dr. Skridem. Ja nebūtu šo zāļu , es būtu jau sen mirusi. Nu es tās dakteres dēļ šodien atrados Stradiņos. Paskataties, cik iepriekš par viņu bija sūdzības, no iepriekšējiem gadiem.

C Catana 05.01.2023

Briesmīga, nepieklājīga, nekompetenta. Neejiet pie šīs "speciālistes", ja jums ir vajadzīgs situācijas risinājums un ja Jums ir valsts apmaksāts nosūtījums (respektīvi kompetenta medicīnas darbinieka pamatotas aizdomas par nopietnu stāvokli, kam nepieciešama neirologa -speciālista viedoklis). Vienkārši izmests nosūtījums. Pat nepapūlējās izlasīt izmeklējumu rezultātus! Ja nu nav daktera, tad nav. Žēl, ka šitādas neviens nekontrolē! Žēl.

A Agate Agnese 26.07.2023

Piekrītu par briesmīgu, nepieklājīgu un absolūti nekompetentu attieksmi. Esmu grūtniece 32 ned. "ārste" uzstāj, ka jātaisa magnētiskā rezonanse, uz manu jautājumu, kāpēc ginekoloģe un acu ārsts šo absolūti izslēdz kā variantu, man kā argumentu min- palasiet internetu, pat tur rakstīts, ka drīkst.
"Ārste" pat neapskatīja jau pirms tam veiktos izmeklējumus.. Pilnīgi nekam nederīga vizīte, no sirds iesaku iet šai ekspertei ar līkumu.