www.sudzibas.lv Jāņmuiža Iegūtā izglītība

Jāņmuiža - Iegūtā izglītība

Pirms 2 gadiem beidzot JPV speciālitātē automehāniķis biju priecīgs, ka nu vismaz ir izglītība un speciālitāte, bet īstie ziedi sākās pēc tam...
Pirmkārt- prakses jāņmuižā, automehāniķos- sviests! Pasniedzējs J.Citko pievēršas saviem darbiem vairāk, iedodot studentiem vārīt piemēram termostatus 8 stundas! Visas skolas prakses vēsturē nevienu buksi, ne ķegu autiņam nomainīt nav mācījis. 2. Dārgais motortesteris, kura valodu nesaprot neviens tulks ne pasniedzējs ir novecojusi grabaža kam vieta ir aiz stūra! Aizejot jebkurā sakarīgā servī pieliek priekšā piemēram bošinieku, no kura nav nekādas sajēgas, un tad skola vēl saka ka iespēja strādāt ārzemēs?- sorry- iemācoties strādāt ar tādu hujovu aprīkojumu kā ir JPV nevar tikt pat par atslēgu padevēju vietējā servī, kur nu vēl ārzemēs!
Īsāk sakot- ja JPV turpinās borēt, ka viņi ir super izglītības iestāde, iemāca labu teoriju, tad sorry, praktiski vienīgi ko tur var iemācīties ir metināt! Padomju laiki beigušies! Ja nekas nemainīsies- mehi izputēs, tā kā domājat par to lai diplomam ir spēks ne tikai teorētiski un dokumentāli, bet arī ir normāls mūsdienīgs aprīkojums kur praktizēties!

R

U Uzņēmējs 01.09.2010

Es Tevi nevienai darba vietai nelaistu klāt lielgabala šāviena tuvumā! It sevišķi tām, kur ir jāstrādā un jāapkalpo klienti, bet nosūtītu uz pamatskolas pirmo klasi ar padziļinātu latviešu valodas apguvi!
Jautāsi kāpēc?
Tāpēc, ka Tu nemāki normāli runāt latviski un tādi darbinieki, kas runā žargonā ne man, ne kādam citam sevi cienošam uzņēmējam nav vajadzīgi!!!

M mellene 01.09.2010

Uzņēmēja kungs, stāsts jau nav par to cik kuram ir attīstīta vai neattīstīta valodas prasme, bet par to ka šajā skolā nevar apgūt praktiskas iemaņas, tikai teoriju, bet ar teoriju ir par maz lai kautko sāktu ir vajadzīga arī prakse, un cik es saprotu tad Jūs uzņēmēj jaucat pats divas nozares apkalpošanas sfēru ar auto servisu, autoservisā ir jālabo automašinas, bet apkalpošanas sfērā jāapkalpo klienti potenciālie un esošie ja Jūs pat nozares neatškirat, tad jadomā kas Jūs par uzņēmēju ja Jums autoservisā ir vajadzīgs latviešu valodas pasniedzejs:D:D:D, otrs laikam šajos laikos uzņēmēji grib lai automehāniķis ir biroja darbinieks respektīvi sekretārs, sētnieks, utml., idiotisms.

G GE 02.09.2010

Palieliit varu Rīgas tehniskās koledžas lēdmanes ielu tur ir gan prakse gan teorija pats tur esmu beidzis un nav taas sliktākās atsauksmes.

R roliitis 02.09.2010

Sakarā ar pirmo komentāru vēlos teikt un palikt pie tā ka LV nav izaugsmes iespējas! Ja reiz servī esi riepu montētājs tad ar tāds paliksi! Bet nav jau tikai tā servisos! Visi grib kāst piķi, bet lai iemācītu kādam strādāt ar tādu darbagaldu- nevienam nav ne gribēšanas ne apņēmības! Kā lai ko apgūst, ja nav kas apmāca??? Neviens neiznāk no skolas profs un visu zinošs, kaut tā iemesla dēļ ka skolās samāca nekam nederīgu vielu un mazāk to kas ir aktuāls! Atvainojos, bet gazikam nebija ne elektroniskās iešprices ne borta kompis, kā mūsdienu auto! Diemžēl to saprot tikai dažas skolas, ka jāiet līdzi laikam un attīstībai nevis jāmuļļā "Āmura un meiseles" laiki!

T To Ferratum 04.11.2010

Tu cienītais esi tāds nelīdzsvarots cilvēks.Papētot sūdzības.lv tavi komentāri zem katra 10-mitā raksta.:DVisiem tu raksti, ka nekad darbā neņemsi, jo viņš ir tāds, tad šāds.Tu pats esi zem katras kritikas un pārpildīts ar kompleksiem.Visos tu saskati mīnusus.TU KO ESI EDOMĀJIES SEVI, KĀ PERFEKTO, ja tā, tad jau tu esi slims.Atradies te valodnieks.Tu laikam esi no tiem dauņiem, kurš meklē sētnieku ar svešvalodas zināšanām un pirms lapu grābšanas nabagam liksi savus padebīlos testiņus iziet.Tizlenis!Tapēc, jau LV ir tur, kur tumš un klusss..., jo šmurguļi nezin ko sadomājušies.Atbildi - kādu algu tu maksā?Minimālo(100%)?Kā tev ar nodokļiem - visus nomaksā?

U Uzņēmējs 04.11.2010

Arnim!
1). Filtrē tekstu, ko runā!
2).Tu tikai te tāds bravurīgs esi, bet dzīvē domāju, ja satiktos, tad ne pusplēstu vārdu nevarētu pārspļaut pār lūpu.
Jā, es nestrīdos, ka pieņemot cilvēku darbā pirmām kārtām skatos uz viņa mīnusiem un tad uz pārejo!
Ja Tevi tas ļoti intresē, tad varu pateikt, ka manā uzņēmumā strādā 159 cilvēki, no tiem administratīvajā darbā 4. Pārejie strādā ražošanā un rada materiālās vērtības! Ar nodokļiem arī viss ir kārtībā. Visi ir nomaksāti, vēl valsts parādā par degvielas akcīzi ir.
Mazākā alga ko mani darbinieki saņem ir 270Ls uz rokām! Kadru mainības arī manā uzņēmumā jau 11 gadus nav! Esmu tikai ņēmis klāt!
Izņemot algu es maksāju vēl arī apdrošināšanu saviem darbiniekiem, kā arī slimokases polisi apmaksāju 90% no vērtības un vēl apmaksāju savu darbinieku ceļa izdevumus no darba uz mājām un atpakaļ. Gada beigās, ja ir laba peļņa, mani darbinieki saņem arī 13. algu, ja Tu zini kas tā tāda ir! Ja 13.alga nesanāk, tad organizējam Ziemassvētku balli, kurā kopā ar arodbiedrību darbinieku bērniem sarūpējam arī Ziemassvētku dāvanas!
Ja pats esi cilvēks, tad pret Tevi arī attieksies kā pret cilvēku!
Sliņķu mums nav un kolektīvs ļoti draudzīgs! Tāpēc arī 11 gadus nezinu, kas ir kadru mainība!