AtrisinātaJānis Mednis - Domstarpības

Iesaku uzmanīties no sadarbības ar fotogrāfu Jānis Mednis -
Tas cilvēks ir krāpnieks un melis!
Viņš uzradās no zila gaisa mūsu kāzu dienā īsi pirms mūsu ierašanās viesu namā. Viņš apgalvoja, ka viņu esot noalgojis viesu nams, lai viņš safotografētu bildes viņu mājas lapai. Viņš piedāvāja mums interesantu darījumu – mēs viņam pozējam 40 min un viņš mums par to iedos visas bildes.
Pēc diviem mēnešiem esam saņēmuši 3 bildes un šantāžas vēstuli – ja gribam pārējās bildes, lai maksājam.
Šis cilvēks tiešām ir bez kauna un takta izjūtas, kuram liekas normāli sabojāt citiem svētkus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.02.2017

Labdien,

Esam veiksmīgi visas domstarpības atrisinājuši. Esmu ieguvusi visas bildes no fotosesijas kā fotogrāfs bija solījis – bezmaksas.
Fotogrāfs ar mani sazinājās un atsūtīja visas bildes caur portālu failiem.lv.

G

S subbway 25.11.2016

Да ладно тебе, это все мелочи по сравнению с тем что фитнес клуб атлетика скидку не дает никому.

Kādā tieši veidā viņš sabojāja jums svētkus? Lika pozēt 40 min.? Jums ko, par velti kāds bildes dāvinās. Ar galvu viss kārtībā?!?!

G Ginta_12 29.11.2016

Izskatās, ka Tev ar lasīšanu viss nav kārtība?!?!

Ar lasīšanu ,man viss ir kārtībā, taču Tev ar galvu noteikti nav viss kārtībā.

L Lauris Bogšēnoks 29.11.2016

Tev laikam ar 3 klašu izglītību grūti "izvilkt" domu no teksta!

Kurš nepilnvērtīgajiem ir ļāvis precēties? Ginta_12, kur 12 ir vecums, kurā apstājusies attīstība. Jums viesu nama līgumā bija iekļauts bezmaksas fotogrāfs? Kaut kā tas nez kāpēc nekur nav fiksēts. Visticamāk jau ka nē, pretējā gadījumā nebūtu tā sasapņojušies par bezmaksas bildēm. Neiedeva bērniņam konfekti par brīvu, tagad onkulis - melis un krāpnieks.