Jānis Leitāns SIA Būvkonstruktors - Krāpnieks

Jānis Leitāns, KRĀPNIEKS uzņēmuma SIA Būvkonstruktors direktors. pielikumā bilde nr 1
Šis cilvēks 2014. gadā sāka būvēt privātmāju no nulles cikla.
Pēc šī cilvēka padarītā darba viss izskatījās šādi pielikumā bilde nr.2 un nr.3
Jānim Leitānam tika samaksāta nauda, pēc kuras viņš ir pazudis ar visu naudu.
Beigu beigās pamatu izbūve izmaksāja 2x dārgāk, bilde nr.3 pēc normāla celtnieka darba.
Nekādā gadījumā nesadarbojaties ar šo cilvēku, un nekādā gadījumā nemaksājiet naudu uz priekšu,
Ja kāds netic vai kādam liekas, ka vienkārši tiek apmelots cilvēks, tad bildes runā pašas par sevi.

P prof_team_lv 22.06.2017

Labdien .
Mani sauc Jānis Leitāns un es dzīvoju šobrīd Aizkrauklē , Lāčplēša ielā 17-17, Es neslēpjos jo nav iemesla.

Nu ko sākšu pa druskai bet par visu.
Kā Artūrs Dembovskis Pasūtītājs jau minēja tas notika 2014 gadā pavasarī kad ir lietus un gruntsūdeņu līmenis augstākais.

Šis pasūtītājs nolīga mani uz pamatu izbūvi, kā jau minēja.Jocīgi ka tagad ielikta sūdzība jums tā nešķiet no 2014 gada , par šo es vēlāk paskaidrošu kapēc, ar pierādijumiem.
Uzsākot pamatu izbūvi (katlavāna rakšanu) konstatējām ka ir ļoti augsti gruntsūdeņi par ko MR Dembovskis nebija brīdinājis un tāmē nebija ielikta grunts ūdeņu izsūkšana bildē nr3.Ģeolōģija nebija veikta vismaz man nebij rādīta un es uzticējos viņa teiktajam par to ka ūdeņu nav.Un es nemuku prom. Nolīgtais traktors divu dienu darbu veica trīs dienas par ko es paprasiju Mr Dembovskim papildus samaksu ko viņš arī man samaksāja cik atceros300 eiro apmērā plus aptuveni 600 kas bij nolīgts par katlavāna rakšanu jo tehnika negaida kad būs pamati pabeigti jānorēķinās uzreiz .Kā redzams bildē Nr2 gruntij nav vietas, jāved prom to arī Dembovska kungs darija ar savu transportu.Kas nebija tāmē man, par ko arī es uzstāju lai dara. Vedot grunti Dembovska nolīgtā tehnika sabojāja ķekavas pagastam piederošo ceļu katlakalnā un te nu arī sākās par ko Dembovska kungs grib no manīm naudu.

Uz to brīdi es teicu Mr Dembovskim lai uztaisītu pamatus Viņam ir jāņem spec sūknis kas pumpētu gruntsūdeni un mēs varētu strādāt. Uz ko dembovska kungs atbildēja ka nokārtošot. Starpcitu ja Dembovska kungs lasa šo rakstu uzrādi tāmi. Mr Dembovskis ko jau es saucu par krāpnieku izdomāja shēmu kā dabūt no apdrošināšanas A/S BALTA papildus finanses.

Un tā kā jau Krāpnieks Dembovskis teica man ir uzņēmums SIA BŪVKONSTRUKTORS reģ nr 45403042007,
Šis cilvēks izdomāja shēmu kā izkrāps naudu no BALTAS par ko es arī viņus pabrīdināšu ja reiz tik tālu ir izgājis. Dembovska kungs palūdz uztaisīt tāmi ceļa remontam ko es izdariju un palūdza droši likt lielāku summu un nosauca konkrētu summu , šobrīd neatceros. Vajadzības gadījumā palūgšu grāmatvedei izsniegt un uzrādīšu tāmi. kā izrādijās Mr Dembovskis no atlikušās summas gribēja norēķināties ar mani par darbu veikšanu, bet izrādijās objektu iesaldēja jo bij izlēmis izbeigt ar mani sadarbību ko es nezināju .Tāme tiešām bij x10 lielāka nekā bija izmaksas , bez tā visa Dembovskis turpmak tekstā krāpnieks manuprāt, atļāva izmantot viņa materiālu lai vairāk ieekonomētu un iegūtu naudu par cik jau bij izdomājis objektu iesaldēt. Sanāca tikai nolīgt traktoru un blieti un savus puišus. Būšu atklāts mans uzņēmums izdarija darbu kvalitatīvi un rūpīgi par ko arī saņēma labu atalgojumu.

Un tā man Mr Dembovskim nācās atgriest naudu to daļu kuru viņš bij domājis man maksāt par būvdarbiem , Naudu atgriezu pamazām jo nebij līdzekļu un beigās ir palikusi astīte 100 eiro par ko man arī ir pierādijumi un ko es arī nomaksāšu drīzumā.Kas liecina ka Krāpnieks Artūrs Dembovskis ir arī melis un safabricējis faktus par izmaksāto naudu un itkā es esmu pazudis. Dembovska kungs es dzīvoju Aizkrauklē lāčplēša iela 17-17,un droši ir LR tiesa kur var mierīgi atrisināt visus parādus.

Bez tā mr Dembovskis daudzkārt mēģināja mani iebiedēt ar kaut kādu izsitēju par ko gan es apsūdzību neceļu, bet vajadzētu jo apdraud manu dzīvību, saprotu kad krāpniekam neatdot naudu ,dusmīgs paliek.:)

P.S šobrīd izskatās ka cilvēks var būt nomelnots internetā par noziedznieku ,nepārbaudot faktus , un lielāko ties cilvēki mīl nomelnot. Lūdzu pārbaudiet informāciju un neticiet katram kas ir apsūdzēts kamēr nav pierādījumi konkrēti un fakti kas nav apstrīdami.
Kopš 2014 gada esam uztaisījuši desmitiem objektu un visur darbi ir pabeigti. Vairākiem klientiem ir veikti garantijas defektu novēršana. Krāpnieks nez vai tā darīs? Ja ir arī nenozīmīgas negatīvas atsauksmes kā jau visiem celtniekiem,kas ir būvnieki mani sapratīs , jo cilvēki ir dažādi un prasības viņiem arī, bet defekti izlaboti vienmēr ja klientam ir taisnība un garantijas laiks 24 mēneši ir spēkā. Ja lasa mani klienti droši komentējiet.

Ieteikums: vienmēr pieprasīt ģeoloģiju lai pasūtītājs uzrāda, kā bildē redzams traktors mālos ir mocijies un rezultātā klientam papildus izdevumi jo viņam liekās ka ir viss gudrakais un ģeoloģiju nevajag.Darbus neuzsākiet kamēr nav tāmes un darbu izpildes nosacijumi.

Sarunāju arī vizīti pie jurista lai noskaidrotu vai varu iegūt arī labumu par cik esmu nomelnots nepatiesi .
Sekojiet zemāk būs pierādijumi nesenā sarakste ar Dembovski un mēģināšu atrast visas sarakstes ar Artūru Dembovski caur google kontu vai whatsapp.

S skypewip 24.06.2017

Jā, šitas ķēms man aprīlī neizmaksāja algu par nostrādātajām! :((

P prof_team_lv 25.06.2017

Labdien.
Konkrēti mani sauc tā un tā es strādāju tad un tad mans līgums te, mana konta izdruka te es nesaņēmu naudu saņēmis no tā un tā, nostrādāju tik un tik, aizgāju prom tā un kā?Vai pēc līgumā atrunātās kārtības. Visus faktus un bildes un pierādījumus.

Nevis man te nesamaksāja un es esmu pamuļķis šobrīd.Atkārtoju apsaukāšanās rada iespaidu ka raksta cilvēks kam morāles un sarunvalodas līmenis ir ļoti zems. :)))

Lūdzu iesniedziet visus faktus.

P prof_team_lv 25.06.2017

Labdien
Zemāk sarakste kas notika pagājušo nedēļ un pietiekams pierādījums kas liecina ka nēsmu aizlaidies prom ar naudu .
Trešajā bildē ir viņa atzīšanās KĀ VIŅAM ŠĶIET :)))))).Kāds es esmu.

P.S man šķiet ka Lembergs ir labs cilvēks jums šķiet zaglis, man Vējonis Patīk Jums riebjas, Man liekas deputāti labi dara savu darbu citiem liekas nekā viņi nedara. un ko tagad sūdzībās lv safabricēsim par katru lietas.

Papildus informācija un pierādījumi jau tiek vākta.

Draugi tikai fakti un pierādījumi konkrēti spēj iziet uz tīra ūdens. :)))

Mīliet savus ienaidniekus!

S skypewip 26.06.2017

Tu soli pusi oficiāli un pusi neoficiāli maksāt cilvēkiem. Bet tu pat minimālo nevari izmaksāt! Beidz batonus spraust ausīs!

A ART168MEN 04.07.2017

Jāni Leitān, man bez ģeoloģijas kā teica projektētājs nemaz nevar uzsākt zīmēt pamatus, jo nevar zināt kāda grunts tur iekšā, un tu ģeoloģiju neprasiji vai arī tev tā nebija vajadzīga.
Un to ko tu sauc par krāpšanu, tev neliekās ka tas izklausās nedaudz pārspīlēts, kā vispār apdrošinātāju kompāniju šobrīd var apkrāpt.
Ja tu neatceries tad Es tev atgādināšu,tātad pirmkārt man bija civiltiesiskā apdrošināšana, kas pie būvatļaujas ir obligāta, un grants ceļš gar kuru nācās veikt rakšanas darbus bija sabojāts 30m garumā
Tādā gadījumā nepieciešams dabūt rakstisku sūdzību no trešās personas, bez tās apdrošinātāji neizskata lietas, šajā gadījumā trešā persona bija būvvalde.Man nācās ļoti daudz sava laika iztērēt lai dabūt šādu papīru no būvvaldes.
Tad pēc sūdzības iesniegšanas apdrošinātājiem, uztaisīju tāmi kuru bija nepieciešams arī iesniegt apdrošinātājiem,
protams pārstāvis no apdrošināšanas arī bija braucis uz objektu lai pārliecinātos par to ka tiešām ceļš tika sabojāts un tā tāme ko Es iesniedzu ir adekvāta.
Un Leitān kā tev liekas, ka tāme par 1500 euro bez pvn 30m garumā atjaunot grants ceļu ir 10x lielāka nekā bija izmaksas kā tu izsakies, tad kā tu vispār rēķini darbu izmaksas saviem darbiem?
Tātad beigās Jānis Leitāns no mana objekta paņemtiem materiāliem smilts apmēram 100 euro vērtībā un šķembas 450 euro vērtībā+ materiālu piegāde 200 euro, uztaisa objektu saņem naudu un vienkārši pazūd uz ilgu laiku.
Protams ka mums bija noruna ka es visus organizātoriskos jautājumus atrisināšu, un tu ar maniem materiāliem uztaisīsi to ceļu kārtīgu, un man samaksāsi to daļu kas man pienākas.
Jāni Leitān man no tevis vairs neko nevajag, ar šo sūdzību vienkārši gribu brīdināt tavus nākamos darba devējus un darbiniekus, ja izvēlaties strādāt ar SIA BŪVKONSTRUKTORS vai uzņēmuma direktoru Jāni Leitānu padomājiet divreiz, jo cik izskatās, viņš ne tikai apkrāpj darba devējus, viņš negribi maksāt saviem darbiniekiem ja jau atrakstās šeit, izskatās ka nodokļu maksāšana par darbiniekiem viņam arī ir sveša lieta.
Privātmājas izbūve man šobrīd ir apmēram par 60% pabeigts, un pēc tādiem gadījumiem esmu sapratis nevar Izvēlaties lētāko darba veicēju ko atrodad ss.lv, bet gan pārbaudītus profisionāļus.

P prof_team_lv 23.07.2017

Mr Artūrs Dembovskis melis sūdzību uzsāka šādi : (Jānim Leitānam tika samaksāta nauda, pēc kuras viņš ir pazudis ar visu naudu.)

Nu man prieks jau lielāks par daļēju atzīšanos ko Dembovskis veica. Tad kur esmu pazudis ar naudu par DARBIEM pamatu izbūvi? Ja vienreiz sameloji Dembovski kapēc domā ka tagad ar pusatzīšanos tev kāds ticēs?

Protams Es piekritu izmantot materiālus no tevis, tavas izplānotā shēmā.
Tāda Mr Dembovskis apliecina ka ir ģeoloģija un apzināti slēpa jo kā bildē redzams ir gruntsūdeņi paaugstināti un zeme mālaina

Ģeoloģiju 2014 un pat 2017 var netaisīt, lai arhitekts izveidotu projektu. Un mr Dembovskis nebij uzrādijis bet veica pats ar lāpstu pa vidu mājai 1,2m dziļumā :)))). Uzrādi varbūt lai jau visi redz ka ir ģeoloģija, jo es jau tev neticu vispār.

Dembovskis raksta :(Jāni Leitān man no tevis vairs neko nevajag) Izskatās ka Mr dembovskis saprot ka ir samelojies par daudz un nespēj pierādīt savu taisnību es teiktu (NETAISNĪBU)
SECINĀJUMI:
Paldies portālam Sūdzības.lv te arī Artūrs Dembovskis ir izvests uz tīriem ūdeņiem un viņa sākotnējā apsūdzība ir bijusi safabricēta un izdomāta. Pateicoties šim mums ir palielinājies klientu skaits un darba apjomi.
Mūsu darbus var aplūkot instagram: prof_team_lv

Liels paldies .