Jānis Labdaris - KRĀPNIEKS!!!!

UZMANIETIES! JĀNIS LABDARIS ! KRĀPNIEKS! Nekad neuzticaties viņam, prasa aizdot naudu priekš bērniem Kenijā! Patiesībā nodzer naudu un tusē Coyote Fly, meitenēm uzsauc kokteiļus par naudu, kas it kā domāta labdarībai! Nekad nerāda seju! Jau ir apkrāpis neskaitāmas ģimenes, kuras pārdzīvo par bērniem Kenijā! Sieva iedeva 100eur, beigās tajā vakarā redzēts ballējoties Vecrīgā!

Ul

Vairāk sūdzības par Jānis Labdaris

Ul uldisdraugs 16.12.2018

zvanās šādā izskatā pie durvīm un prasa naudu. saka, ka ir no palīdzības misijas Āfrikas bērniem. Ja negrib dot naudu, tad sāk iežēlināt: "Jums nav žēl bērnu Kenijā?"

Kolta 16.12.2018

Diez vai Kenija vispār zina kas ir Latvija. Mums pašiem ir tik daudz bērniņu, kuriem būtu nepieciešama finansiāla palīdzība.

Cr critical thinker 16.12.2018

baigais 'prikolists' jūties? nav asprātīgi, ne smieklīgi

kur te redzi prikolu?

Vi Vikingstad 16.12.2018

Ko tu murgo? Kadi ziedojumi berniem Kenija? Kursh ziedos kaut kadiem merkatiem naudu,ka mums katra tresha gjimene LV dzivo nem nabadzibas sliekshnja!

Ul uldisdraugs 16.12.2018

Kā var nebūt žēl Kenijas bērnu?

Vi Vikingstad 16.12.2018

Lai tava sieva idod man 100 eirikus!

Ul uldisdraugs 16.12.2018

man nav žēl nauda tev, bet es nedošu, jo es negribu. Runā ar manu sievu. Janīna Mežecka.

Al aldonis 16.12.2018

Ja pie manām durvīm zvanītu vīrs šādā paskatā un prasītu ziedot bērniem no Kenijas, es visdrīzāk arī noziedotu. Uzticams izskatās, bet, jā, izskats ir maldinošs arī šoreiz. Žēl, ka tā sanācis.

ramona 16.12.2018

Daudzi tusējas un uzsauc meitenēm. Visi pa labdarības naudu to dara? Tur nav loğikas...
Otrkārt. Cik stulbam jābūt lai kaut kam kaut ko tāpat vien dotu?

Al aldonis 17.12.2018

Pilnīgi iespējams, ka puisis, kurš tev bārā uzsauca kokteili, to darīja, izmantojot naudu, ko ieguvis izliekoties par Palīdzības misijas dalībnieku Āfrikas nabadzīgajām valstīm. Viela pārdomām.