LV RU

Jānis Krauklis - Nekrietnība

Tas bija 2015. gada jūlija vidus, kad sākām kopā dzīvot mazā jaukā trīsistabu dzīvokī Pļavniekos. Sākumā viss bija labi, dzīvojām saticīgi, respēktējot viens otru un vienīgās mūsu raizes bija mazliet nelīdzvarotais kaimiņš, kurš katru vakaru bļāva uz savu sievu "Zabiru pasport i ujdu!" Tā mēs bezrūpīgi dzīvojām, līdz Jānis iepazinās ar savu draudzeni. Kopš tās dienas viss ir gājis tikai uz slikto pusi.

No sākuma mēs vienkārši pavadījām mazāk laika kopā, ko respektēju un pilnībā sapratu, bet nekādi citādi tas neietekmēja mūsu savstarpējās attiecības. Tomēr liktenīgais pavērsiens bija brīdī, kad Jānis uzaicināja VIŅU dzīvot pie mums. Neko ļaunu nenojausdams, piekritu, kā nekā lētāka īre un iepriekšējā ziemā bija visai grūti savilkt galus kopā. Tā bija kļūda! Jau no pirmās dienas viņš visu laiku pavadīja ar VIŅU un es biju kā liekais trešais ritenis. Pats savās mājās vairs nejutos gaidīts, bet gan kā neērtība, kas jāpiecieš. Tas vēl būtu nekas, bet līdzīgi, kā katru vakaru varējām dzirdēt kaimiņa zemo un nelīdzsvaroto balsi, tā man tagad bija jāklausās katrs vaids un kliedziens, kad Jānis, savas lietas meistars būdams, mīlējās. Protams es tikai priecājos par viņa veikību un seksuālo veselību, bet mana miega kvalitāte ir kļuvusi daudz zemāk nekā pirms tam. Kad mēģinu ar viņu par šo tematu runāt, viņš ātri cenšas novērsties no tēmas.
Arī saimnieciskā dzīve ir kļuvusi daudz sliktāka. Jāņa draudzene neuzskata, ka viņai būtu aiz sevis jāsavāc, un acīm redzot tā neuzskata arī Jānis. Šī iemesla dēļ dzīvojam konstantā bardakā. Tam visam pa virsu pirms 2 nedēļām viņi, būdami "nopietnās" attiecībās nolēma paņemt no patversmes sunīti. Saprotu, ka viņš ir mazs un neko nejēdz, bet nu tā radība grauž manas mantas un čurā katrā stūrī un saimnieki vienkārši neko nedara lietas labā.

Nu man ir gana.
Jāni, tu esi lo*s!

Kr

Vairāk sūdzības par Jānis Krauklis

Komentāri (3)

Ch Chelsey 10.08.2016

:D lasu, lasu un nesaprotu, vai tas viss bija domāts kā prikols vai nopietni, te to ierakstot :D

Ja janis_kr 11.08.2016

Mani pat nepārsteidz, ka klātienē Tev nepietika dūšas to visu pateikt..

Tu esi vienīgais, kurš domā, ka mūsu kopdzīve jelkad bija saticīga.. Es ar Tevi sāku dzīvot kopā tikai aiz žēluma.. Taču ātro to nožēloju - tik uzmācīgu un liekulīgu cilvēku kā Tevi nekad nebiju saticis! Tu pilnīgi vienmēr ignorēji jebkādas manas vēlmes, regulāri bija jāklausās izdomātos stāstos par to, kāpēc arī šajā mēnesī Tu nevari atdot man parādu, kaut visi zināja, ka visu naudu Tu nospēlē!

Bet man vismaz ir prieks, ka Tu beidzot esi sapratis visus mūsu mājienus un centienus, Tev pateikt, ka Tu vairs neesi tur gaidīts!

P.S.
Tu neesi aizdomājies, kāpēc suns grauž tikai Tavas mantas un čurā tikai Tavā istabā? Tu vienkārši esi slikts cilvēks un pat suns to jūt! Tu pats esi vainīgs, ka Tev dzīvē tā neiet!

Ch Chelsey 12.08.2016

Nu, veči, tālāk?! Turpinājums? :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes