Jānis Ķīsis. Estētiskās dermatoloģijas klīnika - Krāpšana

Esiet sveicināti cienījamie lasītāji!
Lai vai kā dzīvē un lai vai cik slikti,bet nevienam neiesaku Jāni Ķīsi no estētiskās dermatoloģijas klīnikas! Izlasīju viņa dermatoloģijas klīnikas mājas lapā,ka viņi ir labi speciālisti un tiek ar visām problēmām galā.Rakstīts bija,ka arī likvidē lielas dzimumzīmes.Man ir samērā liela dzimumzīme.Kad es ierados pie daktera Jāņa Ķīša,tad ieraugot manu dzimumzīmi,viņš atbildēja,ka tā ir diezgan liela un jātaisot operācija.Protams sākās atrunas,ka tagad ir vasara un karsts laiks,tāpēc nav vēlams tagad taisīt operāciju.Karstā laikā baktērijām esot laba vide karstumā veidoties.Bija tikai atrunas un nekādu palīdzību man nesniedza! Tikai par nieka apskati man izkrāpa 80 eiro un varēju doties meklēt palīdzību citur.Liels Kauns par tādu klīniku !

A AlEl 26.05.2018

Nu bet karstā laikā veidojas baktērijas uz brūcēm, kas tur nesaprotams? Gribi kādu zarazu pēc tam saķert?

A AnvoyT 26.05.2018

Smieklīgi. Ja brūci apstrādā pēc manipulācijas, tad nekādas baktērijas netraucēs. Tad karstā laikā vajadzētu slēgt visas dermatoloģijas klīnikas, tetovēšanas salonus un slimnīcas. Muļķīgs attaisnojums.

S saulite12345 26.05.2018

Nu vismaz uzzinājāt, ka konsultācijas privātajās klīnikās nav par brīvu

davfreim 29.05.2018

Padomā ar savu spaini, kas uz pleciem, ir karsts, visi svīst, domā tavā brūcē tie sviedri netecēs pēc dzimumzīmes izgriešanas? Un neko tev neizkrāpa, gribēji konsultāciju, nokonsultēja tevi, pateica, ka jāgriež ārā, bet NE VASARĀ, tātad labdabīgs veidojums, kurš var pagaidīt līdz vēsākam laikam.

KUR PROBLĒA?!

Pacco_al 29.05.2018

80.- EURO gan ir padārgi par šādu konsultāciju. Būtu vismaz 30.- paņēmis.

davfreim 29.05.2018

Mācies 10 gadus un prasi 30 Eur par konsultāciju, kur problēma? Tev cilvēks bez izglītības par 20 - 30min riepu nomaiņu noplēš 20+Eur!