LV RU

Jānis Hāns - Uzmetējs

Jānis Hāns, it kā solīds cilvēks, kurš ir ''www.osmo.lv'' projekta vadītājs, meklē un nelegāli nodarbina (lohus)-- piemēram celtniecībā, lai uz viņu rēķina varētu na haļavu uzvārīties.
Iepazīstoties ar amatnieku vai meistaru, Jānis Hāns no sākuma šķiet it kā solīds cilvēks. Pēc kaut kāda laika, kad Jānis Hāns tuvāk ir iepazinies ar padoto uzvedību, ieradumiem un principiem, viņš sāk spēlēt varas spēlītes.
Jānim Hānam varas spēlītes izpaužas sekojoši: Pēkšņa bļaušana bez jebkāda iemesla, morāla pazemošana, pēkšņas uzvedības svārstības, zaimošana, pēkšņa piedraudēšana ar saviem galiem un visāda citāda trešās personas necieņa un pazemošana. Arī pret saviem klientiem Jānim attieksme ir tāda pati.
Kas attiecas uz celtniecību, Jānim Hānam ir divu veidu tāmes: ar lielākiem cipariem un mazākiem cipariem. Vienu tāmi ar tiem lielākiem cipariem viņš sastāda ar klientu, kura tad arī tiek parakstīta un apzīmogota un tiek turēta lielā noslēpumā no saviem padotajiem. Otru tāmi: ar mazākiem cipariem, Jānis uzzīmē pats un rāda saviem padotajiem. Protams, ka neviena klienta oriģināla paraksta un zīmoga uz Jāņa tāmes nebūs :)) Bez tam, kad klients uz Jāņa Hāna kontu pārskaita darba algu, Jānis saviem padotajiem paziņo, ka nauda vēl nav pārskaitīta. Un tad, kad Jānis saprot, ka padotie par brīvu nestrādās, tomēr izmaksā darba algu. Pārējo lauvas tiesu no padoto darba algas Jānis Hāns ieliek savā kabatā, jo daudz jābraukā pa klubiem, tusiņiem un ceļojumiem.
Kad padotie pauž savus personīgos uzskatus, mēģina ieteikt kādu optimālu risinājumu, kā uzlabot darba apstākļus un kvalitāti, tad Jānis nelabā balsī visus nosauc par lohiem un gnīdām. Visi ir muļķi un nevienam nav nekādas sajēgas kas un kā ir jādara.
Jānis saka, ka esot baigi labais elektriķis no www.osmo.lv. Visus elektriķa darbus Jānis Hāns ir veicis sēžot internetā, dzerot tēju un spēlējot spēlītes, kamēr otrs elektriķis rukā melnu muti un lūdzis manu palīdzību.
Pats Jānis sevi uzskata par Dievu. Darba vietā visu dienu var sēdēt internetā, okšķerēt pa klienta dzīvokli, pa kluso okšķerēt ledusskapī: kamēr saimnieka nav mājās, ik pa laiciņam nolasīt morāli saviem padotajiem. Laikam Jāņa tēvs šo ar dakteri bērziņu savlaicīgi nav izārstējis :))
Ja nu gadās, ka padotais ir atradis labākus darba apstākļus un normālu algu, Jānis Hāns savam bijušajam padotajam lepni paziņo: viss ir slikti uztaisīts, par darba algu vari aizmirst, tu esi nevienam nevajadzīga gnīda, tavs rokraksts ir kā cūkas kāja, uzsūtīšu tev savus galus, no tevis man bijušas vienas problēmas utt... Bet tas nekas, ka uz bijušā padotā rēķina ir labi nopelnījis. Tas nekas, ka bijušais padotais Jāņa dzīvoklī ir veicis remontu par limonādi, jo pašam kungam rokas no nepareizās vietas aug. Pat tapetes strēmeli un naglu sienā iedzīt nejēdz! Toties visi pārējie ir lohi, izņemot Jāni Hānu protams :)))

Netērējiet savu dārgo laiku uz Jāni Hānu!

N

Vairāk sūdzības par Jānis Hāns

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes