www.sudzibas.lv Jānis Dzirvinskis Zog, neatdod, celtniecība, krāpšana

AtrisinātaJānis Dzirvinskis - Zog, neatdod, celtniecība, krāpšana

Lieta sekojoša, uzmanāties no šiem cilvēkiem Jānis Dzirvinskis telefona numurs 22317556 un viņa sieva telefona numurs 25528737. Jānis uzdodas par celtnieku, proti prasa uzreiz naudu materiāliem lielu summu, un nākošā dienā nospēlē naudu azartspēlēs, kaut kā jau tiek galā ar darbiem, bet zog no objekta saimnieka pirktos materiālus un privātās mantas. Darbu atstāj pusratā. Vēlviena lieta neaizdodiet viņiem naudu jo es aizdevu un neesmu dabūjis atpakaļ jau četrus mēnešus katru nedēļu saka ka drīz atdos bet neatdod. Neesmu vienīgais kam viņi ir daudz parādā, ir vēl daudzi cilvēki. Nesenkā man uzrakstīja sms ka sūdzēs mani tiesā par to ka prasu savu naudu atpakaļ, un par to ka nepatiesi apmeloju. Es saprotu ka naudu nedabūšu atpakaļ tāpēc es lieku rakstu lai citi uzmanās…

Sūdzība veiksmīgi atrisināta nezinis2017 05.02.2017

draudēšana man un citiem

N

J Jānis Dzirvinskis 05.02.2017

ja mārtiņš ir slims ar galvu tad neko!

J Jānis Dzirvinskis 05.02.2017

pats sēž un spēlē kārtīgs puika

N nezinis2017 05.02.2017

:D paprasi ģirtam kas un kā vecīt

A Armands450 05.02.2017

Mārtinš Veinbergs, kurš ir ir ielicis šo rakstu zem segvārda "nezinis2017" apmelo un apmāna cilvēkus un pēc tam viņiem draud un liek dažākos sociālajos mēdijos. Personiski esmu dzirdejis,ka vinš esot nozadzis instrumentus no sava darba devēja.

N nezinis2017 05.02.2017

to ka darbadevējs dzer un izmanto strādniekus lai liktu lombardā darbarīkus var redzēt lombarda video. un Jāni beidz apmelot citus savās izdarībās.

N nezinis2017 05.02.2017

un jāni es tevi neapmeloju tu esi man parādā naudu nu jau vairāk kaa 4 mēnešus.

J Jānis Dzirvinskis 05.02.2017

Es tev 'nezinis2017' neesmu nekāds Jānis!
Un beidz apmelot un šantažēt citus savās stulbībās!

N nezinis2017 06.02.2017

ai ja Jāni tu tiko sevi nodevi :D ja taisi feika profilus vismaz būtu paskatījies no kāda profila raksti :D Lūk pierādījums ka viņš grib mani apmelot un sauc par zagli, kaut pats zog.

N nezinis2017 05.02.2017

Lūgums neiesaistaties ar viņiem savādāk ļoti nožēlosiet.

x

ģ ģirts-jūrmala 05.02.2017

Sveiki. Jānis Dzirvinskis man Jūrmalā taisīja objektu (pirti atrestaurēja), viss ko Mārtiņš Veinbergs raksta ir patiess, jo Jānis pietam nestrādāja, bet gan dzēra un slaistījās, par mārtiņa darbu nevaru sūdzēties, mēs ar sievas esam apmierināti un pieaicināšu Mārtiņu vēl uz šādām tādām haltūrām. Par Jāni ir tā ka viņš man izkrāpa naudu un zaga visādus materiālus, daudz ko pirku nevajadzīgu ko jānis veda sev uz mājām. esmu jau par viņu ziņojis. Jāni nevajag apmelot citus cilvēkus, ja pats esi vainīgs.

D Dāvis_no_Rīgas 05.02.2017

Sveiki. Ir tāda lieta ka Jānis ne tikai izkrāp materiālus, bet gan nozadzis ir man instrumentus, dārgus un jaunus. Viņš man taisīja Ventspilī māju kuru nepabeidza un arī protams izkrāpa naudu no manis, un neliekas tagad ne ziņas. Ja kas Mārtiņ ja viņš tev draud tad uzraksti iesniegumu policijā un es parakstīšos arī.

Es arī parakstīšu.

T teemo 13.02.2017

Aiziesim sasist to Jāni.

A Armands450 16.02.2017

????????????????????????????GAIDU????????????

N nezinis2017 16.02.2017

pag tad sanaak ka armands450 ir Jānis, ai ai, un jāni atceries parāds nav brālis, un zinu kā izskatās ķipa tava mašīna audi allroad. tu tagad izvēlies savu likteni ja kas.