Jānis Dricis - Krāpšana

Krāpnieks Jānis Dricis!

Lūdzu neauzticaties šim cilvēkam. Apsolīja izpildīt darbu - uzmūrēt mājā plīti, bet uzreiz pazuda bez vēsts. Izlikās par profesionālu, laipnu un pretīmnākošu meistraru, kurš palūdza diezgan lielu naudas summu uzreiz pēc vienošanās kā teica ''priekš darba materiāliem''. Tomēr, NE PLĪTS, NE PAŠA, NE NAUDAS JAU GANDRĪZ GADU!

Papildināts laurita20 23.10.2018

ОБМАНЩИК ! ЯНИС ДРИЦИС !
Пожалуйста не доверяете этому человечку. Не принимайте на работу. Обещал сделать печку, но пропал без вести. Представил себя как профессиональный, хороший работник. Попросил деньги сразу после договора о работе, как говорил "для материалов". Но, не печки, не его самого, не денег уже почти ГОД!

S Shusters 02.03.2019

Īstā vārdā JĀNIS ŽAUNA.neuzticamies-krāpnieks

Dricis 17.12.2023

Nepatiesa informācija,neslavas celšana pret Jāni Dricis.Ar cilvēku kurš uzrakstījis nav ne telefona numurs vai ēpasts.