Jānis Birkmanis - Sadarbība

Jānis Birkmanis ir iekšdarbu un ārdarbu celtniecības jomas darbonis, kas čakarē ne tikai klientus, bet arī savus palīgus maksājot viņiem smieklīgi zemu atalgojumu. Tajā pat laikā klientiem viņš prasa nesamērīgi augstu samaksu par savu darbu, kas nav adekvāts solītajai kvalitātei un ko būtībā izdara palīgs, kuram viņš samaksā ceturto vai piekto daļu no klientam paprasītā. Ar Jāni Birkmani tāpēc sadarboties neiesaku ne klientiem, ne palīgstrādniekiem, apjās pie pirmās izdevības.

P

J Janis Birkmanis 25.01.2018

Labdien emu Līga- nevarētu piekrist šim rakstam- Jānis ar savu palīgu man izremontēja vīna galeriju un pēc tam dzīvokli, esmu ļoti apmierināta ar viņa darbu un kvalitāti!
Iesaku viņu kā iekšdarbu meistaru!
Ar cieņu Līga!

V vērīgs 24.05.2018

Ir gadījies redzēt viņa izdarīto "darbu".
Bija šur tur salīgts šis fiksais “universālais darbinieks” Jānis Birkmanis no Siguldas vai Vildogas puses pie iekšdarbu veikšanas. Būtībā prasts uzmetējs, bija tur sasolījis visu izdarīt ļoti augstā kvalitātē, taču par maksimāli augstu cenrādi.
Realitātē pamanījās sabojāt visas iekšdurvis pie uzstādīšanas, raujas jau ļoti – lai taisītu rubli uz apjomu, taču nepiedomājot par galarezultātu. Pie vannasistabas flīzēšanas, darbus veic nožēlojamā kvalitātē – nav darbonim ne attiecīgu instrumentu flīžu urbšanai un griešanai, ne arī sajēga par flīžu uzklāšanu un šuvošanu. Reģipša sienas to salaiduma vietās stūros un ar griestiem trīs mēnešu laikā pēc Jāņa Birkmaņa “darba” ir vienās plaisās. Tāpēc ieteiktu turēties pa gabalu no fiksā rubļa rāvēja Jāņa Birkmaņa, jo neko citu kā darba un materiāla sabojāšanu viņš nav spējīgs izdarīt. Ar pašvērtējumu par izdarīto un attiecībā uz samaksas paprasīšanu pēc maksimuma gan Jānim Birkmanim viss labākajā kārtībā. Rezumē – izmantojams vienīgi kā labs, prasts palīgstrādnieks, ar attiecīgu palīgstrādnieka algu.

J Janis Birkmanis 11.12.2018

Sveiki- Nav ilgi jādomā kas ierakstīja šo tekstu-
Āris vai Ārijs Tuņķelis no Līgatnes- viņam uz sejas jau redzams- Pārgudrs-ŽĪDS, kas grib un pašam šķiet kad zina visu!
Jā remontēju viņam māju, kurā jau bija darbojušies daudzi, cektnieki, mūrnieki utt bet visi ir bijuši- slikti, nemākuļi utt!
Taisnība par flīzēm- ja pērk viss lētākās kura katra otrā ir banānā vai staigā izmēri pa 2mm-3mm bet gaida kvalitāti kā no viss augstākā gala- nenoliegšu kad neesmu flīzētājs, vissu nevaig mācēt- bet žīdisms Tuņķeļa dara savu!
Pieaicināju profesionālu flīzētāju- ari viņam tas sagādāja grūtības lielas!
Gribu jums ieteikt pie viņa neko nesākt darīt, jo paliksiet pa lohu un nesaņemsiet sarunāto naudu- bet nonāksiet te ja pateiksiet visu viņam acīs!
Jānis Birkmanis!