www.sudzibas.lv Jānis Bičevskis kokmateriālu zaglis un krāpnieks

Jānis Bičevskis - kokmateriālu zaglis un krāpnieks

Uzmanieties !!! Krāpnieks Jānis Bičevski darīs visu, lai Jūs apvārdotu un pierunātu Jūs pārdot viņam mežu vai kokmateriālus. Ar garantijām un solījumiem Jūs apbērs no galvas līdz kājām. Sāks sadarbību ar nedaudz augstākām cenām, iespējams - pirmo vai otro kravu apmaksās, kamēr vēl ir ko vest no Jūsu meža. Tiklīdz būs lielākā daļa savākta, Jānim sākas problēmas. Te Baltkrievijas dzelzceļs, te Lietuvas partneri u.t.t. Pat izdomās, ka ir notikusi nelaime ar viņa tuviniekiem, un visbeidzot - Jums vienkārši pateiks - es dzeru, naudas nav. Viss viņa bizness - tā kā deg iepriekšējie parādi, Jānis darīs visu iespējamo, lai no Jums par jebkuru cenu, protams ar dokumentiem, dabūtu kokmateriālus,. Tiklīdz tas darīts, Jāņa transports Rīgā nodod Jūsu kokmateriālus par smiekla naudu, pat ir fakti ka par 7 Ls lētāk, nekā ir no Jums nopircis. Galvenais, TIKT pie naudas, kura nekad vairs pie Jums neatradīsies. Ja Jums ir pretenzijas, varam kopā apvienoties, mums ir sagatavota prasība (par vairākiem desmitiem tūkstošu latu), vienīgais ko no ši kunga var iegūt - tikai viņa brīvību.

E

D derdzis 08.10.2013

Cienījamais Kaspar Tiesnesi, ja jūs pats esat iekūlies nepatikšanās tad nevajag tagad vainot firmu un nomelnot firmu. Jūsu aprobežotā domāšana daudziem jau sen ir zināma un jūsu vārds un uzvārds ir daudz melnajos sarakstos. Par to var pārliecinānāties katrs kas to vēlas.