Jammi kebabs " buritto - Ēdiena kvalitāte

Labdien!
Vēlētos dalīties ar savām izjūtām un emocijām pēc Jammi kebabs & buritto
kebabu restorāna apmeklējuma 26.04.14. Vēlējos izbaudīt pusdienas un iegādājos kebabu ar vistas gaļu. Iesāku maltīti un likās viss kārtībā.Diemžēl mani gaidīja vairāki nepatīkami pārsteigumi. 1.Pēc pirmā kumosa es kebabā atradu melnu matu,apmēram 10cm.Man ir citas krāsas mati,bet darbiniecei gan ir melni.Noņēmu nost un tomēr turpināju ēst,jo biju izsalkusi.Pie otrā kumosa sekoja pārsteigums: 2.Nokožot kumosu kurā bija arī gaļa man sakožot kumosu uzreiz starp zobiem bija smilts čirkstoņas sajūta(nedod Dievs tas bija stikls),es pat nevaru aprakstīt cik tas bija nepatīkami.Pat padzeroties tā sajūta ka trāpījušās smiltis vēl ar vien bija.Pamēģināju vēl vairākus kumosus,bet tikko kā bija gaļā tā smilts čirkstoņas sajūta.Diemžēl jutos ļoti vīlusies apetīte un noskaņojums sabojāts un nav vēlmes vēl tur ieturēt maltīti...Ceru,ka veiks pārbaudi produktos un citiem cilvēkiem tā negadīsies.P.S.Arī mana draudzene reizē ar mani ēda kebabu no tā '' restorāna'',diemžēl arī viņai bija smilts čirkstoņa ēdot gaļu.

I