JAK-42 lidmašīna vai gludeklis - skolēnu maldināšana

Kad es vēl biju puika mazs, pamatskolā mana pirmā skolotāja apbimbājās stāstot par nacistu zvērībām Hatiņā un par to, ka diženā PSRS ir visvairāk no WW2 cietusi.
Gāja gadi un Eko Geo stundās man pasniedzējs, iztērējot ap 3 kg siekalu stāstīja, ka krievu tehnika ir vislabākā, kā piemēru minot Gagarinu, kurš esot pirmais bijis kosmosā.
Bija viņs vai nebija, - par to vēl šodien strīdas. Man personīgi liekas, ka tas bija krievu teātris, jo viņiem šādās scēnās vienmēr izcili režisori bijuši.

Kad pieaugu, mani sagaidīja vēl viena vilšanās, jo izrādās, ka Hatiņā esot saimniekojuši krievu NKVD čekas brigādes, nogalinot daudzos tūkstošus Poļu elites virsiniekus. Tie paši NKVD grandi prasmīgi šo kriminālo vodeviļu visai pasaulei pasniedza tā kā paši vēlējās.

Gadiem ejot, mani nepamet pārliecība, ka mani skolotāji bijuši nekompetenti, vai kā mūsdienās ir pieņemts teikt lohi, jo bijušajā PSRS ražotā tehnika nav diez ko pieprasīta mūsdienu dinamiskajā tirgū.

Pirms ķeraties atbildēt, paskatieties, kas jums pagalmā stāv. Vai tas ir RAFs vai Beloruss, vai JAK 42.

Arī lidmašīnas. Kas tas pa lidojošu sūdu Jak 42D??? Krīt katru nedēļu pavienam tandēmā ar Tu 134.

No visām uzražotajām Airbus lidmašīnām ir avarējušas 0, 2%. No Tu134/154 attiecīgi 7 %.

14 reizes vairāk, ja kas...

K

R Realitāte 09.09.2011

Karina- Tu biji puika mazs???
Bet teksts tev pareizs

T ToKarina 09.09.2011

Kad tu gāji skolā, biji puika, bet pēc tam tev izgrieza pautus, un tu kļuvi par karinu, bet varbūt tu esi pediņš? Un to visu paveica NKVD, ar Belarus Raf izpūtēja cauruli tavā anālajā atverē!

R Realitāte 09.09.2011

Vai kā Tev nepatika tasinību lasīt krieviņ- komunistiņ- gnīdiņ.

R Realitāte 09.09.2011

Un ko tādu ir saražojusi dižā Latvija 20 neatkarības gadu laikā? Vienīgi pilnu Daugavu ar sūdiem, un veselu armiju mazgadīgu internetā pļūtītāju, uz kuriem paskatoties liekas, ka būtu tikko norāpušies no kokiem-puišeļiem stājas nekādas, līki, greizi, bikses nošļukušas kā pieķēzītas, meitenes arī pusmastā nolaistām biksēm vai svārkiem, toties visās iespējamās vietās savērti riņķi, laikam psihiski slimas, un ar šo riņķu palīdzību tiek savaldītas. Tāda lūk ir tā patiesā un reālā Latvija ar vai bez krieviem, atšķirības nekādas.

R Realitāte 09.09.2011

Un tā kā tu uzrakstīji meit, arī dzīvē viss notiek. Tu esi daktere, lai noteiktu diagnozi ? Aizveries un noslauki vagīnu, lai netek cietiem virsū.

R Realitāte 09.09.2011

Taisnība kož gan acīs, ko? Debilie pusimpotentie interneta dročītāji, jums pat uz sievietēm nestāv, tikai uz monitoru!

R Realitāte 09.09.2011

Un tieši tā, ka mums uz monitoru stāv - tā arī viss ir???? Un nekā citādi? Tu to no satelīta redzēji, vai pierādīji ar izmeklētāja metodēm?

Tās ir tikai tavas nabaga tirgus sievas domas, kuras nevienam neinteresē, tāpēc droši tās akurāti saloci un iestūķē savā lielajā pakaļā.

R Realitāte 09.09.2011

Gansiks sūkāj banāniņu, tūdaliņu dancoams!
Es šādiem gansikiem citu praktisku pielietojumu nevaru izdomāt, kā pieķēdēt rindā uz austrumu robežas, tad nu gan pat ne bacilis no turienes neiespruktu, kur nu vēl citas tik nīstās preces un mantas!

X Xe-xe 10.09.2011

Тупое титульное быдло не понимает разницы между Хатынью и Катынью.
Не говоря о том, сколько сами латыши палачествовали в ХХ-м веке.

R Realitāte 10.09.2011

Gansik, gansik, gansik! Kurt tu pazudi, smirdīgais kropli? Nāc šurp, iedošu tev palaizīt siļķīti!