www.sudzibas.lv Jaanis Friidmanis(Janchuks Friidmanis,Garais) Sievietes/meitenes uzmanaties,vinja nr 28330831,27140313

Jaanis Friidmanis(Janchuks Friidmanis,Garais) - Sievietes/meitenes uzmanaties,vinja nr 28330831,27140313

Puisis kas visos iepaziishanaas portaalos meklee meitenes/sievietes solot muuzziigu miilestiibu un uzticiibu, rakstot visaadas miiljas sms jums izchakarees smadzenes un vieniigais ko vinjam vajag ir seksuaalas attieciibas un ar vairaakaam meiteneem vienlaiciigi vinjsh veic saraksti un solot visaam vienu un to pashu.Silti jums iesaku neiekrist vinja lamataas, sajauks jums praatu un izchakarees visu dziivi, kaa piedaavaajums vienmeer ir, ka veelaas dziivot kopaa.

F Forši 01.08.2011

Parasti gan sievietes sūdzas par Latvijas vīriešu zemo potenci, bet te izrādās ir pat īsts seksa gigants, kurš ir spējīgs apmierināt pat vairākas vienlaicīgi!Puisim laba reklāma, visām gribošajām arī ir iespējas pieteikties rindas kārtībā, jo arī telefona Nr ir. Janka, priecājies, kamēr esi jauns, vecumdienās būs ko atcerēties, lai tev veicas!

M marita 01.08.2011

Ja sievietes pašas ir tik lētticīgas, tad lai viņām tiek.Neviens jau ar varu neliek satikties.

* ****** 01.08.2011

Lai tik priecājas, kamēr nav dabūjis ko neārstējamu.

V vanna 02.08.2011

Vai tad nebija labs? Man gan patika :)

T toVannai 02.08.2011

Tāds pamīksts.Un klitoru arī ne pārāk labi sūkāja.Tā ka, liekas, iet pa norieta ceļu.Var jau saprast, ķer pēdējo kaifu.Lai jau papriecājas smerdelītis.

A alona 15.08.2011

mne 19 i ocen skucno alona+37129665161 00-24