Izzzi internets - Internets

Neiesaku ņemt Izzi internetu, pret esošajiem klientiem attieksme vienkārši pretīga. Visu laiku internets strādā ar pārtraukumiem. Kad piezvani viņiem un piesaki bojājumu, atbilde ir - mēs neko nezinam, mūsu galā viss ok. Meistaru var atsaukt tikai pēc 3-4 dienām, neskatoties uz to, ka ofiss atrodas blakus. Līgumā gan ir teikts, ka 2 dienu laikā no bojājuma pieteikšanas, meistars būs klāt. Laika un naudas tēriņš (zvanot). Protams, ja esi nokavējis maksājumu kaut vienu dienu, atslēgts tiek nekavējoties.

I

I iveta 25.02.2009

Ātrumā un dusmās rakstot ieviesās kļūda - tas protams ir Izzi interneta pieslēgums :))

L Loreta 26.02.2009

Izzi ir ok, vienīgi, ja lieto bezzvadu- router, paskaties vai visi kaimiņi nav pieslēgušies, tas arī varētu bremzēt. Kas par meliem, ka tiek atslēgts, es maksāju ik pa 2 mēnešiem, ir bijis, ka esmu aizmirsusi un nesamaksājusi 3, tad es pazvanīju, atvainojos un uzreiz samaksāju. Tā arī nedrīkst, jo neatbilst patiesībai tas, ko Jūs, Iveta, rakstījāt .

I iveta 26.02.2009

Ir gan patiesība ko rakstu, jo piemēram viņi man vakar beigu beigās solīja meistaru uz šodienu no plkst. 11-13. Domājiet ka kāds atnāca??? Protams ka nē. Es kā muļķe nosēdēju mājās no 11-13 un nevienu tā arī nesagaidīju. Man nav nekādi rūteri, jo internets iet caur kabeli. Loreta Jums laikam ļoti paveicies, ka varat maksāt reizi divos mēnešos. Žēl, ka man tā nav.

L Loreta 26.02.2009

Varbūt esiet melnajā sarakstā, bijusi parādā kādas summas, tas varbūt iemesls, brīdinājums par nenomaksu atnāk 3 mēnesī, nu, neslēdz neviens nost, tas nav LMT. Es jau esmu vairāk par gadu klients Izzi.

I ir 27.02.2009

ir gan tā, ka strādā internets ar pārtraukumiem, pilnīgi kaitinoši. Un kad atnāca meistars, tad paziņoja, ka tā, protams, nav Izzi vaina, bet mana kompja vaina, tikai kāda, tas gan paliek miglā tīts!

N Nadezda 27.02.2009

IZZI un IZZI FAO SIA-polnij otstoj, na TV kanalah net siganala, net zvuka, do operatorov ne dozvonitsja, mne po figu ih izvinenenija, za svoji dengi, uplachennije reguljarno, tem boleje po dogovoru ne za poluchennije uslugi, a avansom za sledujuschij mesjac, imeju pravo na kachestvennoje TV!!!

A Andrejs 28.03.2009

Neiesaku lietot IZZI pakalpojumus, par internetu sanāk pārmaksāt. Lai pārtrauktu līguma attiecības, sāk piekāst naudu par līguma pārtraukšanu. Par pakalpojuma laušanu, tas būtu, interneta un kabeļtelevīzijas, prasa 60, ls, līgumā šads variants neparādās. Domāju ar šo tiks galā patērētāju tiesību birojs.

R Rihards 23.07.2009

man pirmo reizi ari pieteica meistaru.teica no 17-19 bushot... nu es nosezhu shis stundas, nogaidu, bet shii nava, piezvanu nakoshaja dienaa un prasu kapec ta nebija, kad ta tgd bus, akal pec 4-4 vai nedeljas, bet shie atbild : gramata raxtits ka meistars jums zvanija un jusu neesot bijis majas 0_0 !!! ****** kaut kads ! :D

R Raivis 03.02.2011

piesaki laaku pakalpojumu pats lietoju un esu loti apmierinats