www.sudzibas.lv IZZI sods par neeksistējošu rēķinu

IZZI - sods par neeksistējošu rēķinu

Viss!!! man IZZI TVnekauniiba ir piegriezusies!
Par intereneta kvalitaati nerunaasim :((((

Atsuuta soda apreekjinu par reekjinu, kursh man nav suutiitts.
Kad reekjini naaca pa pastu-katru 3 vai 4 nesanjeemu.Taapeec vienojos, ka suutiis uz e-pastu.
E-pastaa ilgi laiku viss bija ok, kameer vienu meenesi atkal reekjinu nesanjemu.Rakstu-atsuutiet reekjinu, atsuuta-ar klaat piereekjinaatu sodu! Nu murgs!

Man esot jaameklee nesanjemtais reekjins pasham!!! tipa-chaapo uz klientu centru!!! ne es vinju pazaudeeju, ne suutiiju!

Peedejais kronja nummurs-shis sods.

Sarakstaamies atkal-protams, uz manu jautaajumu-par kuru meenesi ir shaads reekjins, kuram sods apreekjinaats-man atbildi nedod. Toties atsuuta 2 gadu ilgu maksaajumu un reekjinu veesturi-KURAA nosodiitaa reekjina nummura NAV!!!

Viss! es pametu sho baradaku ko sauc par IZZI TV, un paareju pie cita operatora, vismaz liidz shim vinju reekjini ir bijushi korekti.

T