www.sudzibas.lv IZZI serviss, internets

IZZI - serviss, internets

Sākumā jau gribētu brīdināt visus, kuri kaut nedaudz apsver iespēju parakstīties uz kaut kādām saistībām ar šo kompāniju - NEDARIET! Nožēlosiet! Pilnīgi nekompetenti cilvēki darbojas šajā uzņēmumā, klaji melo, piedāvājot pakalpojumus, slēdzot līgumus un risinot pašu tehniskās un cilvēciskās komunikācijas problēmas. Spilgts piemērs, kad pie manis šī gada vasarā atnāca IZZI aģents /izdzēsts/, un piedāvāja šo lielisko premium oaketi, kurā iekļauts internets, televīzija un telefons (kuru nelietojam, tātad tikai TV un internets), es, būdama sieviete pa gaidu, neko no tā daudz nesaprazdama, parakstos, slēdzu līgumu, pirms tam brīdinot, ka drīz pārvākšos un viņš (/izdzēsts/) saka, ka nebūs nekādu problēmu, atnāks viņu meistars un visu to izdarīs un tagad, kad ir pienācis brīdis, kad patiešām vajag to cilvēku, kas to internetu ievelk, mēs pirms nedēļas esam norunājuši laiku un vakar viņam bija jābūt, dzīvoklī ir meistari, viņu gaida, meistars saka, ka esot bijis un neviens neesot bijis mājās. Kā? Tur visu dienu ir cilvēki, kas viņu gaida, bet viņš saka, ka neviena nav bijis mājās. Un jāatzīmē, ka par vakar norunāto pakalpojumu cena bija noteikta - 10 LVL, šodien jau tā ir izaugusi līdz 29.99 LVL Operatores IZZI servisa centrā tikai monotonā balsī melo un Tu, nabaga cilvēks, neko nevari izdarīt! Internets ir labs, tad kad viņš IR! Brīvdienu rītos regulāri pazūd internets, dažkārt pat uz vairākām dienām. Ja Tev ir jāstrādā, ja ir kaut kādi termiņi, tad IZZI nav īstā izvēle. Un jauks moments, piezvani uz IZZI, saki, ka Tev nav interneta, kas notiek? Viņi saka, sūtiet vēstuli. KĀ? Kā lai es aizsūtu vēstuli, ja man nav tā interneta?? Un šitā Tu, cilvēks, cīnies līdz Tev apnīk un Tu gribi lauzt līgumu... Nav forši. Serviss ir draņķīgs un pakalpojums ļoti viduvējs, lai neteiktu vairāk. Apdomājiet, pirms grasāties parakstit līgumu ar IZZI.

I Ive 29.11.2011

Jā ar Izzi pensionārIiem stāv priekšā interesantas lietas, jo sanāk tā, ka pensionāri ir maldināti 2009 gada nogalē slēdzot līgumus ar IZZI par pakalpojumu "Pensionāru pakete". Viņi nenojauš, kad pēc 2. gadiem, kad līgums beidzas, viņiem būs jāmaksā vairāk, kā 20 Ls.
Kad manai paziņai 2009, g IZZI aģents R.Pukinskis (grūti salasāms paraksts bez atšifrējuma) piedāvāja "pensionāru paketi", solījās, ka līguma terniņa beigās paliek tie paši nosacījumi, visas atlaides strādās nemainīgi. Kad izlasīju savas paziņas līgumu, sapratu, ka pēc diviem gadiem, viņai vairs nepienākas pensionāru pakete, jo izrādās IZZI to dēvē par vienreizēju akciju.
Uzskatu, ka šeit tiek maldināti pensionāri, kuri nav spējīgi paši līgumus izprast un tos praktiski nelasa, uzticoties daudzsološajiem IZZI aģentiem, kas iespējams ir iemācīti apstrādāt šo kategoriju -pensionārus.
Jāsaka godīgi, ka telefonsakari nav tie labākie, jo bieži mana paziņa kuarai tuvojas 88 gadi, nebija sazvanāma, vai otrādi, bieži viņa pati telefoniski nav varējusi sazināties ar citiem, jo līnija vispār nav strādājusi uz ilgāku laiku. Esu par to pati pārliecinājusies. Sakotnēji par šiem traucējumiem es zvaniju uz IIZI, bet kad viņi atzina, ka neko labot nevar pārstājām viņus traucēt.

I Ive 29.11.2011

Jā gribēju vēl piebilst IZZI ir arī kadri, kam rūp pašu kompānijas tēls un jātic, ka ir cilvēki kas to uzspodrina, Šobrīd ir pārslēgts līgums, vairs ne tik izdevīgs, bet nav arī slikts. Par ko arī izsaku uzslavu