www.sudzibas.lv IZZI regulāri nerāda kādu kanālu

IZZI - regulāri nerāda kādu kanālu

Jau vairākus mēnešus katru dienu 2x dienā nerāda kādu no kanāliem - no video. Kad zvanu, tad saka, ka Lattelekoms maina frekvences, mēs pielāgojamies. Nu neticu, ka lattelekoms šādi izklaidējas. Un cik tad ilgi pielāgosimies? Varbūt kādam ir informācija, kad beigsies tā frekvenču pielāgošana?

J Jautauntevatbildes 28.12.2010

Man dekoderis un visu labi rada, pat omai laukos dziļos latgales puse bezproblēmām.Kādas frekvences?Kam tev dārgo izzi un tizlo?

J Jautauntevatbildes 28.12.2010

Frekvences telekoms mainoja vienreiz jau paris menesu atpakal.Pazvani pati uz telekomu un pajauta, IZZi melo.

O oskars 28.12.2010

IZZI nemelo - esmu no Dobeles un pirms ļoti neilga laika mūsu vietējo kabeļtelevīziju pārņēma IZZI. Lieta sekojoša - man šajā kantorī ir pazīstms cilvēks kas ir montieris un viņš var apliecināt ka Lattelekom ar apskaužamu regularitāti maina frekvences LTV1, LTV7 un LNT... Dienā vismaz pāris reizes šie minētie kanāli nedarbbojas, bet Telekoms atbild ka vainīgs ir IZZI... Tā ka kaut kas nav tīrs šajā situācijā...

O Oskaram 28.12.2010

Ko melo?Ko tad dekoderi rada labi, un nekadad frekvences nav jamaina.KA NAV KAUNS MELOT?TEHNIKSI TAS NAV IESPEJAMS IDIN

A Anna 28.12.2010

paldies par info! tieši šobrīd taisos pieslēgt izzi tv - pajautāšu viņiem šo lietu.

J janis 28.12.2010

jaa man ar tapat.nets atsledzas...visu laiku saka ka vis kartibai vai arii ktko maina visu laiku...nepatiik izzi

A AnGos 28.12.2010

Pirmo reizi dzirdu, ka kads vairakus menesus un katru dienu 2 reizes speciali mainitu frekvences. Lattelekoms pat, ja mainitu kadas frekvences, taja vieta vajadzetu but kaut kam citam, jo atveletas frekvences ir stingri noteiktas un, ja nemaldos, nemaz brivu frekvencu virszemes televizijai nav. Ta ka problemas visticamakais ir IZZI gala iekartas.

J Janka 02.02.2011

Izzi ir problēmu kalngals, jau kuro mēnesi nerāda kādu vietējo kanālu vismaz 2x dienā, būtu kur pārslēgties tad to izdarītu ar steigu!