www.sudzibas.lv IZZI Pārdošanas aģents

IZZI - Pārdošanas aģents

1. Liek darbiniekiem atklāti melot par to ka produkts ir labs.
2. Darba līgumā nav nekas minēts par to ka darba līgums ir saistīts ar telefona nr., ko iedod IZZI piespiedu kārtā darbiniekam.

Situācija tāda, strādāju par aģentu IZZI 2 mēnešus, sola algu labu, bet nekā, pirmajā mēnesī noslēdzu 38 līgumus, par kuriem saņēmu 450 LVL, 800 LVL vietā, jo it kā daudzi bija atteikušies kaut datu bāzē skatījos visi tika pieslēgti. Lielais čakars sākās 2 mēnesī, kad bija izbraukums uz Rēzekni, kur visi dzēra kā viens, es saprotu iedzert brīvdienā, bet ne darba dienā, pēc tam piedzērušam, vai uz pohām iet pie klienta. Kā arī 2 mēnesī man vajadzēja saņemt 350 LVL pēc maniem aprēķiniem, bet man pateica ka līgumi trūkst kādā rakā? Pie tam izraksta algas lapiņu par 170 LVL, kurus es nesaņemju, jo man ir mistisks rēķins 179 LVL apmērā, nodaļas vadītājs Jānis Vanags sola man ka iedos izrakstu par sarunām, bet līdz pašai pēdējai dienai tas solījums netika izpildīts, kā arī nācās nostrādāt uz šo šaraškino kantori vēl pusmēnesi, jautājot kad būs alga. Man pasaka ja tu atnesīsi 7 līgumus, jaunus, par kuriem jāsaņemj 105 LVL, saņemsi 70 LVL, bet kur mani 170 LVL? Tas gan ir jautājums! Saņēmot naudu aigāju uz darba inspekciju ar darba līgumu un līgumu par telefona nr. abonēšanu, kur nav neviena punkta ka no algas tiek atvilkts par telefonu.
Nu jau vakar IZZI aģenti un pats Jānis Vanags pārkāpa visus sliegšņus. Es aizbraucu pie drauga uz Purvciemu IZZI aģenti ejot garām ieraudzīja manu motorolleri, kurš maksā jauns 2150 LVL, pārdur šim riepas (izsauca loģiski Jāni Vanagu) un atstāj zīmīti: - Lai būtu 70 LVL pretējā gadījumā nāksies meklēt jaunu rolleri.
Es loģiski aizgāju uz policiju un uzrakstīju iesniegumu par naudas izpiešanu kā arī hu;igānismu, jo jaunas riepas man izmaksāja 80 LVL, kā arī pieliks par zagšanas mēģinājumu kas ir minēts zīmītē. Varat līksmot Jūs filmēja no 5 stāva, kā arī jums noteikti iespējams cietumssods, jo tiks ierosināta kriminālatbildība, kā vismaz pēc 3 pantiem.
MĪĻIE CILVĒKI, JA JUMS ZVANA IZZI AĢENTS DROŠI SŪTIET ŠO 3 MĀJAS TĀLĀK!

R

S sss 05.08.2010

tele2 reklāmraksts :D

sākums likās ticams, bet nu pēkš'ņi mistiski purvciemā uzrodas aģenti un zin ka tas irtavs rolers un pārdur ratus...

R Rihards 07.08.2010

Es uz darbu, kad strādāju braucu ar šo rollers ir dārgs, tāpēc retums, ar horeografiju, tāpēc grūti neatpazīt, bet viņu aģenti strādā pa pilsētu, šoreiz izrādījās to māju rajons, kur dzīvo draugs.

S Santa 07.08.2010

mjaa, ja jau pats suudus vaari, tad nevajag te dikti lekties.

K KAC2 12.08.2010

So ""Sudzibu"" uzrakstijis ir bijusais IZZI agents, kas bija Čīgāns, kurš nozaga vienam kolēģim telefonu, bet otram kolēģim maku. Nu, lūk, protams, ka kkā bija jāiziet ārā no šīs situācijas, un jāizdomā kkāds MISTISKS STASTS un laicīgi jānozūd no kompānijas. Rihard, Malacis. Tāpat visi visu zin un redz :)

O ojārs 12.08.2010

Smiekli nāk, čalītim fantāzija:D, būs no motorollera nolidojis, sasities...

V VIP 12.08.2010

čigān tu pats ļoti labi zini cik cilvekus esi šaja kompānija apzadzis, tapec iesaku tev labak šeit nesmirdet jo jebkura gadijuma kad satikšu tevi uz ielas kļusi ļoti nelaimigs!!!

R Rihards 12.08.2010

Valdi, es Tevi satiksu ar draugiem, un Tu pats būsi ļoti, ļoti nelaimigs, jo salauzīšu Tev žokli! Tu, pats biji viens no tiem 3 jampampiniem, kas lauza manu skuteri!

R Ravshan 16.08.2010

Nu ti i mudak rixard!!!:-) Ja tebja poimaju, tvoja zopa budet plakatj!!!

G Gints 17.08.2010

tu bljeee smerdeli puukainais!!! suka!!! un nevajag dirst par savu mistisko 170lvl tel reekinu! nevajag zvaniit uz visaadiem numuriem, kur var peec tam pa pastu dabuut sievieshu apakshbiksiittes!!! dirseejpele!!!

M Marcis 20.08.2010

sasmējos :D :D

R Rihards 13.09.2010

Nu jā sarunājās... kā arī atrakstījās manā vārdā forši gan vai ne? Smirdīgos makus man nevajag, kā arī sūda 170 LVL, ko man palika uzņēmums parādā... jo visi dokumenti ir gan darba inspekcijā, gan valsts policijā.

H he he 21.06.2011

kā nekā izzi ir sūds ir man bijusi pašam pieredze ar to nets neiet vainīgi vīrusi kompī utt

O Oskars 01.07.2011

Varētu iedomāties to skatu, ko nofilmēja no 5. stāva :D Izzi darbinieki kā pīles, barveža (Vanaga) pavadībā, spieto ap rolleri un dur riepas un raksta draudu vēstules :D
Mana lieliskā fantāzija to visu liek iztēloties kā ļoti labu asa sižeta mākslas filmu. Ja piesaistītu labu režisoru, operatorus un nelielu valsts budžetu, varētu sanākt tīri baudāms (VWFans) produkts, kurš, ja to izrādītu plašākām masām ārpus Latvijas robežām, iespējams, spētu palīdzēt Valdim Dombrovskim un Andrim Bērziņam&co izvest valsti no krīzes - visiem taču zināms - dots devējam atdodas :)

MacBeton 29.11.2011

Priekš tādam nedapistam kuņasbērnam internets? Un kurš tādu maukasbērnu ambīli vispār ņemtu darbā?
Klaja IZZI nomelnošana.