www.sudzibas.lv IZZI Nesaprotami rekini

IZZI - Nesaprotami rekini

es ka godigs jaunais klients nosledzi ligumu ar Izzi man pat menesis nepagaja ka saka nakt mezonigi rekini. Kad es pazvaniju uz apkalposanas centru un uzdevu operatoram savu sasapejusos jautajumu no vinu puses atbilde bija sada: Jus esat parterejusi savu limitu. kad es operatoram pateicu ka es internetu lietoju reti tas ir reizi nedela man vini ta ari neko neatbildeja bet ludza man samaksat so milzigo rekinu. Ko darit man talak jo liguma man nav rakstits pa to ka man bus tada suma jmaksa. man pec liguma sanak maksat 24.90 Ls menesi bet tagad es jau maksaju mezonigakos simtus.

I ilmy 16.07.2009

Ieteiktu tev zvanīt uz beztabu, tur viņi tev labak palīdzētu nekā visi cilvēki šeit..
tur vnk izreklamētu un būtu labāk, viņi neko nevarētu no jums piedzīt, ja līguma summa ir 24.90 vairāk viņiem nav tiesības pieprasīt, ja vien līgumā nav kādi īpašie noteikumi vai kkā tā..

S Sancho 21.07.2009

1 santīms par katru pārtērēto MB, paši vainīgi, ja nelasat dokumentus kurus parakstāt, es izlasīju, pretenziju nav...