www.sudzibas.lv IZZI Nekvalitatīvs internets

IZZI - Nekvalitatīvs internets

Nesen manu bijušos ISP pārpirka kompānija "IZZI", līdz ar to bija jāslēdz jauns līgums par interneta pieslēgumu, jo pilsētā citi interneta pakalpojumi nebija pieejami.

Pirmos mēnešus interneta kvalitāte bija normas robežās, bet pēc kāda laiciņa sākās brīnumi. Pēkšņi man sāka piešķirt IP adreses, kas nāk no Beļģijas, līdz ar to, savienojums ar Latvijas mājaslapām ir ļoti slikts. Neskaitāmas reizes zvanīju, rakstīju e-pastus, bet vienīgais, ko es saņēmu pretī, bija trīcošā balsī izteikts: "Mēs neko nevaram izdarīt, tādas IP adreses mums ir iedalītas".

Aptuveni pēc nedēļas man atkal piešķīra bijušās IP adreses un nodomāju, ka manas sūdzības ir uzklausītas, taču prieki beidzās ātri, jo tas bija tikai uz 2 dienām un nu atkal tiek iedalītas nekvalitatīvās beļģu IP adreses.

Tā vien izskatās, ka "IZZI" spiež uz veiksmīgāku biznesa modeli, nevis iet uz savu mērķi, t.i., klientu labsajūtu. Kā noprotu, visas šīs IP adreses (sākas ar "217") ir alternatīvi lētāks variants, nekā iepriekšējās (sākas ar "62"), jo kā nu ne, adrese tām ir Beļģijā, kam es neredzu nekādu loģisku izskaidrojumu.

K

M Mārtiņš 10.05.2009

Murgs, kā Jūs to vispār noteicāt, ka adrese tām ir Beļģijā, izklausāties pēc "īsta" datorģēnija... Manējo provaideri ar pārpirka, pēc laika pakalpojuma kvalitāte pat uzlabojās.

K Kristaps 22.05.2009

Tik tiešām kā jūs noteicāt ka tā IP adrese nāk no Beļģijas? Cik man zināms IP adreses nav lētākas vai dārgākas, bet gan tādas ko iedala sakaru regulators. LV piešķirtās IP adreses apskatāmas šeit:

N Navtikbuutiski 29.07.2009

Man tieši tāds pats stāsts par IZZI. Man arī IP ir Beļģu.