www.sudzibas.lv IZZI nekvalitatīvi pakalpojumi

IZZI - nekvalitatīvi pakalpojumi

Esiet uzmanīgi izvēloties IZZI pakalpojumus.Esiet gatavi tam kad Jums internets biežāk nestrādās nekā strādās.Meistari būs ne ātrāk kā pēc 5-6 dienām. Jums neviens nekompensēs to kas nestrādāja inets vai tv. Klientu centrā sagaidīs arī pārsteigumi.. viens darbinieks solīs, nākošais runās citu. Zema līmeņa pakalpojuma sniedzējs kurš turas uz skaistām reklāmām.cik ilgi? Pirms slēdziet līgumu.. cītīgi izlasiet. :) Jebkura cita kompānija bet tikai ne IZZI. Pašreizējais lietotājs( lietojam 20 dienas un no kurām inets nestrādāja nedēļu, bet jau nolemts mainīt uz citu pakalpojuma sniedzēju)!!! Varbūt ir kāds kurs ir panācis savu taisnību ar šo kompāniju?

R

M markus 08.05.2010

Tas ir tik vienkārši

J janis 28.12.2010

piekriitu tev...taaa ir un galvenais neko nedara lietas laba...saka man datora redzams ka jums viskartiba..bet divas dienas nav netta...velaak kad zvanijos peec paris stundam nets paradijas...jo saka darit ktko...

R Roko 28.12.2010

"..Varbūt ir kāds kurs ir panācis savu taisnību ar šo kompāniju?.." Nē, neesmu. Mainu pakalpojumu sniedzēju. Cīņa ir bezjēdzīga, jo īpašniekiem pie vienas vietas tavas problēmas, tāpat atradīs aitas, ko cirpt. Latvju biznesa īpatnības.