www.sudzibas.lv IZZI Neeksistējošs pieslēgums

IZZI - Neeksistējošs pieslēgums

Sveicināti!
Vēlētos padalīties par šo kompāniju! Lieta tāda ka nekad nebiju IZZI klients un arī nebūšu. Dzīvoju Mežaparkā, kur nav pat IZZI pārklājums. Nesen atnāca vēstule no Creditreform par parādu internetam un TV pieslēgumam 1400 LVL, griezos viņu kantorī, man rupji atbildēja, ka Jums labāk jāzin kur un kā tika pieslēgts šis pakalpojums. Tagad tiek lasītas īsziņas par to ka es šajā adresē dzīvoju 20 gadus un ka tuvakais IZZI pieslēgums ir 3km attālumā un kā var rasties šis mistiskais rēķins? Kā arī esmuvisus 20 gadus LIVAS klients. Pat ja loģiski secina un spriež, 200 LVL ir Creditreform procenti un izdevumi un 1200 LVL parāds par pieslēgumu, skatoties IZZI mājas lapā, dargākais pieslēgums ir 23 LVL/mēn. Sanāk ka viņu pakalpojumi nebija maksāti vairāk par 4 gadiem, vai tad viņiem tur nav nekādas loģikas????

J Jānis Ozols 02.02.2012

Tavs paraksts uz kāda līguma ir? Ja nav, tad piedraudi IZZI un Creditreformai ar policiju un tiesu par izspiezšanas mēģinājumu.

V Vīra draugs 02.02.2012

Lieta tāda ka man nedeva pat līgumu paskatīties, pateicot ka Jums jābūt šim līgumam, bez policijas iesnieguma vai tiesas sprieduma viņi man nedrīkst parādīt doto līgumu. Ir iesniegums policijā.