www.sudzibas.lv IZZI joprojām slikti ar IZZI

IZZI - joprojām slikti ar IZZI

Šogad bieži raustās signāls, pazūd internets Tērbatas 20. Klasika.
Bet sūdzība būs par viņu pieeju - man vajadzēja konfigurēt rūteri un zvanu šiem vai viņu mājas lapā ir kāda instrukcija - man saka , ka nav, bet var atsūtīt uz epastu. Nu idiotisms! Varēja arī nopublicēt - laikam gaida kad viņiem zvanīs un maksās par maksas zvanu :D
Tālāk - izrādās, ka vaina nav manā rūterī, bet viņu signālā un tajā brīdī bļeģ es domāju kāda idiotisma dēļ es zvanu viņiem, maksāju par zvanu, bet vaina ir viņu. Uzreiz nedaleca prasīt kā viņi to man kompensēs un vēlreiz zvanīt arī negribas, karoč nākamreiz paprasīšu bezmaksas mēnesi.

I

BondsBonds 11.07.2014

Bija jēga rakstīt šo sūdzību? Ņemot vēra tekstu, tas varēja aizņemt kādas 30-60 min. Pa šo laiku var nopelnīt tikpat daudz, cik ilgi nebija internets.