www.sudzibas.lv IZZI Jaunu klientu krapshana

IZZI - Jaunu klientu krapshana

Labdien.velos informet jus(jaunos potencialos klinetus) par Izzi darbinieku krapshanu.Vinji tagad staigaa pa majaam uz zvanas pie dzivoklju durvim,piedava savus Izzi pakalpojumus,un sasola tev dievs vien zin kovisu ko vien velies dzirdet lai tikai paraxtitu ligumu..uz 2 gadiem...
pie tam kad vinjiem jauta vai nav nekadu ligumsodu ja lauzh ligumu pirms 2 gadiem, vinji skatoties acis tev saka,ka NEE,un sla visu ko vien velies,saka ka nav ne santims jamaxa,ja lauzh lugumu,un kad prasiju vai var man iedot liguma kopiju palasit un tad es padomashu, vinji uz to atbildeeja,sakuma paraxtiitsim visu smuki saraxtisim un tad vareesiet lasit...
Kas vispar taa ir par attiexmi?? Ka var kaut ko taadu pateikt un domaat,ka tas ieviesiis uzticiibu jaunu klientu aciis..
Es tikai gribu pabridinat jaunos klientus padomaajiet divreiz un neuzkjerieties uz sasoliitajiem brinumiem! uzreiz ja jums ir iespejam palasiit ligummu lasiet punktus 12.10 tur tieshi ir axtits par liguma laushanu un cik jamaxaa ja lauzh ligumu pirm attieciiga terminja beigaam! kaa ari ja esat paraxtijis jau ligumu ka to izdariju Es,un veelaties tomer lauzt ligumu pirms jau jums viss ir ievilkt maajas un pieslegts,tad punkts 5.2 ir tieshi prieksh jums(tur mineets,ka 2 dienas pirms noteiktaa datuma par ievilkshanu un pieslegsnanu jus varat anuleet ligumu) bet ja to nedarat tad nu gan naxies maxaat visu pec pilnas prograamas,! nu tas taa neliels ieskats par negodigajiem zeta kalnu soliitajiem no IZI firmas!
lai veicas neuzrauties:) Linards!

C ccarmicl 05.06.2012

Linard kāda problēma? Līgums stājas spēkā no ierīkošanas brīža, t.i no tā brīža kad atnāk tehniķis un fiziski ierīko pakalpojumu. Šajā laika posmā līdz tehniķa vizītei tu vari attiekties no pieslēguma un pieteikties atpakaļ kaut vai 100x, pat vari atteikties tajā pat dienā. par to nekādu līgumsodu nav jāmaksā. kā arī jebkurai kompānijai ir atteikuma tiesības(14 dienu laikā tu vari atteikties no pakalpojuma bez jeb kādiem līgumsodiem) . palieto, ja reāli neesi apmierināts ar pakalpojumu raksti iesniegumu ka vēlies atteikties no pakalpojuma nē vēlāk kā 14d. pēc pakalpojuma ierīkošanas norādot., ka izmanto atteikuma tiesības. - bez problēmām. vienīgais, jāapmaksā abonēšanas maksa par izmantoto periodu.

nopelt jau viegli, nēesi izmēģinājis i nezini, tāpēc jau cilvēkiem ir domāta mēle, ja kaut kas nav skaidrs lai pajautātu.

Veiksmi