www.sudzibas.lv IZZI IZZI Smart TV

IZZI - IZZI Smart TV

Kādu laiku jau lietoju IZZI pakalpojumus. Esmu apmierināts ar pakalpojumiem - internets divu gadu laikā ir pazudis tikai vienreiz uz pāris stundām. Varbūt tas ir pazudis vairākkārt, bet manījis esmu tikai to vienu.
Arī televīzija rāda labi, pat vienreiz uz kkādiem svētkiem uz pāris dienām pieslēdza Viasat sporta paku par velti.

Vēlējos pieslēgt LG izzi smart tv, lai pačekotu ko piedāvā šī aplikācija. Pazvanīju uz atbalsta dienestu, kur sievietei jautāju, kas man būs pieejams, kad samaksāšu par šo aplikāciju. Viņa man atbildēja, ka daudz kanālu, filmu ,raidījumu. Es vēl viņai pārjautāju, vai tiešām man būs pieejami kanāli un par tiem nebūs papildus maksa jāmaksā. Bet atbilde bija, ka par 5,50 euro viss jau ir iekļauts!

Samaksāju 5,50 euro par Izzi Smart TV LG aplikāciju, bet nesapratu kāpēc man ir tikai pāris filmas, kuras vispār neinteresē. Zvanīju uz atbalsta dienestu, lai apjautātos kā varu dabūt kanālus. NEVAR , bija atbilde. B** nafig tad tāds atbalsta dienests vajadzīgs kas neko nerubī un melo klientiem.
Neiesaku nevienam pirkt šo aplikāciju savā televizorā, jo tie būs nelietderīgāk izmantotie 5,50 euro tajā mēnesī !!!

Aplikācijas aprakstā ir teikts "IZZI sadarbībā ar LG piedāvā unikālu iespēju - LG Smart TV televizoros izmantot aplikāciju IZZI Smart TV, kurā iespējams abonēt piekļuvi filmu un raidījumu katalogam. Aplikācija nodrošina iespēju sev izdevīgā laikā skatīties katalogā ievietotās filmas, raidījumus un citus video materiālus. Katalogā ir pieejama plaša kolekcija ar dažādiem raidījumiem. Tiek piedāvātas dažādu žanru filmas, kā arī video materiāli pašiem mazākajiem skatītājiem – filmas un multfilmas bērniem. Plašāk ar katalogu iespējams iepazīties savā LG Smart TV IZZI aplikācijā."
Varētu teikt ka tā ir dir***, jo aplikācijā ir iespējams apskatīt vien dažas 'lētas' filmas