www.sudzibas.lv IZZI Internets un kabeļtelevīzija zem katras kritikas!

IZZI - Internets un kabeļtelevīzija zem katras kritikas!

IZZI interneta un kabeļtelevīzijas serviss ir vairāk neesošs nekā esošs! Jau vairāk kā mēnesi mēģinam tikt skaidrībā ar LĒNO internetu (līgumā minēti 100 kb/s), bet lai vienu lapu atvērtu (ja paveicās) paiet 10 minūtes! Meistars pēc nedēļas ilgiem sūdzību zvaniem atnāca, noplātija rokas un aizgāja. Tā nekas arī netika atrisināts.
Pagājušo nedēļu arī TV pazuda. Meistaru sola tikai pēc nedēļas un ja gribot vispār ko atrāk sataisīt tad pašiem jamaksā 30LS par izsaukumu.
21. gadsimts un dzīvojam pilnīgi bez sakariem! Klientu serviss nokompotents un neizpalīdzīgs. Nevienam neiesaku izvēlēties IZZI pakalpojumus!

D

E Edgars 14.12.2009

Tellia.lv un izzi.lv viens īpašnieks kad 8 gadus atpakaļ bija man Tellia amtc nu sorry pirmāis stiprais vējšs vai arī sals un tv nerāda i-nets bieži atslēdzās un meistars saka Jums pilns kompis ar vīrusiem, kaut arī neviena vīrusa nebīja, vai arī ataisnojums Jūsu mājā ir pazudusi elektrība :D modemām . Bet vai tas mani interese kā klientu ?

K Kostix 14.12.2009

Pareizi ir. Viss šis arī notiek manam kursabiedram. Viņš zvanīja operatorei, izteica visu, jo līdz kaklam jau (tagad jau 100 Mb/s nav, ir kaut kādi 25 Mb/s par Ls 16, 25)

Gribēja atteikties no šiem, piedodiet, Sūdiem, operatore pļurkst, ka būs sods. Sods??? Tad iznāk, jāskatās, kā internets pazūd caurām dienām vai lēni iet... Un maksāt naudu par to?

Smieklīgi!

N Natālija 15.12.2009

Mana draudzene arī ilgi sudzējas ar viņiem, u man izzi pārstāvji gandrīz katru dienu zvan durvīs ar jautājumu, "cik Jūs maksājat par savu televīziju un Internetu", un vienmēr viņi to dara, kad bērns tikko aizmiga..., tas bēsī!