www.sudzibas.lv IZZI Attieksme

IZZI - Attieksme

14 decembri 2010 gada IZZI kampaņas meistari saluza sledzi uz elektriska skapja mana kapņu telpa, uz vietas to pamatojot ka "mums vajag stradat, bet neviena nebija majas lai paņemtu atslegas" . es biju šoka no tadas attieksmes, jo neviens ne mani ne manus kaimiņus nebridinaja par jaunu pieslegumu vai citiem darbiem. Es uzrakstiju sudzību pašai IZZI kampanijai, kad saņemu no viņiem atbildi ne viena laba varda man nebijo jo rakstits bija tas - "SIA IZZI ir iepazinies ar Jūsu iesniegumu, kurā narādāt, ka IZZI firmas meistars nolauzis slēdzi sadales skapim kāpņu telpā augstākminētajā adrese.
Konsultējoties ar IZZI tehnisko daļu, noskaidrojām un vienlaikus informējam, ka tehniskie darbi tika veikti neatverot sadales skapi.Līdz ar to nav pamata uzskatīt, ka slēdzis bojāts IZZI darbinieku vainas dēļ. " Tagad domaju visiem ir skaidri ka IZZI ir ne tikai citu cilveku īpašuma bojataji, bet ari melotaji, jo nevar novilkt kabeli no jumta uz 3 stavu neatverot skapjus un ievilkt to dzivokli, tas ir vienkarši kaut kada bernu pasaciņa.

J

N neatkarīgsexperc:D 20.01.2011

slēdzis vai varbūt tomēr atslēgu?

E Elly 20.01.2011

vienu reizi redzēju kā izzi cilvēki, kas staigā pa dzīvokļiem un piedāvā savus pakalpojumus mums arī skapi atmūķēja vaļā. viņi skatījās kam kas pieslēgts.

ה הבישראל 20.01.2011

עשרות אלפי לקוחותינו ומאות אלפי אלבומים דיגיטליים שהופקו עד כה, מעידים על המהפכה שמובילה לופה בישראל בכך שהיא מעניקה לכל גולש כלים פשוטים וידידותיים לעיצוב מושלם של המוצר בו הוא חפץ ואותו היא מספקת עד דלת הבית תוך ימים ספורים.

E Evelīna 20.01.2011

Vēršos pie pēdēja kometētāja, ko jūs bijat domājis ar šo tekstu?
Desmitiem tūkstošu klientu un simtiem tūkstošu digitālo albumu ražoti līdz šim, liecina, ka revolūcija vadīja Lupe, jo tas dod par vienkāršus rīkus ikvienam, un draudzīgu produktu izstrādi un pārvaldību, ko viņš gribēja, un ka tas sniedz, lai durvīm dienu laikā
KlausītiesLasīt latīņu burtiem.

F ForumWarrior 20.01.2011

Autors virietis un sitaa chikst, kauns vienkarsi... Laikam jau vairak par sudzibas uzrakstisanu neko citu tu nevari...

L lalala 21.01.2011

Nu tad zināsim, ka ar šo firmu nekādās darīšanās. Lēmu jautāj. par viņu pakalpojumu, būtu iekritusi...

L Line 21.01.2011

Nu ar gramatiku gan teksta autors īsti nedraudzējās. Ja iesniegums firmai tika iesniegts tādā pašā stilā kā uzrakstīta sūdzība, tad jau diez vai kāds kaut ko varēja saprast no tāda murga. Ja tiešām tur būtu salauzts kaut kas, tad firma saņemtu daudz sūdzību un nekur neliktos, bet salabotu. Tā ka tava sūdzība ir vienīgā par šo tēmu, tad gan jau nekas netika sabojāts.

S signe 21.01.2011

Iesaku pāriet tu Edan, jau lietoju gadu. Tehniskie darbinieki tikšām kompetenti un brīdina par ierašanos, ja kāda ķibele ar netu, šie pēc pāris stundām ir klāt. Un ja viņi saka ka atzvanīs rīt, pēc mana darba laika beigām, tad arī to dara. IZZI ir KAKA

O odze 02.04.2011

divas rindiņas atbildes, un atkal operatoru numurs ierakstīts piecās rindās, drāz smadzenes šiem pa telefonu... :D

MacBeton 19.04.2011

Ir pants par tīšu mantas bojāšanu. Uzraksti iesniegumu policijā.
Kā arī atradīsies pants par kopējās šahtas nesaskaņotu aizslēgšanu.

E elvira 05.10.2011

Kā vispār izzi drīkst klaji melot, ka tehniskie darbi tika veikti neatverot sadales skapi?? Kā tad savādāk vēl tos var veikt? Skaidrs, ka neviens dzīvokļu īpašnieks savu atslēgu negribēja dot, es arī nedotu, lai iet ratā, šitas kantoris gribēja pierādīt, ka es nelegāli skatos izzi kabeļtelevīziju un draudēja ar 500 latu sodu, ja es nekavējoties nenoslēgšu ar viņiem līgumu.