AtrisinātaIzplata apģērbu kas ir feiks Jekaterina K. - Krāpšana

Nu kārtējo reizi izplata populāras brenda jakas un apavus , Jau visu laiku maina numurus ja pasaka viņai ka VID būs saistīts , Ka ari rajonus , Viņa dzīvo Dreiliņos , Evalda Valtera iela , Bija izdzēsta no vietnes Andele mandele kur ari apģērbus pārdod , Cilvēki neesat muļķi uzkerteties uz to , Apģērbs nav no Italijas bet taisīts Ķīna.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mednieks44 26.01.2023

Sveicināti , sūdzība tika atzīmēta ka atrisināta , Viss ir kartība!

M Mednieks44 16.01.2023

Plusa viņa atbalsta krievu režimu un karu Ukraina , Viņa ir prokrieviski noskaņota , Plusa par vairaku preces pardošana vajag license un jaregestrejas ka mini uzņemums pec likuma , Un persona ir prokrieviski noskaņota , to nedrikst pieļaut!

T tainsīgatiesa 16.01.2023

tā tev arī vajag, stulbā balzmeta šprote

M Mednieks44 16.01.2023

Neuztraucies un uzstaisi license beibe ))

S Spuris 16.01.2023

Plusa,,ne viss kas ražots Ķīnā ir mēsli.Tur ir daudz lielu kompāniju filiāles,JO tur ir lēts darba spēks.Visa pradukcija tiek kontrolētā tādās filiālēs. Plusa ..starp citu lielākā daļa mobilo ,datoru un parastu bateriju ( akumulatoru) tiek ražotas Ķīnā. Tad plusa izņem un izmet tās ārā no savām iekārtām un savas dzīves plusa . Un plusa noslauki putas no mutes,jo var sajust kā tās šķīst uz visām pusēm.

M Mednieks44 16.01.2023

Man prieks ka jus vismaz Latviešu valodu prot runat ,bet tas nepalidzes jums ,vagona un uz savu krieviju , pirmkart liekot sludinajumu vajag Latviski rakstit nevis krieviski...

M Mednieks44 16.01.2023

Ko neko nesaki par krievijas atbalstu ? ) beidzot jus krievi baidaties kaut ko interneta rakstit ;*

S Samanta D. 17.01.2023

Neredzu nevienu komentu,kur kāds atbalstītu Krieviju. Cilvēks vnk par Ķīnu pateica. Klausies,kas tevi aizskāra tik ļoti,ka sāki agresīvus komentus teikt? Neesi parskatijies ziņas par karu no abām pusēm? Vecīt, nomierinies.

M Mednieks44 17.01.2023

Ar jums te dialigs nav , tad čau...

M Mednieks44 16.01.2023

Oo vel viens krievu atbalstitajs ) nekas driz jus visus ar vagonus sutis uz matušku krieviju )

M Mednieks44 16.01.2023

Prieks vismaz ka Latviešu valodu esi iemacies ) bet tas tev nepaludzes braukt vagona uz krieviju :)

S Samanta D. 17.01.2023

Kurà vieta vins teica,ka atbalsta karu? Kāpēc tu tā cepies? Un
provocē citus, cilvēks neko tadu nepateica, lai tu "uzbruktu" Spurim ar kkādiem naidīgiem komentāriem. 😃 Nesaprotu, tēma tak vnk čist bija par dūnu jakām.

M Mednieks44 17.01.2023

Tas ir mana darišana , ko jus te aizmirstat ?

S Samanta D. 17.01.2023

Argumenti? No Jūsu puses. Tādu komentāru skaits kāds ir te, neviens nepaies garām.

M Mednieks44 17.01.2023

Nu super lasam un varat iet talak )

S Samanta D. 17.01.2023

Lasīju un radās jautājums. Un viss. Tā lūk.

S Samanta D. 18.01.2023

Atbildot uz Jūsu ziņu par atbalstu Krievijai. Tātad , man arī riebjas visi,kas atbalsta to valsti, kā tā var? Tas nav normàli. Slepkavu valsts ar
Putinu priekšgalā. Nu - es saprotu,ka esiet Ukrainis,bet vienīgi nevienu komentu neredzēju,kur tas teikts . Vismaz es. Arī no tā Spura puses neredzēju, uzskatu,ka neviens to Krieviju neatbalsta. Jebkuram normālam cilvekam - tas liktos nepieņemami. Bet - jāskatās no visām pusēm, mēs nevar zināt vai aiz tā visa nestāv arī Amerika,kura karo ar nabaga ukraiņu rokām. Nedz NaTo,nedz Krievija- neviena puse nav laba. Nebrīnos arī par to,ka USAI Ukraina ir izdevīga. Bet jebkurā gadījumā, par mieru pasaulē. Krievija gan ar saviem
Putinistiem var ...iet...Es pat nesaprotu kā var nogalināt nabaga cilvēkus, ubicas ne valsts.

M Mednieks44 18.01.2023

Patik tas ka jus ari pret to visu ,Es tikai spurim biju teicis ka esmu Ukrainis,man bija reakcija ari interesanta ka krievi šeit uzvedesies ,Viņi uzreiz raksta Latviski , bet labi tas jau vienalga tagad ,Viņš pats ir krievs , a ta mes ķeram visus interneta , kapec jus domajat ka krievi par mums neko neraksta un pat atbildet nevar ,jo viņi baidas ka kaut ko pateiks ne to ko vajag, krievi tikai dizlaikus šeit liek ) par cilveku uz ko rakstita sudziba ir citur kur viņa izplatija krievu propogandu, es meginu lai cilveks izteicas no dusmam un te "boom" kaut ko ne to pateiks un viss ) ka jus domajat krievu atbalstitajus tagad ķer ) tikai viņi visi tagad baidas ) man ari bus interesanti ari paskatities ka Baltijas Valstu krievu iedzivotaji taisis šeit karu ka viņi izteicas jau un pat sauc jau "Novobaltija" ,Jus zinat cik jau Latvijas krievi aizbrauca palidzet krievijai karot pret Ukrainu... pari 100 cilvekiem ,plusa no turieni viņi turpina piemanit cilvekus lai iet pret savu Valsti , Es zinu ka lidz Latvijai tas karš ari aizies bet ne tik driz bet bus ,tur nevajag but specialistam lai to saprast ,Un tur jus redzesiet kas ir kas , un zinu ka gandriz puse no Valsts Pilsoniem ka saka "pereobujutca" , Par ASV tur neka nav , Viņi tikai dod ieročus un viss , Es tur biju un zinu kas isti notiek , es pat teiktu katram vienkarši iz jaaizbrauc uz Doneckas apgabalu lidz Pilsetai Kramatorsk un palikt tur Hoteli kadu nedeļu ,jus uzreiz visu varesiet saprast ,un tas ir patiesiba , krievija jau sen to planoja bet nekas nesanaca un tikai 2022 gada sakuma viņi izdomaja merķi lai iebrukt Ukraina ,krievus man nav žel , viņiem ir iespeja nomest ieroci un padoties ,bet ne visi viņi to grib tapec nekas cits neatliek ka pielitot ieroci ,Te par to var mužu runat tapec negribas runat par to , Ari pašam bus jabrauc tuvak Pavasarim uz turieni atpakaļ uz Ukrainas Internacionalo Legionu🇺🇦 , Labs vakars jums 🥂

S Spuris 16.01.2023

Plusa iemācies lasīt un saprast domu.Uzrādi kur kāds atbalsta Krieviju? Neviens izņemot tevi plusa ,necepas par Krieviju.Laikam esi noilgojies pats pec tās. Laikam ar knariņu vienā skolā esi bijis plusa ?

M Mednieks44 16.01.2023

Vau tu ļoti labi prot runat Latviski ) nu redz tu kads pida*s esi ) tad davai kap vilciena un pisies prom :) un ja tev ta patik krievija tad brauc uz Ukrainu ,Ukraiņiem vajag labu meslojumu ) un attirisim zemi no jums )

S Spuris 16.01.2023

Plusa tev gan ar rakstīšanu tā pašvakāk ir plusa un var redzēt plusa ,ka nu latvietis pasē neesi plusa noteikti un tev sen jau laiks uz savu etnisko plusa Āfriku doties plusa banānus lasīt un kāpt atpakaļ kokā.Uzrakasti man privati vēstuli un sarunāsim ''randiņu'' palūkosos kāds varonis esi dzīvajā.Tacu visticamak esi prasts mīktais kurš varonis ir tikai pie deskopa.Dzīvo vesels savā Tvaiķenē plusa.Ukrainā esmu bijis ļoti daudz reižu un man tur ir daudz labu pazīstamu cilvēku,kuri neskatas pornorāmas kā tu,taču redz īstenībā,kas notiek pasaulē.Tev visticamāk pat nojautas nav kurā pusē atrodas plusa pat Ukraina un citas valstis,jo caur Tvaiķenes logu daudz pasauli plusa jau tu neredzi mīkstais.Plusa..plusa..plusa...

M Mednieks44 16.01.2023

Tikai nepazudi ) interesanti bus tevi noķert ) cik jautri ir kad jau zini ka izskatas cilveks kurš atbrauks ) pec tam tevi aizvedušu poligona un tev bus 2 minutes aizskriet un tad paņemšu savu triecienšautene un medibas saksies ) paskatisiems cik atrs tu mums esi )

Good Intentions 16.01.2023

Ja es iepirktos SS un par tādām cenām, tad noteikti brauktu skatīties uz vietas.

M Mednieks44 16.01.2023

Pareizi ir , A viņa suta tikai caur Omniva , Viņa jau ir vairakas reizes bloķeta interneta vietne Andele Mandele par to ka prece bija bojata vai ari par to ka tas ir feiks

T tainsīgatiesa 16.01.2023

Viņš jau kārtējais kapeiku pisejs-bomars

M Mednieks44 16.01.2023

Taisnigatualete" tagad tads tev niks bus ;) Un ja tu izskaties ka tev jau nieva skaistumkopšanas salons jau nepalidzes ) forši redzet cilveku kas raksta to visu ) IP daudz ko dod ,un atradi beidzot normalu darbu , Latviešu valodu jau iemacies tad mierigi vari iet tualetes mazgat ))

M Mednieks44 16.01.2023

"taisnigatiesa" tu tak krieviete esi raksti jau krieviski )) nebus jaizmanto tulkotaju )) un ja tas bedigi ka tev jau neviena skaistumkopšanas salons nepalidzes... oi a tev tak nav par ko aiziet tur ))

M Mednieks44 16.01.2023

ka man patik kaitinat tos krievus )) "taisnigatualete" padalies labak ari antifašistu grupa telegrama par to ka Latvieši tevi abižo ) tur ir tavi braļi un masas)) un izmet ara savu telefonu miskaste ,tadu meslu lieto )

S Samanta D. 17.01.2023

Izskatās pēc provokācijām . Kāds VDD? 😅 Kāpēc provocē visus, tava tēma gāja par tirgotāju.

M Mednieks44 17.01.2023

A tu ej garam ,nevajag list kur suns nelist... Garam ej...

S Samanta D. 17.01.2023

Argumenti beidzās laikam. Jebkurā gadijumà- nekad no sudzībam tadi konflikti neizcelas, bet tikai pie jusu posta.

S Samanta D. 17.01.2023

Ja jau viņa pārdot fake preci, var versties attiecigas iestades. Jus sutat mani, bet es jau tikai pajautaju,ka ziniet,ka preces nav istas? Viss ,ko rakstat ir bez argumentiem,musdienas visam pieradijumus vajag. Tapat jau teicu- par ko
te vispar
konflikts izceelas? Nez, cilveki neko tadu nerakstija.

M Mednieks44 17.01.2023

Nu vajag piezvanit un atbraukt un tad paskatities pašai ja jus protat atšķirt feiku no istas ;)

Velvetpopstar 16.01.2023

Izskatās, kādam ir uzmanības deficīta sindroms. Vai vienkārši aiz gara laika nav ko darīt.

M Mednieks44 16.01.2023

Izskatas ka esi pazaudejis sevi ) ej talak dzert savu aliņu un abižoties uz savu garlacigu dzive ka neko neesi sasniedzis ,ej garam ) Man ir vienkarši palika jautri ar jums komunicet ) jus raksrat es atbildu ) Un vispar kapec aizsarga krieviete ? Tu pats esi uzrakstijs citur komentu lai macas Valsts valodu ! Tici man pec Ukrainas kad izmetisim krievus un nosutisim miskastes maisos atpakaļ uz krieviju mes tirisim ari Latviju , Tu laikam nezini ko viņi runa ) a man tas viss ir pieejams jo stradaju pareiza vieta un pat tedzu kurš kas ir ) Ja kaut kas interesants ir atrasts tad tas uzreiz iet taisni pie VDD 💪🇱🇻🇺🇦

M Mednieks44 16.01.2023

Vevit ej garam ) iedo mums stradat ) VDD jau mani atbalsta ) tev neko nevajag te rakstit , Vienkarši strada un viss ) a mes turpinasim dod info VDD )

Raksti adresi droši.

M Mednieks44 16.01.2023

Ej labak gulet , Viss tev privata jau ir rakstits , Tev piedavaju atbraukt jo pats gribej bet tu pardomaji ! Ka ta ?

M Mednieks44 16.01.2023

Tavs koments "Suris" vai "Spuris" labi vienalga ) tev piedavaju atbraukt jo tu pats augstak to gribej bet tu jau to vairs negribi , ka ta ? Nu nepatik triecienšautene ir "Taser gun" ari labs 50000kw ) Kadagas baze mums viss ir ) brauc ciemos un draugus vari paķert tur visiem pietiks jautribas ) tava atbilde screenshot pec piedavajuma )

S Samanta D. 17.01.2023

Pag. tēma bija par tirdzniecību un kurā brīdī te viss aizgāja līdz konfliktam? Kāpec tu "uzbrauc" cilvēkam. Atkal konflikte par politiku, un karu, kurā nav nekas no mums atkarigs. Ka gribes pasaules lieli, ta bus kars. Nav jau tur tikai viena
Krievija, Amerika ari.

S Spuris 17.01.2023

Mednieks44 rakstu tev lēnām ,jo zinu,ka ātri lasīt tu neproti.Neķer kreņķi,tev Tvaiķenē vieta notiekti atradīsies.Spriežot pēc taviem murgiem un draudiem ,kurus uzskricelēji man personīga ziņā ,vajadzētu gan uzrakstīt policijai iesniegumu lai izolē tādu kā tevi no sabiedrības un pārbauda psihisko stāvokli,pie reizes saņemsi administratīvo sodu.Neviens nav vainīgs ,ka tev smaga bērnība bijusi un no rokām regulāri esi izkritis ar galvu pret zemi.Raksti vārdu uzvārdu mobilo numuru ,atbraukšu,tiklīdz būšu no biznesa darīšanām atpakaļ Latvijā.

M Mednieks44 17.01.2023

Cilveks pats ielida nu tad vajag pur*nu satirit viņam ja tu ta grib...

Tiešām nav par ko
labāku cepties kā krievu valodu? Kà tu zini,ka preces no Ķīnas , tev ir pieràdījumi?

S Samanta D. 17.01.2023

Nejauc politiku iekšā atkal.

M Mednieks44 17.01.2023

Jus ta ari nesaprotat par ko te runa , bet labi jusu darišana ir komentet un es jums atbildu )

S Samanta D. 17.01.2023

Atbildot, Spuris. Tas gan. Mums stāsta vienu,bet pasaulē notiek citas lietas. Kritiski domāt vajag, pareiz tu saki par to
tv.

M Mednieks44 17.01.2023

Tas ir jusu draugs ? Pasakiet lai atbrauc ciemos , a to viņš pats gribej bet tagad jau ar Policiju piesedzas )

S Samanta D. 17.01.2023

Es mēģinu saprast kā no sūdzības te izcēlās konflikts. Nav tā ka, kā jūsa sakat, ka man ir daļa,man nav daļas. Vienkārši kā tā saruna aizgāja konflikta virzienā.

S Samanta D. 17.01.2023

Nē,nav draugs. Vienkàrši nesaprotu - kāpēc ir konflikts, jo nevienu naidīgu komentu neredzu nekur pie jūsu posta.

M Mednieks44 17.01.2023

Es teicu nevajag list kur suns nebaž savu degunu un nebutu tad konflikts )

S Samanta D. 17.01.2023

es ieraudzīju šo visu un likās,ka te nebija nekas tāds teikts,lai konflikts būtu. Kads sakars ,es tikai redzu to,ko redzu. Ir runa par komentāriem,no kuriem tas viss sākās. Kurš bāž degunu? Neviens agresīvi neatbildēja Jums lai šitā būtu. Viss,bye. Tad var būt paskaidrojiet, kā tas var but,ka no zila gaisa konflikts izceļas.

M Mednieks44 17.01.2023

Nu vot sanaca , Cilveki šeit ir vaji tapec izcelas konflikts , bet ar jums es runaju mierigi jo jus pareizi runajat ,a tas tur grib lai kads viņam iemaca ka nevajag list tur kur nevajag un viss

S Samanta D. 17.01.2023

Nu jā, te bieži tā notiek. un bieži vien es nesaprotu pat no kurienes tas viss tā aiziet. Es neko nesaku, vienkārši 70 komentāri, drošivien vēl kāds ieies un kaut ko komentēs. Jūtīga tēma, aizsākāt tēmu par karu. Tas daudz ko izskaidro laikam. Vienīgi, es nesaprotu saistību ar jūsu sūdzību, izņemot, ka viņa atbalsta kremļa karu. Jebkurā gadījumā, jums vajadzētu atrisināt šo konflktu mierīgā ceļā, bet redzu, ka tas laikam nav iespējams. Nez, tiešām neredzēju konflikta iemeslu, bet nu varbūt es tikai to tā redzu. Tas ir tikai mans personīgais viedoklis. Viss,paldies par uzmanību. Bet jebkurā gadījumā - ceru, ka atrisināsiet visu mierīgā ceļā. Abas puses. Citādi traki jums te ir, pat es nez kāpēc tā.

M Mednieks44 17.01.2023

Nu jus esat adekvats cilveks un tas ir ļoti labi , Es nevaru to mierigi atrisinat jo visi ignore , Labi ka daudzi jau ir noķerti un atbild par to visu , Un ari esmu puse Latvietis un Puse Ukrainis , Tevs Ukrainis a Mate Latviete , Es ari biju tur no paša sakuma kopš Marta un lidz Aprili beigam ,biju Internacionala Legiona ,biju Harķova frontes linija,Iepriekš esmu dienejs tapec mani uzreiz aizsutija uz fronte ,man ir biedri kas no turieni neatgriežas un ir tie kas joprojam vel karo , Tagad palidzu ar visu no Latvijas gan ar ekipejumu,Formas terpiem un parejo , Un es nevaru pieļaut to ka kads publiski atbalsta krievu iebrukumu ,Jus zinat ka mums Latvija daudz ir šadu cilveki ,Musu Drošinas dienesti ļoti leni strada un tie kas atbalsta krievus dažreiz vienkarši ignore to ko persona izplata krievu politiku untt , Es ari zinu to personu par ko uzrakstiju sudzibu ,ta varbut visi pamanis un saks parbaudit šo personu uz ka rakstita ši sudziba , man vajag kaut ka pieverst uzmanibu , Un ari našaubos ka tas Spuris pat neatnaks paligu uz Latviju ja nedod dievs kaut kas lidzigs ari pie mums notiks , un ta persona uz ka rakstita sudziba ir iekša grupa "Antifašisti" par ko nesen bija rakstits Latvijas ziņas , Tagad varbut mani visi sapratis kapec es to daru , Tas Spuris man nav vajadzigs , viņš ir vienkarši parastais komentetais , Ta vot ,Jo mierigi neko nevar izdarit , Man patik šis Valsts un es vienmer palidzešu noķert kremļa atbalstitaju , visur kur viņi bus , es mekleju tadus gan Instagram,TikTok, Facebook , Tagad ari sudzibas.lv to darišu , Starpcitu nesen Pieķerts čalis ar vardu Edgars kas atbalstija krievus TikTok es viņu nodevu VDD ,bet pagaja 3 meneši kamer tas bija izdarits un viņš ir bijs aizturets 🇱🇻🇱🇻🇱🇻🇺🇦🇺🇦🇺🇦

M Mednieks44 17.01.2023

Par manim taja "Antifašistu" grupa daudz kas ir rakstits , bet viņi nezin manu vardu nu tagad zinas jo es to biju ierakstijs šeit , bet man vienalga ,Jus ari varat ienakt un palasit kas tur notiek un ka viņi tur runa par to ka viņi izdaris to pašu ar Latviju kas notuek Ukraina , grupa saucas "антифашисты прибалтики plusa vajag ierakstit Latvijas,Lietuvas un Igaunijas karogu , Tur pat ir redzets cik krievu Latvieši karo krievu puse , Velu jums labu vakaru 🙂🥂

M Mednieks44 17.01.2023

Atkal otmazkas ) Nu brauc es teicu kur braukt , un tu neatbildej uz manu jautajumu tev ir Signal vai Telegram ? Uzreiz policija ? Tu vienmer tads esi interneta pilns ar drosme ? un skrien klat pie Policijas ? Nevari vienkarši dabut pa pu*nu un viss ? Cik jus daudz tur esat ) un es skatos prof. komentators )) visur kaut ko raksti ,tapat ka tava draudzene "taisnigatualete" )

M Mednieks44 17.01.2023

Gaidu ciemos meitenite )) un neraksti otmazkas )

S Spuris 17.01.2023

Atkārtoju tev kārtējo reizi - vārdu,uzvārdu un numuru.Būšu LV ,tad apciemošu.Kamēr info nav tikamēr vari riet internetā līdz brīdim kamēr man vai kādam citam apniks un iesaistīs policiju,kuriem tev nāksies atbildēt .Tu labāk nopublicē savus murgus kurus man sūtīji.Vai man to izdarīt tavā vietā ? ik var redzēt nodzēries bezdarbnieks vien esi un četras sienās laikam ar galvu sastrīdējies.

M Mednieks44 17.01.2023

Tu proti taisit skrinus nopublice )) malacis uz visu atbildej bet tikai ka meitenite tapat ,koroč atbrauksi Kadaga un gaidišu )

M Mednieks44 17.01.2023

Gribu paradit jums kartejo interneta varoni) ) kas gribej atbraukt, es teicu kur braukt untt, bet neatbrauc teic ka jau arzemes ir) ) un pie ta uzreiz par policiju runa) koroč karteja meitenite)

S Spuris 17.01.2023

Interneta varonis esi tieši tu pats,jo nespēj sniegt info par sevi.Man nav problēmu ,kad atgriezīsos no ārzemēm.Savukārt policijā iesniegumu pret tādu tukšpauri kāds esi tu var uzrakstīt iesniegumu ar elektronisko parakstu no jebkuruenes pasaulē.Ej izguli dzērumu labāk.Nopublicē labāk savus murgus .

M Mednieks44 17.01.2023

)))) ļoti stipra ziņa , Tak uzraksti )) es jau tev teicu uzraksti , Viņi paši uzzinas IP jau viņiem palidzes ) uzraksti , atbraiksi no savas LGBT dod ziņu )

Lūdzu visiem lai redz tavus murgus persona zem segvārda mednieks44:

''1.
Mednieks44, 16 st atpakaļ

brauc uz kadagu, es 7 dienas nedeļa esmu tur, paskatisimies ka atbrauksi, un ka redzu pec bildes tava soc. Tikla ka esi ) nu beauc ja gribi) purnu tev sataisisim) tu esi signal vai telegrama? Kas tev ar purnu starp citu?)
Mednieks44, 11 st atpakaļ

oi a ko ta negribi jau vairs atbraukt? Nu ej) tev pateiks kas es esmu) mes kopa ar vdd stradajam kopš pagajušaja gada aprili) ka tu doma mes ķeram meslus lidzigus tev) protams ka ir gramatikas problemas jo esmu ukrainis, балакай україскою мовою) я разумію що ти кажеш... Але ти ні разуміеш що я сказав) es varu runat 6 valodas) un tu ari ta neki neteic man kapec tev tada idiotiska seja? Mes ķeram jus visur, gan tiktok, instagram, whatsapp, facebook protams) nu tad kad atbrauksi? Man jau interesanti, tu pats piedavaj man randiņu a tagad jau viss? Neraksti tur kur tu nezini kas tev raksta atpakaļ mazuļis) ) mes esam noguruši ķert jus
Mednieks44, 11 st atpakaļ

ej gulet a to uz savu noželojamu darbu nevsresi piecelties) grupa telegram "antifašisti" ir daudz par manim rakstits) vari izlasit) un pat Krievijas majas lapas par manim daudz ir rakstits) a vot tev nevajadzej list tur kur nevajag, meiča taisa Krievijas propogandu un tu jau zini kas Latvija notiek ar viņiem) pa taisni uz vdd) ta ka ej talak un vienkarši ej darit savas lietas) tev tas nav vajadzigs
Mednieks44, 36 min atpakaļ

tu brauc kur tev es teicu, pec tam signal sarakstisimies gudrais tu latvietis) ) labi tev pietiks ar izdazito purnu un viss ;) neesi baba un najauta to ko tev nevajag bomzis)
Mednieks44, 24 min atpakaļ

es jau teicu kur tev braukt) brauc, un ja šada veida otmazkas es bieži redzu) ka prasa numuru vardu uzvardu, tev tas nav jazin, atbildi ir signal vai telegram tu huilo?)
Mednieks44, 12 min atpakaļ

) ) ) ) ar tevim jauti meitenite) tas tev interesantak ka nezini kurš pienaks klat tevu parnu tirit ) tu laikam gejs esi pec tavam atbildem, lgbt esi iekša ja?) gomiks) ) signal un telegram ir programmas ko nevar atsekot, tu jau vienmer pie mentiem skrien?) )
Mednieks44, 1 min atpakaļ

ko viss? ) kartejais, ej talak komentet meitenite) labak tu butu krievs, tie vismaz bet jautajumiem un lieka tekstus brauc... A tu esi latviešu meitenite) ) uzvelc kleitiņu) ''

domāju, ka ar šadiem murgiem ir pietiekami lai ierosinātu pret tevi lietu, kā rupjus aizskārumus un arī etnisko naidu kurināšanu publiskā vidē. Personīgi mans secinājums ir, ka esi bīstams sabiedrībai un nenosvērta persona. Visticamāk, kura jau ilgstoši ''plosto'', ir bezdarbinieks un vientuļs indivīds, kuram vienīgais sarunu biedrs ir pudele un spogulis.

M Mednieks44 17.01.2023

Galigi pievuenas vietas )) mes tadus ka tu saucam "sciklo" )

S Spuris 17.01.2023

Redzams,ka pa labam nesaproti un vēlies piedzīvojumus.Lūkojies dokumentu .Tulīt tiks arī nosūtīts attiecīgai iestādei .

🤣👍 Ok vecit gaidišu 😎

S Spuris 17.01.2023

Mednieks44 pēc tava daudzkārtējā lūguma ir izdarīts. Lūkojies bildītē un nepiemirsti celt klausuli kad tev zvanīs.

M Mednieks44 17.01.2023

Gaidu mazulis )) gaidu )) Meitenite )

S Spuris 17.01.2023

Mednieks44 tev acīmredzot joprojām nav skaidrs,taču nekas,kad izgulēsi žvinguli un saņemsi zvanu no pilicijas tad varbūt sapratīsi..Sagaidīsi tuvakā laikā noteikti.Neraksti vairs. Tavas ziņas tiks turpmāk ignorētas.

M Mednieks44 17.01.2023

Ok mazulis gaidu 😎👍 paskatisisimies ka tu to ignore ))

S Samanta D. 17.01.2023

Kā teiksi - pazudīšu. Reāli pie 50 komentāri, esi rekordists , par visvairak apspriesto sudzību.

S Spuris 17.01.2023

Īsts čempions .Ar to personu viss ir skaidrs. Agresīvs ,nenosvērts ,visticamāk vēl Jauno gadu atzīmē.Domāju arī ka apmelo to pārdevēju,jo nav neviena pierādoša fakta par krāpniecību.

S Samanta D. 17.01.2023

Arī iedomājos par argumentiem. Ko jau arī teicu. Nevarēja cilvēks atbildēt.

S Spuris 17.01.2023

Tāda aizdoma ka tai personai iespējams pārdeveja ''kurvīti'' iedevusi,jo sludinājumos nepamanīju viņas vārdu,tad jau sanāk,ka šis viņu zin savādāk.Spriežot pēc agresijas izskatas,ka'' pasūtīts'' ir dažus kvartālus tālāk un nevar pārdzīvot tad izlej žulti šajā vietnē.

M Mednieks44 17.01.2023

Ooo biznesmens )) teici tak ignoresi visu )) neesi tu nekads biznemens bet vienkarši melnais stradnieks kas strada arzemes un viss , Biznesmens ne registresies kaut kada sudzibas.lv un neteres savu laiku , Ej garam su*atajs )

M Mednieks44 17.01.2023

Uzreiz ari man neko neteici ka esi arzemes , bet uzreiz pateici "varbut gribi randiņu" laikam dumaj ka pateikšu "ne" nu nav jau purmo reize kad ta piedava , Un kad teucu davai brauc tad uzreiz uzrakstij ka esi arzemes ,Parasti es uzaicinu cilvekus uz GYM kur ir rings ) Tad tur ari viss notiek ) Bet nu tu nebribej ) Labi brauc šeit "A’Daži Sporto" tas is Gym atrodas Rigas gatve 5 ,es te esmu katru dienu no 13.00 lidz 16.00 ,Prasi Jans Atamovičs gaidišu ) Ar prieku izrunasimies visu ) varam cimdus iedod , Es esmu ex boksa cinitajs ,varam ari bez cimdiem ) man patik izaicinajumi )

S Spuris 17.01.2023

Mednieks44 Paskaidrošu detalizētak mazliet : 1.Ne tev tika rakstīts ,taču gan lietotājam /jai ''Samazara'' .Vai tev tika rakstīts ? Nepamanīji to a ko ? Ar redzi slikti jau ir ? 2.Ne tev norādīt kur un kā drīkstēs rakstīt cilvēki,kuri darbojas biznesa sfērās.Kad vēlos tad arī tika norādīts ka neatrodos patreiz LV.Tev acīmredzot tikai skaudība grauž,jo pats dzīvē neko sasniedzis cik redams neesi un pilns ar mazvērtības kompleksiem.3.Man tev nav jāatskaitās,kad būšu Latvijā.Tu esi nekas,nulle,kuram pat pievērst uzmanību nevajadzētu.4.Tagad ir saprotams kapēc tev ir greiza domāšana un agresija pret visiem un visu,acīmredzot regulāri saņem sitienus pa galvu un tie atstāj neatgriezeniski lielas traumas uz smadzenēm.Palūkojies kas noticis ar daudziem pasaules čempioniem,kā viņi runā un domā un t.t. Palasi anatomiju,izglītojies,medicīnā papēti kas notiek ar galvu pēc katra sitiena pa to.Man no tāda ka tu nekad nav bijis bailes.Es protu pastāvet par sevi un pietiekosi darboies vairākos sporta veidos,ieskaitot cīņas sporta viedos,kuri labi noderēja savulaik .Tādus kā tu ne vien vien ir likti pie vietas.Tikai atšķirība no tādiem kā tu,nespŗēgaju,nedraudu uz citiem izrēķināties un t.t. ,pie tam greizi ne pa tēmām,kuras velreiz pierādīja tikai to ,ka daudz saprāta notiekti tev čaiņikā uz pleciem nav palicis.5. Un pats galvenais ,kā jau brīdināju un tu turpini un arī patreiz sprēgāt izsakot draudus gaidi zvanu un uzzaicinājumu no policijas.Iesniegums ir iesniegts,turpmāk savus argumentus un agresiju varēsi policijas nodaļā stāstīt,par cik nesaprati kad tiki brīdināts. Iesniegums policijā ir pieņemts.Tu pat to nezini tik elementāru lietu ka iesniegumus var iesniegt no jebkuras valsts ar elektronisku parakstu .Tev izolatorā lieliski noderēs ringa prakse.Savādāk šeit no tevis tik to redz - я да я ...я - последняя буква алфавита ! plusa ... plusa. Man ar tādiem kā tu runas nemēdz būt.Pat vienā telpā ar zemiskiem ar mazvērtību pilniem cilvēkiem nemēdzu uzturēties.6 Ne tev arī noteikt kādā valodā cilvēki liek savus sludinājumus.7.Pirms likt kaut kādu sūdzību argumentē to.Tava šī sūdzība ir bez argumenta un izskatās ka tev vienkārši nebija kur savu žulti izliet,ka arī apmelot kādu pārdevēju.Atkārtošu pēdējo reizi -neraksti man.

M Mednieks44 17.01.2023

Atkal tu te esi )) nu ej jau talak su*atajs )) pareizi jo tu esi nekas ja tik daudz komente )) man vienkarši ir smiekligi ka tads ka tu turpina rakstit visu laiku )) pelmenis tads )) tu laikam nezini ka izskatas draudi un ta talak ,Bet man po*uj uz tavam rakstam es vienkarši rakstu jautribas deļ a tev jau katlis varas jau )) koroč ka es teicu ej su*at ))

Velvetpopstar 17.01.2023

72 sūdzības, kādam ļoti daudz brīvā laika. Izskatās, ka sasniegts sūdzību rekords. Xd

M Mednieks44 17.01.2023

Nu jau tas "Čuris" oi "Spuris" ir jautrais cilveks patik viņam rakstit )) viņš ir ļoti nopietnais biznesmens )) un grub to visiem šeit paradit ))

S Samanta D. 18.01.2023

Visiem mieru ! #peaceworld

M Mednieks44 18.01.2023

Da viss pietiek jau ) bet bija jautri ) krievi ta ari turpina dizlaikus likt )) starpcitu šito sudzibas sarakstu visu izlika ar krievu tulkojumu viena no Baltijas Valstu krievu grupam Telegrama )) ka es tipa esmu fašists ) vot ta )