Izlecošais policists - CP

Tatad, es pēc inerces vakar iebraucu Saharova ielā no Lubanas ielas.Un kas notiek, kad visu neizdara pareizi?/izrādās, ka tur tagad nedrīkst nogriezties pa kreisi/.Uz ceļa izlec ārā zaļais vīriņš un tor rokās kaut kādu ruņča asti un enerģiski klanās ar dusmīgu seju.Un dusmīgs par to, ka uz pirmo neesmu reaģējis.Jautā-"Vai man uz ceļa bija jāizlec!?Kāpēc neapstājies!?"Bet es tādu izlecošu policistu nezinu, zinu tikai gulošu.Un tad, kad redzi gulosu, tad tam prātīgi jabrauc pāri, lai nesaskādē auto.
Kāpēc neapstājos?-viņi visi izskatās kā sētnieki, kas tīra sniegu.Es ar domaju, ka šis kādus gružus vāc vai ko...
Protams, sastādija protokolu un uzlika sodu, iedeva soda punktu...
Bet galvenais-vai CP darbinieki nevaretu vilkt mugurā kaut ko citu, lai vieglāk būtu pamanāmi.Es dubļains laiiks vispār neko neredzu...

H

Komentāri (44)

J Jāzeps 04.03.2010

Kā tad tu ar auto vispār vari braukt, ja policistu no sētnieka atšķirt nevari??? Tiesības nost...

M Martins...... 04.03.2010

tādam zābakam tiešām tiesības uzreiz nost!
Ja nezina noteikumus, un vēl policistus neatšķir no sētniekiem, tad tev tikai trolejbusā jābrauc!!!

L like 04.03.2010

=D Pastāstiet kā Jūs, godātie pa gabalu atšķirat sētnieku no policijas darbinieka? Ir kādas īpašas pazīmes, izņemot spilgto vesti, kuras varbūt vērts iegaumēt, ja skatamies no 20-30 m attāluma?

M Martins...... 04.03.2010

Like...tik tiešām to ir viegli izdarīt, zābaki, bikses, un cepure, sētniekam tādi nekad nebūs.
UN vestes ja kas arī ir savādākas, tā ka tu esi otrais kuram tiesības nost jāņem:D

L like 04.03.2010

Jā, jā! Un ir kādas īpašas cepures un zābaki? A ja viņš ir paslēpies aiz koka? Un var redzēt tikai spīdošu vesti, ko tad? =D

D DreamLV 04.03.2010

kā nu kuram ir ar to redzi!!! pa gabalu tā nekas bet kad pieiet tuvāk vispārt nekas!!! lielā attālumā protams ka nevar pateikt pa gabalu kas viņš ir jo atstarojuši elementi ir daudziem ...

ž žurkaKornēlija 04.03.2010

Atkal Hugo pats ar sevi sarakstās...personības dubultošanās+policistu jaukšana ar sētniekiem ir smaga diagnoze, domāju, ka liec vien savu vāģīti garažā un cilpo kājām-veselīgi, lēti, kā arī izpaliks soda punkti un citas nebūšanas...iesaku visiem, kuri jauc kaut ko ar kaut ko...:))))))))

L like 04.03.2010

Kornēlij, smagāka diagnoze ir runāt muļķības apgalvojot, ka te sarakstās Hugo pats ar sevi! Ja tumsā Tev sētnieks pavicinātu zizlim līdzīgu priekšmetu pie deguna, tad skaidrs kā diena, ka pirmais kas nāk prātā-menti! Tā kā dziedi slavas dziesmu citā jomā!

H Hugo Djego 04.03.2010

Šodien bija jabrauc pa citu ceļu.Šitas šodien fotografēts no Auces uz Ezeri.

H Hugo Djego 04.03.2010

Šeit

E Eseseseseseses 04.03.2010

Hugo - tiesaam tiesiibas nost, ja nesaproti, kas uz cela notiek...

D DreamLV 04.03.2010

atradušies te gudrīši!!! nez kā pašiem jums pašiem iet ko a!??????

K Keita 04.03.2010

Mani tur sodiija jau pirms Ziemassveetkiem.

B Belinda 04.03.2010

Tie policisti tur nav īsti, tagad katrs var nopirkt tādas štātītes un nokāst no naivajiem pa ceinerim.

M Martins...... 04.03.2010

Like-tu gan esi stulbs!
Varbūt savu māti arī neatšķir no sievas? Ja tev redze tik slikta, tad varbūt nevis bērnu sev uzriktēji, bet gan māsiņu vai brālīti?!
Attopies taču muļķi...ja neatšķir un nesaproti kas uz ceļa notiek, tad pie stūres tev nav ko darīt!!!
Ņem vērā to!

L like 04.03.2010

Zini, Martin...ej... Nevajag jau krist galējībās! Māte meita kleita! Kas uz ceļa notiek...a kas notiek? Piekrītu neīstajam Hugo-katrs var nopirkt tādas štātītes! Tā kā rīt esi īpaši vērīgs! Un neņirgājies par tiem, kam redze slikta!

H Hugo Djego 04.03.2010

Tiesības jaatņem visiem, kas jebkad uzgrābies par pārkāpumu.Tad nebutu Rīgā sastrēgumu, būtu varbūt dažas mašīnas./joks/
Kad Zivtiņam reiz kādā intervija jautāja, vai arī viņš pārkāpj kādreiz noteikumus, tad viņs atbildēja, ka vēl nezin nevienu cilvēku, kas nekad neko nav pārkapis.Ir katram, gadijies pārsniegt atrumu, apstāties kur nedrīkst utt.

ž žurkaKornēlija 05.03.2010

Mīļais/ā Like, kā gan Tu vari tik droši apgalvot, ka Hugo nesarakstās pats ar sevi?Tikai tad, ja pats esi tas Hugo, gan arī Like un vel sazin kas...Un ja redze slikta un kaunies no brillēm, tad liec kontaktlēcas, vari izvēlēties visdažādākajās krāsās, ar punktiņiem un puķītēm, vai ar mašīnītēm un maziem policistiņiem, vot, prikolīgi izskatitos!!!:)))))

H Hugo Djego 05.03.2010

Es šajā topikā esmu vēl tikai žurka Kornēlija-vairāk neviens.

B Belinda 06.03.2010

Man riebjās sūdzības .lv . Apvemties var no tām samazgām ko te raksta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes