izdevigakkopā.lv - krāpjas!

20.04. samaksājām naudu par pulksteni, ko piedāvāja ar atlaidi. aprakstā bija solīts, ka tiklīdz saņems naudu, atsūtīs uz e-mail pirkuma apstiprinājumu. samaksājām ibankā 4dien ap 14 (no seb uz seb)- pienāca 1diena apstiprinājuma nav. uzrakstījām 3 email, nekādas reakcijas. 2dien uzzvanījām - atbildēja vīrietis, kas solīja visu noskaidrot...5dien saņēmām apstiprinājumu, ka pirkums noticis, par preces piegādi (kas tiks veikta 3 nedēļu laikā) solīja informēt atsevišķi.
uz šo dienu (15.05) nekas nav saņemts- 5 emaili ir bez atbildes!
šodien piezvanījām vēlreiz- vīrietis otrā galā:
1) sāka mūs apvainot, ka paši esam vainīgi, jo viņi nevarot mūs informēt dēļ tā, ka nav mūsu kontaktu! (email parādās sūtot vēstules+veicot reģistrāciju pirms pirkuma jāaizpilda forma ar adresi, telefonu, email...)
2)kad teicām, lai tad atmaksā naudu, ja pulksteņa nav- teica, ka tad viņam jāizpēta Patērētāju tiesību aizsardzības likums!!
kad piedraudējām, rakstīt sūdzību PTAC, solīja šīs nedēļas laikā rast risinājumu!!!

NEUZTICIETIES ŠIM PORTĀLAM- KRĀPJAS!

E

E Evija 17.05.2011

Man principā ir līdzīgi! Uz e-pastiem atbild ļoti nedraudzīgi.. uz telefona zvanu stāstīja, ka pēc pulksteņa ir bijis salīdzinoši liels pieprasījums un viņi tos ir pasūtījuši divās partijās, respektīvi pirmā daļa jau ir saņemta, otrā tikai nāk. Aizpagājušo nedēļ teica, ka pagājšnedēļ jābūt... nu jau ir jauna nedēļa un turpina solīt!

L Liga 18.05.2011

Man arī bija tāda pati situācija ar pulksteni, rakstīju 4 reizes e-pastu, pagāja 4 nedēļas, vakar dabūju pulksteni Diesel. Tā kārtīgi nepaskatījos uzreiz, jo tas kurjers sāka pļāpāt par savām privātām lietām utt., kad jau biju parakstījusies par saņemšanu, tad tik ievēroju, ka tam pulkstenim tāds kā aizsvīdis stikliņš no iekšpuses. Nu neko, nodomāju nekas traks, aiznesu šodien uz Laiks pulksteņu remonta servisu, lai paskatās. Paskatījās, ka tos nosēdumus no iekšpuses notīrīt nevar, nobrīnījās, kur es kaut ko tādu esmu dabūjusi, turklāt uz pulksteņa ir uzlīme, ka ūdensizturīgs. Meistars teica, lai ūdenim tuvu nestāvot, ka tur neesot nekāda hermētiskuma. Vispār sviests! Īsāk sakot, MĒSLS pa 27 latiem!
Uzrakstīju izdevigakkopa.lv vēstuli, tad jau redzēs, kas būs tālāk. droši vien nāksies izmest to "kruto" pulksteni :(

S Sl 19.05.2011

es arī to sūdu dabūju. Bet man problēma ar sīkniņu. Tā ir man par īsu, un no galvena deļas ( pulsteņa) tā siknsa ļoti slikti turās( tur pieksrvuēta ar 4ām skūvēm) =((( koro4e riktīgs SŪDS.Tagad vajag iet pie meistara lai salabo. Svīst roka no tā sūda

L lala 19.05.2011

Pulkstenis par 27 latiem????? Ko vispār no šāda pulksteņa var gribēt???? Tak nevajag pirkt visus m... kuri tiek piedāvāti!!!

S Sl 20.05.2011

Lala doma ka esi pat gudrāka ? mes taču domājam ka tie būs normāli !!! bet šīs kantrois ir galīgs sūds

L lala 23.05.2011

TO Sl

Nu, bet kā var pirkt lietas viņas neuzmērot, neapskatoties dzīvē??? 27 ls priekš pulksteņa ir smiekla nauda, bet pērkot puksteni internetā viņu neredzot, tā ir milzīga nauda, tie nav 5 lati, kurus nebūs žēl, tie ir, rupji rēķinot, 30 lati!!!
Un vēl Diesel, tas ir dargs brends, parasta josta 60 latus maksā un jūs pērkat PULKSTENI par 27 latiem un brīnāties, ka nestrādā!!!
Ieejiet jebkurā veikalā atlaižu laikā un redzēsiet, ka tiešām labām lietām atlaides netiek piemerotas, vai arī ir tik minimālas, ka to nevar saukt par atlaidi.
Tak neesiet muļķi un padomājiet loģiski pirms izdarāt izvēli!
Ķīnā tāds pulkstenis notiekti vairāk par 5 dolāriem nemaksā, a šeit uzņēmīgi cilvēki viņus par 27 latiem tirgo!

E eze 25.05.2011

Lohu kantoris, blēžu bars! Neko vairs nepirkšu un neiesaku arī citiem!

I Ivars 27.05.2011

Izskatās, ka būs Mari ( piegādātājs un bijušais darbinieks) jānoķer tumšā vietā. Varu "palielīties", ka arī "Guess" pulkstenis no nākošās akcijas bija pilnīgs mēsls. Smieklīgākais, ka pēc piegādes viņam nebija kauns atzīties, ka tas nav oriģinālais ražojums, tikai viņi to bija aizmirsuši norādīt.

I inni 27.05.2011

Tu gan Ivar esi lētticīgs, ka esi iedomājies originālu pulksteni nopirkt par 27 latiem, zini originālam vajadzēs vismaz 5 reizes vairāk samaksāt naudiņas, un par ko Tu tā brīnies, ka piegādātājs Tev godīgi pateica ka tas nav origināls, viņš jau nekur nekrāpās, par tādu naudu???Pats vainīgs ka tik naivi domā, vai tik lēti sadomājies pie origināliem tikt!!!

D Dmitrijs 27.05.2011

Lūgums MODERATORIEM dzēst neatbilstošus komentārus, kuros rakstītāji ņirgājas par cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē.

I inni 27.05.2011

Nelaime tiem, kas nedomā ar prātiņu, un tad meklē vainīgos, tur jau neviens nekrāpjas, viņi godīgi pateica -tas nav origināls!!!

Z Zane 29.05.2011

Domājams, ka Inni pats ir krāpnieks, ja var apsaukāt citus cilvēkus un priecāties, vai tik neesi no izdevigakkopa.lv???? sazagies citu naudu un vēl nekaunies apriet!!! Guess pulkstenis jau nu nav nekāds ekskluzīvs kas maksātu lielu naudu, tā cena internetveikalos tāpat ir tikai 70-80 ls un citur eiropā uz atlaidēm ar nopirkt par 70 eur, līdz ar ot akcijas cena bija ļoti ticama it īpaši ja tirgotājs reklamē, ka ņem pa taisno no tirgotāja bez uzcenojuma un par to, ka tas nav oriģināls viņi nesaka pie piegādes, bet tikai tad kad apkrāptie cilvēki zvana, lai dabūtu atpakaļ naudu.
Pie tam cilvēki ir uzmesti ne tikai ar pulksteņiem, bet arī ar crocss apaviem...tātad tas ir riktīgs blēžu kantoris, bet nekas gan jau uzņēmuma reģistra var atrast juridisko adresi...

M mja 29.05.2011

kops kura laika, tad ir atlauta viltojumu tirdzniciba?

I inni 30.05.2011

Zini Zane, pirms kādu saukt par zagli un krāpnieku ir jāpierāda, man ar izdevīgākkopā.lv pilnīgi nav nekāda sakara, tāpēc jau tādiem ka TU tas arī notiek, apsaukāties, apvainot kādu, tikai tāpēc ka manas domas nesakrita ar tavējām.Tad man Tev jautājums-kāpēc Tu tur pirki, tad jau uz priekšu-80LS, tie tomēr nav 27LS, un tad nebūs jābļaustās!!!
Es pats tādos nepērku neko.

E Evija 31.05.2011

Problema jau nav tajā, vai prece ir viltojums, vai nē! problēma ir tajā, ka viņi vispār aizmirsa piegādāt. Zvanu, sūtu epastus un visu laiku saka, ka būs, bet reāli, kā nav tā nav!

E Evija 07.07.2011

Uzņēmumam nomainījās īpašnieki un naudu atgrieza! Tā kā var teikt, ka viss beidzās veiksmīgi!

T Tautudraudzība 07.07.2011

Hui nam, hui vam, hui v obe ruki-izdevigak kopa!