Izdemolēts dzīvoklis - Īrnieki-krāpnieki

Uzmanību, dzīvokļu krāpnieki: izdemolē, Salauž, nozog, aizbēg. Laura Melānija Bauže un Ralfs Sluckis. Pirmo mēnesi viss bija kārtībā, pārbaudīju dzīvokli, viss tīrs, kārtīgs, maksājumi samaksāti laikus. Tad jau kaimiņi sāka iesūtīt ziņas, ka trokšņaini uzvedas, lai gan paši, protams, to noliedza. Sākās karantīnas laiks, tāpēc arī nebraucu uz dzīvokli, sarunājāmies tikai telefoniski. Be, kad tuvojās kārtējais maksājumu laiks, jaunieši sāka neatbildēt uz zvaniem. Ierodoties dzīvoklī, konstatēju, ka Salauzta durvju slēdzene, ledusskapim izrautas saldētavas durvis!, sienas sacaurumotas ar skrūvēm un, pretēji līguma nosacījumiem, turēts putns, kurš saknābājis un pilnībā sabojājis divas sienu/griestu dekoratīvās līstes. Acīmredzot, ļauts divām mazajām meitiņām lēkāt pa dīvānu, jo tam Salauzta pamatne. Tas viss viena! Mēneša laikā. Un promejot vēl nozagtas dažas mazās mēbeles.

P. S. Jā, policijai ziņots. Tikai brīdinu citus.

D

M mancave 06.05.2020

В связи с такими проблемами нужно заключать официальный договор. Так у тебябыл бы шанс вернуть все через суд. А так только урок на будущее

D Diāna 06.05.2020

Līgums - oficiāls. Tikai garais tiesas ceļš priekšā. :)

M mancave 07.05.2020

Так это риск с которым вы соглашаетесь, когда сдаете квартиру. И его надо учитывать при сдаче.
Да, это долгий путь но у вас нет другого варианта выбить у него деньги
Залог вы брали. Если да то сколько?

K KlientsS1 07.05.2020

Vajag ņemt priekšapmaksu par vismaz 2-3 menešiem uzreiz. Tad uzreiz bus skaidrs, vai tie ir nopietnie cilveki, vai ne. Ja pateiks ka nav tik daudz uzreiz samaksat, tad ari nakotne bus problemas.

K Kaspars89 06.05.2020

Tāpēc es jauniešiem nedodu īrēt. Tikai 35+ jo ar tādiem skaidrs kas viņi pēc profesijas un skaidra viņu nākotne. Jaunieši paši nezin kas viņi ir, ko viņi grib, par ko kļūs- līdz ar to nav ilgtermiņa īrnieki. Un ar to ka īrnieki visu plēš jārēķinās. Un tāpēc jāmeklē ilgtermiņa īrnieki, lai saplēš un dzīvo paši savā saplēstajā dzīvoklī

N Noboby 06.05.2020

Ja visus jauniešus liec vienā maisā tad man Tevis žēl.

V vitols 08.05.2020

35+arī var pie d*** dzīvokli un nesamaksāt īri, ja kas!

K Kaspars89 06.05.2020

Nopietni cilvēki domā kā nopirkt savu īpašumu nevis īrēt.

K KlientsS1 07.05.2020

Tu nopietni ja, gudrie sapņo ka paņemt "kredita kabalu" uz visu mūžu :))))