www.sudzibas.lv Ivo Krumiņš Atkal atgriezies

Ivo Krumiņš - Atkal atgriezies

šorīt atvēru mājaslapu kur esmu piereģistrēta.man atnāca vestule no REIVS!!!
reivs
tevi neinterese labi apmaksats darbs rigaa
metelis
kads piemēram?.
reivs
privat sekretare skaistumkopsanas salonaa

un protams viņš saņēma atbildi ...es viņu pazīstu un viņs tik neuzmanīgi man piedāvā atkal to pašu...kauna cilvekam vispār nau...tajā portālā jau pabrīdināju meitenes par šādu temu

A angina 13.08.2009

http://www.4sex.lv/?do=lv, Users, Profile, , 85
te būs profils :D

C cikita 15.10.2009

Ivo atkal uzdarbojas!
pagājušo nedēļu man piedāvāja darbu veikalā. stāstīja, ka viņam piederot vairāki veikali Rīgā, kas darbojas ar luksus sadzīves tehniku. būtu arī viņa mīļākā, viņš solīja atmaksāt dzīvokli un daudzas citas kārojamas lietas. piekritu šim darbam. bija norunāts, ka 1dien tiksimies un viņš mani aizvedīs uz ofisu parakstīt dokumentus.bet viņš neatbrauca. nakamajā dienā paziņoja, ka viņam nepatikusi mana attieksme, bet viņš dos man otru iespēju. satikāmies. pa nelielu brīdi, kamēr es iegāju tualetē, viņš bija paspējis paņemt manu teleonu un izslēgt un vēl no maka izvilkt 20ls.
uzmanieties! tiešām vajadzētu uz Bez Tabu vai Tautas balsi pazvanīt