IVO JAUNZEMS - instruktors

MĪĻIE, LABIE, TOPOŠIE ŠOFERĪŠI, KURI MĀCĀS AUTOSKOLĀ CREDO! BEZ SIRDSAPZIŅAS PĀRMETUMIEM, IESAKU NEUZĶERTIES UZ AUTOSKOLAS CREDO INSTRUKTORU - IVO JAUNZEMS - LIKSIES JAUKS, SAPROTOŠS UN UZTICAMS, BET ĪSTENĪBĀ BAIGAIS NAUDAS KĀSĒJS! VILKS VISU ĻOTI LĒNI UN ILGI, LAI JŪS NOTURĒTU PIE SEVIS UN MAKĀ IEBĀZTU PĒC IESPĒJAS VAIRĀK NAUDU!
LAI LABI RIPO! (car)

G Gatis 23.11.2010

Man credo bija 2.5 Ls par pirmajām 14 braukšanām un tās ir obligātās, pēc tam jā pabraucu pie vēl viena instruktora cena protams cita, bet to jau nenoteica autoskola

X x 02.01.2011

varu savā ziņā piekrist! bet grūti atrast instruktou kas nemeklēs materialo labumu sev!

M man ar tika 03.01.2011

Arī piekrītu, mani nomocija 7.mēnešus. Pārdaugavu zinu kā savu kabatu, jo viss tika iezubrīts, lai sagatavotu mani eksāmenam. Uz eksāmenu negribēja laist, pati pateicu, ka viss, tad gan redzēju viņa īsto seju, jo noveda līdz asarām, nolamāja ...nu tik pretīgi, izbojāja visu savu labo tēlu. Es nepaliku parādā, izgāzu viņa CSDD statistiku, ne jau speciāli, tā sanāca :)
Neticiet visam, kas rakstīts instruktori.lv, jo paroles ir pie Ivo, lai kaut ko uzrakstītu jāprasa viņam personīgi. Tad kā tu vari uzrakstīt savu viedokli, ja viens var rediģēt, tur tak vienas vienīgas slavas dziesmas. Ticiet man, nepamatotas.

K Kristīne 07.01.2011

cik cilvēku, tik domu, bet ja instruktors tur, tad jāiet pie cita!
mācījos pie Ivo un man bija ar ko salīdzināt. nomainīju 3 instruktorus un Ivo bija ceturtais, un pie viņa nomācījos līdz galam. un visam, kas rakstīts www.instruktori.lv es pilnīgi un absolūti piekrītu - ļoti labs instruktors. ja gribat, lai Jūs tiešām māca braukt, nevis velk gumiju un sēž blakus, tad Ivo tiešām māca un ja liekas, ka tur - credo piedāvā bezmaksas skolas eksāmena braucienu vai var izvēlēties taču citu instruktoru!
lai veicas!

K K.Dz 11.03.2011

Piekrītu Kristīnei. Tas ir ļoti subjektīvi. Kas tur tik dīvains, ka viņš par savu labi padarīto darbu prasa atalgojumu? Iesaku pabraukt pie citiem instruktoriem. Atpakaļ aizskriesiet kā mīļās :)Viņi visi plēš naudu :) Paņemiet no viņa to labo, ko viņš iemāca! Lai veicās!