www.sudzibas.lv Ivka Krāpniece

Ivka - Krāpniece

Atsaucās visi, kas cietuši no mentāli slimās. Psihopātes. Ivetas jeb ivkas no da-pils, sobrīd slēpjas portālā atwerskapi.lv, zem nika, zem profilla: http://atversk api.

Informācija visiem! Neuzkerieties, uzmanieties no šīs potencjiālas cyetumnieces!

Šis info ir lai neuzķeraties uz melīgu ku. I. Krāpnieci, šarlatāni, noziedznieci ivku
Pagaidām viņas uzvārds nav zināms, jo slēpjas, un nekur neraxta neko par sevi vairāk, kā jau uzraxtijusi , noteikti, atverskapi, lieto citu, lai viņu nevarētu tik vnk atrast. Bet pirms tiesas es to uzzināšu.

Apzāgusi vairākus cilvēkus cik man zināms. Tgd viņu meklē viens virietis lai iesēdinātu. Jo apzāgusies ir ļoti pamatīgi-n tie tūxtoši. Melo, zjog. Iespejams, pat kādu nosytusi.
Neko nepāardodiet vinai atwerskapi.lv, apšmauks, panems preci un pazudīs. Kā jau tas bomārei ierasts. Visas negatīwās atsauxmes par sevi pati dzēš, jo kaut kāda veidā bij tikusi pie atwerskapi rīkiem, tapat wisas negativās diskusijas atverskapi.lv par sevi dzēsa, bet par nevainīgiem cilvēkiem cea ausghā. Shito vēl pārbaudīs ptac, un citas attiecīgās instances.
Liek citu vardus, uzvārdus, izkrāpjot pirms tam datus, pie tadiem pašiem noziedzniekiem, pie negodīgo pardevēju saraxtiem, lai waretu atriebties, par to, ka tas cilvēks pret vinu ierosinājis vairakus kryminālprocesus.
Sobrid. Galvenā aizdomjās turamā nozyedzniece kriminālietā, pec 157, 132, 145 pantiem.
Cilvēkam, kurš reāli cietis tai kriminālllietā, draudēja nosist atverskapi lv, bet sī portāl wadībai poh uz to (par šo momentu arī tiek zinots uz attiecīgajām instancēm) , izteica draudus nogalināt. Pec kuriem ari tika ierosināts kryminālprocēss pēc 132 panta. Kā uzzināja ka ir ierosināta kriminallieta, par šitas bomze$ ivetas neslavas celšanu par vairākiem cilvēkiem uzraxtija man priwāti ka novāx mani.
kādu vēl vajag tikai pameklēt.
Iznicinājusi vairākas firmas. Ar fiktivu sudzību, neslawas palidzību šeit pat un citur, pec kuriem ir ierosināta un sobrīd tiek izmeklēta krimināllieta, pec kuras fināla, ceru, viņa sēdēs.
Nonstopā lai glābtu sevi no cyetuma, melo. Melo visiem. Jo nekad nav vēl sodīta tā pa riktīgo. Varbut ir pabiedēta. Bet pēc laika atkal melo, izkrāpj piķi, zoog. Syt nost.
Visu laiku izbrauc uz to, ka ir 3 piekabes. Lai glābtos no cyetumsoda. Tjipa, vientuļā mātē, nav kam atstāt. Un tik uz tā pamata, nav iesēdynāta.
Neieredz wisus vīriešus, riebj winiem, par to, ka nav precēta, ka visi vinņu tikai izmanto un apmet. Un pareīz dara.
Virieši uzmanieties no šitās šmārjas. Meklē visulaiku kādu, no kura vārētu izkrjāpt kārtējo kāpostu.
Vecums-pāri 40, ļoti slyma galwā. Bet reti slīpēta, ubjadze, tapec skauž ka kāds var dzivot ne no rokas mutē, kā wiņa. Tapēc arī visus tos dubļus-nepatiesību, nolēja 2015, 2016 g. Par newainīgiem cilvēkiem.

Vel nebij tika nojūgusies kā tagad kad viņa draud jau nosist cilwēku (cietušo) , tikai tapec ka pret vinu ierosināta krymināllieta, saskaņā ar likumu.
Zemāk fragmeni, kuri tix izmantoti arī pret ivetu no dēpils tiesā, no wiņas sākotnējās morāli slimās komunikācijas i-netā, tikai viena no 100 saitēm

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Jana Daņilova (Miķelsone) no Dobeles, tu, salipinot divas personas vienā, ļoti precīzi aprakstīji sevi.

iespeejams jauniibaa shitaa izskatijaas shaadi

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Nezinu, kādu attēlu tu publicē, bet te iesniegumu policijai varētu rakstīt vēl viens cilvēks, jo tā neesmu es, pat ne tuvu nav līdzīga - ne jaunībā, ne tagad.

te viena sieviete kas ir cietusi no shiis kraapjnieces, delfos rakstijusi jau 2012 :
atbilde 15.04.2011
Lai aina būtu pilnīgāka, pie reizes arī uzrakstiet, kā Ivka apkrāpj valsti, kā pērk kontrabandas preces, kā raksta par naudu diplomdarbus slinkeim studentiem, kā nemaksā nodokļus utt. Ko tad jūs te klūpat virsū kaut kādiem nabaga pediņiem, saskatat skabargas viņu acīs, bet pašiem šeit lielajiem sūdzmaņiem ir baļķi acīs!

Autors: sapiere
Datums: 04.07.12. 13:05

Zinu tevi, un ir ta tava bilde.Ko liedzies :D
Autors: pivka
Datums: 04.07.12. 13:56

arī tevi redzēju ,tā esi tu ivka!

Autors: daugavpilietis
Datums: 03.07.12. 23:34

ivka tak nav jauna, ko melo.

Autors: Ivka
Datums: 28.06.12. 16:15

Pag, pag Zentiņ! Es arī palīdzēšu tev izlaizīt kaķu pakaļas. Kaut arī nehigiēniski, tomēr garšīgi. Ņam, ņam!

sudzibas, atwerskapi lv administratoreeem jau visu izlaizīju! Baigi labi palikās!

šeit ari var palasities par šizofreenikjes murgiem: http://www.sud zibas.lv/pardeveja-veikala-kumode-galerija-centrs-pardeveja-veikala-kumode-galerija-centrs-c28787#c144346

Re: ļaunajai Ivkai!
Autors: inga
Datums: 04.09.12. 14:09

Man atkal par šito smiekls: "... agrāk bija daudz sakarīgu cilvēku, bet izskatās, ka visi prom..."
Esmu bijusi SAP-ā sen pirms tādas Ivkas un arī būšu turpmāk. Tāpēc droši varu teikt, ka arī pašlaik tur ir ļoti daudz sakarīgu cilvēku. Tikai tie sakarīgie, nez kāpēc, nekontaktējas ar tādu Ivku ... Kāpēc? Nu, lai ivka pati padomā, ja ir ar ko domāt!
Jā, un tiešām, paldies Mā par SAP-a attīrīšanu no atkrituma!

________________

ivka taceries tevi jau pirms 5 gadiem shai pasha forumaa, NOLAADEEJA. un laasts ir ISTENOJIES. )))
tu [slēpt]@spraagsi. driiz.

C critical thinker 14.04.2017

ēm, vajadzētu psihiatrisku palīdzību laikam...

ja tu n.īhūja nespēj iebraukt tēmā. tad varbūt pieturēt varētu tu savu pāksti? riebjas šitie pādljas. kas komentē, neko NESAJĒDZOT. ka tik pied...t gaisu. sēdies-0.

kuš, kuš

A AnnaPanna 14.04.2017

ĀTRI ĀTRI,ŠEIT CILVĒKAM VAJADZĪGA PALĪDZĪBA! ĀTRI,PSIHISKI SLIMS CILVĒKS,NEKONTROLĒ SAVU VERBĀLO CAUREJU!

AnnaPanna . d.aune aizver zhaunu. un nelien kur newajag. savadaak var iziet taapat kaa ivetai. kurai smird reaals cyetymsods. par nomelnoshanu, par draudiem nosist izteikshanu, par datu zaadzibu-nelikumiigaam darbiibaam ar tiem.
ja zaales aizmirsi iedzert, pasauc medmaasu.

C critical thinker 15.04.2017

kā Tu izvēlies, kad rakstīt W un kad V?

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Smird te tikai viens cilvēks - tas, kas ievietojis šo murgu un izveidojis 10 profilus, lai visi domātu, ka viņa ir daudzi.

C critical thinker 14.04.2017

man patīk, ka šis kekss uzreiz sev ieliek vienu plusu :)

L Lepnā Lavīze 17.04.2017

Tas nav kekss, tā ir neadekvāta sieviete no Dobeles, kurai ļoti sen patraucēju apkrāpt kādu tajā pašā atverskapi. Tagad sacer pasakas.

M MS_X 15.04.2017

autors malacs. izskatās, ka šitā šm .ara dabūs pēc nopelniem. jūs tikai paskataties. krāpjas jau no 2012 vismaz . šitādas jālikv...ē.

A AnnaPanna 15.04.2017

Ja neesi pamanījis,slimais,nožēlojamais,tad Tev draud sods par nomelnošanu un vēl lielos apmēros.

M MS_X 15.04.2017

nedi -s un aizej paka ries p dla . cilveeks patiesiibu raksta. bet ja tu sla...a neko nezini, tad turi ciet savu smirdigo pāksti.

M Matiss Keipans 15.04.2017

AnnaPanna un parejie sheit ir taa pati iveta. veel joprojaam slapsties tu ku. nja pa shejieni. diedelee kapeikkas. taisi kapeiku reitingus uz citu cilveeku( nevainiigu)nomelnojoshu suudzibu pamata. tu vispaar apjeedz ka tas ir kaarteejais pants tev? tu cik cilveekiem esi izniicinaajusi labo vaardu? tu bomaare. veel ilgi atcereesies tos cilveekus kuriem ceeli nesljavu un maksaasi tu tuukstoshus.

ir jau zinaami daudzi kurus esi appkraapusji. sobriid jau 10 personas. pec shiis suudzibas domajams, veel pieteiksies.

un tagad uzraksti veel sheit kaa mani varbut sauc? un visus datus izliec veel . ka tu to izdariji 7 portaalos iepriiekshs ar citiem cilveekiem. lai tev sods ir lielaaks. :111

M Matiss Keipans 15.04.2017

vieniigais, kam draud reaals sods, un lielos apmeeros Soods -ir tikai un vieniigi tu pati annapanna jeb esi taapati iveta jeb ivka par kuru ir shii suudziiba. esi sadeejusi sheit n-profilus. domaa , neatpaziis tevi. pec tava analafbeetiskaa stila. tas tevi nodod. jaa. tu nozhjeelojamaa pa byra. tevi gaida veel tiesa. tici man.

M Matiss Keipans 15.04.2017

un nedomaa aizbraukt uz aarzemeem. tevi visur polycija atradiis :)))) un atvilks,lai vari atbildeet pec likuma, tu noziednniec. tagad tu sseedi kaa zhurka zem slotas kaata. jo esi nomii...si konkreeti. un nevari vairs izdzeest sho suudziibu, jo es izmesta no visiem portaaliem,arii no shii. taa ari tev vajag tu sa mazga.
vieniigais, kur sarunaaji, lai izdzeesh atvwerskapii, bet nekas, nonaaks liidz aughstakajai vadiibai un augstaak. tad redzeesim . kaa tev kaads veel paliidzees. tu saataniskaa palieka. seedi un domaa. kuraa briidii, tevi aizvilxs uz izolaatory

M Matiss Keipans 15.04.2017

tu esi apkraapusy , kas zin, iespeejams, apsytusi, cilveekus jau no sazinkuriem laikiem, vismaz no 2012. kaa tu vispaar veel staygaa. jo. cik zinams man. taadas kaa tu ilgi nedzyvo.

M Matiss Keipans 15.04.2017

obanā "juryste". kaa vispaar shitaadas nozyedznieces kaa tu. vari saukties par jyristeem? tev nav pat 8 klases. tapeec jau meitenes tai SAP UN DELFI un citos forumaa tevi noliek ka pedejo m., par tevi jau 2012 raxtija,ka tu apej nodokljys, nemaxaa nodokljys, un sharlatanee uz papiirelju viltoshaanam, paddelkaam. par to tevi jau sen vajadzeeja ietupinaat.