www.sudzibas.lv Iveta Vebruāle Uzmanies krāpnieks

AtrisinātaIveta Vebruāle - Uzmanies krāpnieks

Esat uzmanīgi, šis cilvēks galvenokārt nodarbojas apdrošināšanas biznesā, kur regulāri piemāna cilvēkus. Mani konkrēti piečakarēja strādājot MetLife. Biju kādreiz nosolījies ka piramīdās nepiedalīšos, bet Iveta Vebruāre izmantojot to ka viņas brālis ir mans bijis klasesbiedrs ievilināja mani šajās lamatās, tāpēc par kompāniju Meatlife neko labu nevaru pateikt tikai to ka pazaudēju kādus 700 eur jo nebiju izlasījis dažus ar sīkiem burtiem lasītus noteikumus. Tos nevēlējās arī paskaidrot Iveta Vebruāle. CILVĒKI VAIRATIES VIŅU!!!!! IVETA VEBRUĀLE TAS IR RISKS !!!!!!!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta fourhoum 06.07.2016

Šo problēmu esmu atrisinājis uz ar konkrēto cilvēku, situācija ir izrunāta un izskaidrota kāpēc ir tā sanācis un nekad neatkārtosies.

F