www.sudzibas.lv Iveta Jalinska Iveta Jalinska, autoinstruktore

Iveta Jalinska - Iveta Jalinska, autoinstruktore

labdien!
vēlējos brīdināt, lai uzmanaties, ja ņemat instrukotori IVETU JALINSKU.
No sākuma ļoti laipna, bet beigās, kad visas obligātās reizes ir izbrauktas, liek vēl braukt.un tev cilvēkam nākas braukt, jo viņa vnk nedod braukšanas kartiņu, bet kuras uz csdd netiksi.

turklāt, 1 braukšanas reize viņai skaitās pusotra stunda!
beigās vēl čeku izraksta par simtdivpadsmit latiem!kaut gan kopā tika viņai atdots pāri pa 200Ls.

tiešām neiesaku!!!

D dillemille 28.12.2009

Bet cik tad, tavuprat, skaitaas viena braukshanas reize? Pusotra stunda! Taa ir visaas autoskolaas!

E Esss 30.12.2009

Klau, a kur ir teikts, ka tev nav jābrauc vairāk par 14 stundām????? Janemaldos, tad pēc noteikumiem ir ne mazāk kā 14 stundas, bet ja neproti vēl normāli braukt, tad loģiski ka brauksi, kamēr tu iemācīsies braukt! Man personīgi vajadzēja vairāk kā tās 14 stundas, lai varētu iet uz CSDD uz eksi, un es jau no 16 gadu vecuma esmu sākusi mācīties ar tēti braukt! tā kā nevajag ieciklēties uz tām 14 stundām :D:D

J Jafis 03.01.2010

Es Ivetai "instruktorei" vienrei mutē beidzu, lūk tā, jo visas ivetas ir riebīgas.