www.sudzibas.lv Iveta Grinberga 45 viduskola riga

Iveta Grinberga - 45 viduskola riga

Nesaprotu ka tik nekopetenti cilveki var stradat amata no kura neko nesaprot. Iveta Grinberga ar medmasinas izglitibu vada Rigas 45 viduskolas saimniecibas dalu ?? tapec jau skola salidzinot ar citam skolam ir tik nolaista. vel pamanas direktora atvalinajuma laika , aizvietot direktoru. Tas ar vinas izglitibu??? Berndarzos pat audzinatajam vajag augstako izglitibu. vinas teiciens Tautas balss raidijuma, stradnieks PATVALIĢI NOKRITA. par pratu neliecina. Iesaku so raidijumu noskatities. sameklejat Tautas balss arhiva. 21 junija raidijumu, jautriba garanteta. Iveta brauc uz laukiem stradat par slauceju...

E Es te nesmu 27.06.2012

Kolhoza uz prieksu, viss iet atpakal. Noskatijos, viss labak patika begosais direktors. KAS NOTIEK AR SO VALSTI?????

E Es te nesmu 27.06.2012

Google palasiet par so skolu un tas direktoru Tāli Veismani. Daudzas lietas klus skaidras.

P putnkopis 28.07.2012

SKOLAS NOLIKTAVA UN BALOŽI VIENA TELPA??? IVETA JA PATIK PUTNI BRAUC UZ LATGALI AUDZE VISTAS. JAUNUS KRESLUS APKEZIJUSI PUTNI. TA JAU IZSKATAS PEC APZINATAS KAITNIECIBAS. TUR JAU SPID PANTS.

M mikipele 567 28.07.2012

valsts darba vajadzetu ari stradat, cik zinu ir 8 stundu darbalaiks. iveta ierodies kadreiz darba laicigi, nostrada pilnu darba dienu. beidz paratizet uz valsts rekina. algu sanem no nodoklu maksatajiem.