www.sudzibas.lv Iveta Caune-Plukše 8 zobos paildzināti atstātas pagaidu plombes; 2 zobi jārauj

Iveta Caune-Plukše - 8 zobos paildzināti atstātas pagaidu plombes; 2 zobi jārauj

Pie Ivetas Caunes-Plukšes vērsos 2016. gada novembrī, kad bija spēcīgas sāpes apakšžoklī. Tika konstatēts, ka zobs ir stipri bojāts, iztīrīts kanāls un ievietota pagaidu plombe. Nākamajās 4 apmeklējuma reizēs plombe tika pabakstīta, noteikts "nuja, vēl var stāvēt" un urbti citi zobi (par kuriem sūdzību nebija). Aizejot pie ārstes sesto reizi, dr. Caune-Plukše izņēma pagaidu plombi no zoba, par kuru oriģināli bija sūdzība un konstatēja, ka viena zoba sakne ir rezorbējusies un ka zobu jārauj. Lūdzu ņemt vērā, ka pagaidu plombe zobā bija stāvējusi nu jau trīs mēnešus, kaut gan paredzēts to turēt maksimums mēnesi. Neticot dr. Caunei-Plukšei, gāju konsultēties pie citas zobārstes, kura konstatēja, ka zobam gabals jau ir atlūzis līdz pat saknei un zoba saknē atstāts metāla instruments. Pievienoju foto ar rentgenu šim zobam, kreisajā saknē baltā līnija ir šis nolauztais instruments; labajā pusē apskatāms atlūzušais zoba gabals. Zobu tik tiešām bija jārauj, bet uzskatu, ka tikai dr. Caunes-Plukšes nolaidības dēļ. Nu jau pagājuši 8 mēneši kopš pirmā šīs zobārstes apmeklējuma, un man vēl ir priekšā vismaz divi zobārsta apmeklējumi, lai salabotu visu, ko dr. Caune-Plukše sastrādājusi, iespējams, vēl vienu no viņas "pagaidnieču" zobiem tuvākajā laikā būs jārauj.

C critical thinker 19.07.2017

gaidām zobārstu komentārus. vai vēlējāties delfu komentētāju viedokli?

E ELLIO 11.11.2017

Šis rtg uzņēmums ir jāpievieno iesniegumam uz veselības inspekciju, te neviens neatrisinās situāciju.
Mans viedoklis, zobs raujams.

S sabojātiZobi 11.11.2017

Veselības inspekcija vairs neko nevarēs izdarīt, jo visi sabojātie zobi jau ir salaboti pie citas zobārstes. Zobs, kas redzams rtg ir izrauts. Sūdzībai ir tīri informatīvs raksturs citiem, kas domā apmeklēt šo zobārsti.

R RaivisJansons 17.08.2018

Astoņos zobos vienlaicīgi ir jāliek pagaidu plombes un vainigs ir zobārsts? Tie zobi ir gadiem ielaisti. Izklausās pēc pīpmaņa kurš vaino onkologu par savu plaušu vēzi.