www.sudzibas.lv Iveta Bičevska pavirša attieksme pret grūtniecēm

Iveta Bičevska - pavirša attieksme pret grūtniecēm

Šī daktere (ginekoloģe) ir ļoti populāra Jelgavā. Taču aizvien vairāk pēdējā laikā sieviešu starpā tiek celts jautājums par šīs dakteres paviršību. Daktere ir izglītota, taču ļoti neuzmanīga un pavirša - laicīgi nepamanīto slimību dēļ meitenēm ir jātaisa operācijas, no kurām varēja izbēgt, laicīgi konstatējot slimību, kā arī bērni dzimst priekšlaicīgi, jo daktere nav pamanījusi, ka ar grūtniecību ir problēmas un nav devusi tajā brīdī tik vajadzīgus padomus un ieteikumus. Tajā pašā laikā daktere bieži vien nosūta absolūti veselas sievietes operēt. Kādreiz Bičevska ir strādājusi ļoti labi, taču tagad, meitenes, uzmanieties - ja jums nav veselības problēmu ( un problēmu ar grūtniecību), variet griezties pie viņas, taču (nedod dievs), ja jums ir kādas problēmas - meklējiet citu dakteri. Bet vēl labāk - neslimojiet!

I

L Latviete2 15.04.2010

Labaakas aarstes par sho NAV!!!

L Lanny 20.05.2010

nu jaaaaaaaaaaaaaaa... bet pec idejas, ja jus jau zinajat ka par so arsti negativas atsauksems, kapec tad pie vinas ejiet? sudzieties par vinas pavirsibu, moz izdosies ka vina vairs tur nestradas!

P peka 21.05.2010

Es jau pie viņas arī neeju. Bet iet vairākas manas draudzenes, kurām ir ar viņu problēmas pēdējā laikā, pie tam vēl kādas problēmas!

A Agnese 21.05.2010

Nu, man ir tieši pretēja pieredze! Patiesībā skumji, ka tik forša dakterīte tiek šādi nolikta. Man vairākām draudzenēm pie viņas dzimuši bērniņi un pat sarežģījumu gadījumos viņa nekad nav apjukusi un sniegusi gan palīdzību, gan atbalstu! Riebjas, ka tādas pretīgas baumas izplata. Lūdzu, konkrētus faktus!

E elina 25.06.2010

ak kungs, kā tā var runāt! varbūt sāksim paši ar sevi un tad meklēsim vainu citos!? dr. bičevska ir dieva dāvana! 24h diennaktī viņai var zvanīt, viņa vienmēr atbildēs uz telefona zvaniem un palīdzēs ar kājām un rokām! biju pie viņas uzskaitē, iznēsāju bērniņu ideāli, dzemdības arī ideālas! pie viņas stingri katru mēnesi bija jānodod analīzes, tiklīdz kkas nepatikās vai šķita aizdomīgs, sīki smalki izanalizēja, lika nodot papildus analīzes, izmeklēja rūpīgi.. viņa ir labākais sonogrāfs jelgavā, pamana tādas lietas.. nebūsim tik negatīvi noskaņoti un nerunāsim citu cilvēku vietā!

H Heera 11.10.2011

Jā, dro;si vien, ka laba, bet mana māsa viņas dēļ nonāca reanimācijā. Kad uzrakstīja sūdzību veselības inspekcijai - atbilde bija - tas bija sarežģīts gadījums. Bet tāpēc jau tiem dr maksā tās lielās naudas, lai būtu garantija, ka viņi tiks galā arī ar sarežģītiem gadījumiem.

I initens 15.03.2013

Ja pasas sevi uzmanisim u laiciigi, tad nebuus ne problemas, ne kaadi sarezhgijumi, kuros vainot dakteri! Aarsti ir cilveki, nav Dievi, ir peekshnji un neprognezeejami sarezhgijumi, kurus negaida ne pats, ne aarsts!
Man bija problemas un Iveta mani suutiija veel pie diviem aarstiem, lai parliecintos, ka iespejams labakais variants, ne sliktaakais ;)

V vivalabani 10.08.2013

Apsoluti neticu nevienam vārdam!Varbut meitenes pašas nopelna šādu attieksmi, kautgan neticu, ka šī dakterīte varētu kautkā iespītēt ar savu profesionalo rīcību!Zinu šo dakteriti jau 17 gadus, ari grūtnieciba pie viñas ir bijusi!pa visiem šiem gadiem nevienu reizi, neko tamlidzigu nesmu pamanijusi!Ši daktere ir profesionale savā jomā un pret savu darbu attiecas tieši tapat, ar nopietnibu un atbildibu!Meitenes, ja kādai kautkas neapmierina, vienkarši ejiet pie citas dakteres, tas taču ir tik vienkārši!!!Jūs neesat piesietas...

K Kika 24.02.2016

Vislabākā daktere kādu var iedomāties! Manu grūtniecibu uzraudzīja, padziļināti vienmēr bija usg- es šo dakteri vienkārši varētu nosaukt par dieva davanu! Ja ir uztraukums par dažādam grutniecu sapitem, tad bez problemam daktere paņēma parbaudīt.. nekad nebija negatīva attieksme ka bieži nācās viņai zvanīt. Es varu tikai pateikties par visu viņai !

A Aiva 17.02.2017

Labākā ginekoloģe Jelgavā!

K krystata 12.07.2022

labākas un rūpīgākas dakterītes par Ivetu Bičevsku nav .

I IlzeZeivote 15.10.2022

Gluži pretēji - daktere jau pirmajā skrīningā (12.nedēļā) pamanīja augļa sirds defektu un neticami laicīgi nonācu kardiologa kontrolē. Un tas bija kā reiz 2010.gadā, kad tapusi šis dīvainā sūdzība.